На реформу судочинства українцям доведеться чекати мінімум два роки

Такої думки дійшли вітчизняні правники, експерти і міжнародні фахівці на конференції «Потреба та можливості прискорення судової реформи», що нині триває у Києві, – повідомляють 10 грудня «Волинські Новини».
Як інформує сайт ICTV, до президентських виборів реальною реформою правосуддя в Україні ніхто не займатиметься – на цьому зійшлася більшість учасників зібрання. Розмови про демократизацію системи судоустрою триватимуть і надалі, як і попередні 17 років незалежності. Між тим, за останніми дослідженнями, 60% українців не довіряють служителям Феміди.
Аби змінити ситуацію і з часом провести судову реформу, в Україні діє Програма розвитку ООН, яка запровадила проект «Розвиток демократії: залучення ЗМІ до популяризації судової реформи».
«Завдання проекту полягало в тому, щоб максимально популяризувати ідеї судової реформи, її сутність, привернути увагу пересічних людей та спеціалістів до тих пробллемних питань, які стримують її ходу», – зазначила президент Українського освітнього центру реформ Ірина Мовчан.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу

Коментарів: 0
Липнева спека: як почуваються тварини у Луцькому зоопарку
Сьогодні 08:11
Сьогодні 08:11
Як в Україні за тиждень змінились ціни на овочі та фрукти
Сьогодні 07:42
Сьогодні 07:42
Данський фонд інвестує $5 млн в українську оборонку
Сьогодні 06:18
Сьогодні 06:18
8 липня: свята, події, факти. Всесвітній день боротьби з алергією та битва козаків під Конотопом 
Сьогодні 00:00

Сьогодні 00:00
У румунських Карпатах ведмідь убив туриста після селфі з ним
7 Липня 2025 23:43
7 Липня 2025 23:43
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.