На волинському телебаченні з’явилася ще одна православна передача
Із благословення керуючого Волинською єпархією УПЦ митрополита Луцького і Волинського владики Ніфонта у Волинському телевізійному просторі з’явилася ще одна православна телепередача – «Благодатна купель», котра виходить на телеканалі «Аверс». Про це 9 червня повідомляють «Волинські Новини».
Як інформує прес-служба Волинської єпархії УПЦ, донині лише на Волинському телебаченні виходив тележурнал «Дзвони Волині». Цікаво, що автору й ведучому обох телепередач та творчому колективу вдалося по-новому представити свою роботу.
«Благодатна купель» не схожа на «Дзвони Волині», має свій стиль і свою форму подачі. У ній є і слово пастиря, з яким виступає владика Ніфонт, відповідаючи на запитання людей, яких журналісти запитують на вулиці, є справді захоплюючі сюжети про історію волинських храмів та їхніх настоятелів, відкрита і «Недільна школа», у якій не лише дітки, а й чимало дорослих вчаться розуміти суть Православ’я.
Довідково:
«Дзвони Волині» свого часу не змінили: уже шість років о 16.30 по неділях (повтор по Волинському ТБ о тій же порі у понеділок). А «Благодатна купель» читає своїх вдячних глядачів теж по неділях о 17.00 (повтор у понеділок о 21.00).
Також на Волинському радіо започатковано духовну передачу «Православне слово», котра виходить щонеділі о 18.30.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 2
Михайло Наход
Показати IP
9 Червня 2009 21:02
Щось підозріло часто Українська православна церква МОСКОВСЬКОГО ПАТРІАРХАТУ почала зявлятись у медіа-просторі. Можливо хтось підкаже чому? На думку спадають лише три варіанти: 1) Церква справно платить гроші (можливо свої, можливо московські)за свої матеріали; 2) До цієї церкви прихильно ставляться власники ЗМІ; 3) Через те, що інші церкви не наважуться так агресивно освоювати медіа-простір.
Анонімо
Показати IP
9 Червня 2009 21:55
ще одна фігня в ефірі волинського телебачення, воно і без того "цікаве"
У ЄС розблокували 90 млрд євро для України і затвердили 20-й пакет санкцій проти Росії
Сьогодні 18:15
Сьогодні 18:15
Команда з Луцька успішно виступила на всеукраїнському турнірі з повітряної акробатики та пілонного спорту. Фото
Сьогодні 17:56
Сьогодні 17:56
Слідом за Словаччиною Угорщина почала отримувати російську нафту через нафтопровід «Дружба»
Сьогодні 17:40
Сьогодні 17:40
Відбір на Всеукраїнський етап: у Луцьку провели дитячу Спартакіаду «Повір у себе». Фото
Сьогодні 17:23
Сьогодні 17:23
На Дніпропетровщині загинув військовий з Волині Іван Гутверт
Сьогодні 16:49
Сьогодні 16:49
На Волині судять чоловіка, який прикидався підлітком у соцмережах і розбещував неповнолітніх
Сьогодні 16:33
Сьогодні 16:33
Іран назвав умови, за яких перемир’я «матиме сенс»
Сьогодні 16:16
Сьогодні 16:16

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.