USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.80 9.95

Над Луцьком урочисто підняли синьо-жовтий стяг

23 Серпня 2016 09:40
Офіційне підняття державного прапору України над будівлею Луцької міської ради, приурочене до Дня Державного Прапора, відбулося сьогодні, 23 серпня. Для того щоб стати учасником урочистого дійства, під стінами міськради зібралися не лише чиновники, депутати і працівники установи, але й прості лучани. Багато хто прийшов з дітьми, а більшість була одягнена у одяг з національною атрибутикою.

Цьогоріч до урочистостей долучилось і чимало іноземців. Зокрема, долучились до свята делегації від Грузії, Кореї, Ізраїлю, Тайваню, Кіпру, Білорусі та Польщі. Всі вони – гості та учасники 14-го міжнародного фестивалю «Поліське літо з фольклором», який триває у Луцьку.

Нагадаємо, що сьогодні країна святкує День Держа́вного Пра́пора Украї́ни — державне свято, присвячене одному з її державних символів — Прапору України. Відзначається щорічно 23 серпня.

На загальнодержавному рівні свято встановлено указом Президента України Леоніда Кучми «Про День Державного Прапора України». Цей указ доповнили Указом Президента України Віктора Ющенка «Про внесення змін до Указу Президента України, яким започаткували підняття Прапора України у День Державного Прапора України і під час інших державних свят та проведення загальнодержавних заходів. Поточну редакцію указу опубліковано на сайті Верховної Ради України.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
ЛУЧАНИ Показати IP 23 Серпня 2016 10:17
ВІТАЕМО а гарячої води так і немає!святкуємо день прапора день незалежності а люди ез гарячої води
трак Показати IP 23 Серпня 2016 10:39
Прапор підняти це не танки у Володимирі відремонтувати.
До лучан Показати IP 23 Серпня 2016 10:56
Скільки можна скиглити за ту воду, та встановіть бойлери кінець-кінців. Якщо самі за себе не подумаєте, то хочете, щоб хтось подумав, тим більше влада.
Наталі до До лучан Показати IP 23 Серпня 2016 11:52
Згідна з Вами на всі 100% за ту воду. Ниють і ниють як діти в садіку, що не стаття то коментар за воду. Та святкуйте і успокойтесь, тимбільше в теперішній ситуації треба себе хоть чимось розважати. З святом всіх.
Лучанин до Наталі Показати IP 23 Серпня 2016 15:17
Ви що думаєте, що постійно пишуть про гарячу воду забезпечені люди,які можуть собі дозволити купити дороговартісну річ?Зовсім ні!У забезпечених людей вже давно стоять бойлери,вони миються гарячею водою і про це вони не переживають!А от саме пишуть люди,(як ви пишете "НИЮТЬ") у яких немає достатньо фінансів щоб купити таку потрібну річ на сьогоднійшній день як бойлер!Є такі люди в основному це люди похилого віку тобто пенсіонери які не можуть собі позволити купити і встановити собі водонагрівача.Ви над цим задумувались?Видно з вашого коментаря що ні!А жаль!
Марина до Лучанин Показати IP 23 Серпня 2016 22:33
На компютер і Інтернет у пенсіонерів є гроші щоб зайти і написати коментар а на бойлер нема.
Не все так просто до До лучан Показати IP 23 Серпня 2016 13:28
Якщо у будинках, яким уже більше 30 років усі встановлять бойлери, то мешканці будуть не лише без води, а й без світла. Електромережі в такому ж жахливому стані, як і водогони. Людям потрібно поспівчувати, а не обурюватися.
Лучанин до До лучан Показати IP 23 Серпня 2016 15:08
Якщо ви собі можете позволити встановити бойлера, то це ще не означає що всім мешканцям по карману встановлення водонагрівача!Візьміть наприклад наших пенсіонерів(а їх у нашому місці не так вже і мало)Вони отримують пенсії до 1500грн.Напишіть як за таку пенсію можна встановити бойлера?Я думаю що ви маєте знати скільки на сьогоднішній день коштує бойлер?Це явно що більше за пенсію!А ще + встановлення!А скільки в нашому місті живе одиноких пенсіонерів в яких взагалі немає ні дітей,ні рідні.Як вони в таких умовах можуть встановити водонагрівача?Ви просто задумайтесь,а вже потім пишіть свою думку!Не у всіх такі ж самі доходи як у вас!Ви що думаєте, що постійно пишуть про гарячу воду забезпечені люди,які можуть собі дозволити купити дороговартісну річ?Зовсім ні!Це пишуть люди які немають фінансової можливості купити собі таку потрібну річ на сьогоднійшній день,як бойлер.
Ксенька Показати IP 23 Серпня 2016 22:31
Я думаю, що пенсіонери тут не ниють. В мене зп невисока, маю іпотеку, чоловік не олігарх, але бройлер маємо. І не скиглимо