USD 39.00 39.35
  • USD 39.00 39.35
  • EUR 39.20 39.50
  • PLN 9.71 9.93

Написав передсмертну записку та вистрибнув з вікна: у Луцьку чоловік вчинив самогубство

23 Липня 2020 09:14
У місті Луцьку з 7 поверху вистрибнув 26-річний чоловік.

Про це Інформаційному агентству Волинські Новини стало відомо з власних джерел.

Трагедія трапилася вчора, 22 липня, близько 17 години в одній із багатоповерхівок на проспекті Соборності.

Як повідомляється, чоловік вистрибнув з вікна 7 поверху.

На жаль, від отриманих травм він загинув на місці події.

На місці трагедії знайшли передсмертну записку. Обставини з'ясовує слідство.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
Алина Показати IP 23 Липня 2020 11:35
Люди совершают самоубийство благодаря нашей еб**ой власти!!!
Тоня до Алина Показати IP 23 Липня 2020 14:26
Та ви що! Людина вкоротила собі віку через владу? Ну тоді він значить мав бути клієнтом психлікарні, напевно. У людей справді горе буває, втрата дітей, близьких, страшна хвороба..... ось тоді людина дійсно може на таке піти, а не через владу!!!!!
Анархист до Алина Показати IP 24 Липня 2020 14:30
Подтверди написанное! Сигани с высотки с запиской в трусах "Я дохну ради депутатов!", Ох и народ тупой же у нас...
Andrew Показати IP 23 Липня 2020 13:31
Хто знає ім'я хлопця?
Анархист до Andrew Показати IP 24 Липня 2020 14:32
Сходи в морг и узнай!
Боня Показати IP 23 Липня 2020 17:54
Да чому у всьому владу звинувачувати? Самогубства є, були і будуть і їх причина, як правило, глибока душевна травма і тимчасовий психологічний стан розпачу та безвихідної ситуації. Ось горетерорист краще б 2 дні тому задумався про своє прожите життя і вчинив геройський, чоловічий вчинок.... А в цій ситуації співчуття і самоконтролю рідним та близьким.
Анархист до Боня Показати IP 24 Липня 2020 14:25
Геройский поступок? Ты чё тётя, рехнулась? 15 лет тюрьмы минимум скотине нужно дать, чтобы не повадно другим было.
Нострадамус Показати IP 24 Липня 2020 07:37
Мало хто буде намагатися заперечувати, що коли до особистих проблем додаеться суспiльний безвихiдь, людина iде на такий вчинок. Так люди вчиняють у всi часи. Мова iде про кiлькicть випадкiв i про сумну динамiку статистики в часи, коли людина не бачить свого майбутнього в оточуючому життi..