USD 39.00 39.35
  • USD 39.00 39.35
  • EUR 39.15 39.45
  • PLN 9.71 9.93

Нардеп Ігор Гузь оцінив роботу голови ОДА

18 Грудня 2016 16:41
Під час прес-конференції у передачі «Ми вас обирали» 16 грудня народний депутат Ігор Гузь розповів про своє ставлення до роботи голови Волинської облдержадміністрації Володимира Гунчика.

Як стверджує Ігор Гузь, хоча в нього і є суб’єктивна думка про голову ОДА, але об’єктивно: за два роки Гунчик ні разу не зібрав шістьох нардепів – обранців громади, які представляють Волинь, за одним столом.

«Як адміністрація працює з депутатими? Ніяк. Переписки веде, а цей підхід – ганебний», - переконує депутат.

Далі він навів приклади «діалогу» з головою облради Ігорем Палицею.

«На сесії обласної ради я підтримав голову облради, який закликав нардепів об’єднатися заради добудови перинатального центру. Усі ми підписалися. Але хіба це не робота голови ОДА – об’єднати депутатів, щоб натиснули на уряд і вирішили питання? Якби там не було, Ігор Палиця йде на зустріч, пропонує спільно обговорювати, лобіювати питання. Я йду на зустріч у питаннях «Волиньприродресурсу», доріг на Волині, екологічної ситуації Світязя тощо», - розповідає нардеп.

Також Ігор Гузь розповів про спроби лобіювання Гунчиком інтересів області у залученні коштів, які надала Польща для прикордоння для ремонту доріг, переоснащення митних переходів – Устилугу і Ягодина.

«У результаті, за рік самостійної роботи голови ОДА зі 100 мільйонів гривень на дорогу Устилуг – Володимир-Волинський дають близько 5 мільйонів гривень, решта коштів йде у суміжні області. Зокрема за ці кошти відремонтують три митних переходи у Львівській області. Це несправедливо!» - обурюється нардеп.

Також Ігор Гузь зазначив, що те, що Волинь не отримує коштів, і люди змушені стояти на тих же митних постах у неналежних умовах – провина Гунчика. Тому нардеп запропонував голові ОДА або піти у відставку, або залучати депутатів, які допоможуть, якщо він не справляється:

«Звертаюся до Вас, Володимире Петровичу, не дуже Ви інтенсивно працюєте – у селах, громадах Вас не бачили. Ви не можете або не хочете ефективно працювати, оскільки є частиною системи Петра Порошенка, не можете критикувати уряд, Гройсмана, Насірова».
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 43
ЛЬОНЯ Показати IP 18 Грудня 2016 16:46
Гузь таке з себе корчить. Ніби він щобс робить ?
Саша до ЛЬОНЯ Показати IP 18 Грудня 2016 20:18
про Гунчика 1 в 1. Все правду сказав. Такого нездару призначили, що й не дивно чому партія Президента настільки заразтдискредитована.
Лучанка до ЛЬОНЯ Показати IP 18 Грудня 2016 22:11
Депутат Гузь -і цим все сказано.І не треба ля-ля
Анонім до ЛЬОНЯ Показати IP 18 Грудня 2016 22:24
Він робить і все ,це не обговорюється!
Лучанка Показати IP 18 Грудня 2016 16:58
гУЗЬ ХОЧЕ БУТИ головою облрадИ? аЛЕ ВІН НІХТО.
Сераховичі до Лучанк Показати IP 18 Грудня 2016 17:08
хто цей Гузь і звідки ? він якось брав слово на ВРаді і мені було стидно за Волинь через його виступ-без подачі думки і взагалі без здорового глузду! Але ,на жаль, в нас таких люблять ( я не є прихильником БПП).
Виборець до Сераховичі до Лучанк Показати IP 18 Грудня 2016 22:12
Не заздріть успішності Гузя
Спікер до Сераховичі до Лучанк Показати IP 18 Грудня 2016 22:18
Ой тільки не треба цього говорити.Підготовці Гузя до виступів може позаздрити любий депутат.
сину до Спікер Показати IP 18 Грудня 2016 22:36
Це ж не КВН
сусід до Сераховичі до Лучанк Показати IP 18 Грудня 2016 22:44
Ну тут ясно Сереховичам Гунчик підходить,бо з області грошенят підкинули в цьому році.
Сераховичі до сусід Показати IP 19 Грудня 2016 17:19
" Щоб в СУСІДА корова здохла"... А взагалі кошти були виділені з держбюджету і обл адміністрація навпаки затягувала з тендером(((
Саня Показати IP 18 Грудня 2016 17:22
Гузь наиболее активный нардеп от Волыни за все 25 лет независимости. Респект.
галя до Саня Показати IP 18 Грудня 2016 21:19
Ну да! Трандіти - не мішки носити. Вічний революціонер, який реально нічого не вартий. Не вийшло на окрузі в Івахіва, то до Мельника в конкуренти пішов.
Саня до галя Показати IP 18 Грудня 2016 22:04
Правильно: трындеть в интернете- не выборы выигрывать, так что захлопни варежку и сходи лучше фильмы для взрослых посмотри.
Людмила Іванівна до галя Показати IP 18 Грудня 2016 22:22
Все у них політиків взаємозвязано.Політика -це система.І ладять вони між собою.А такого депутата як Гузь не було ще на Волині.Не вірите -запитайте людей.поідьте -не лінуйтеся.
галя до саня до галя Показати IP 19 Грудня 2016 11:25
такого нардепа Волинь ще не бачила. і мабуть не побачить. Вічний революціонер і путо
оксана до Саня Показати IP 18 Грудня 2016 22:38
Біля Палиці він пасив
Швондер Показати IP 18 Грудня 2016 17:37
Ми вас обsирали"
не Андрій Показати IP 18 Грудня 2016 18:12
Гузь ніколи ні де непрацював на серйозних підприємствах, досвід керівника - нуль. Став нардепом на хвилі революції, якщо точніше, то випадково дорвався до влади
Саня до не Андрій Показати IP 18 Грудня 2016 22:07
Опыт работы заместителем главы областной рады- серьёзный опыт?)
волинянин Показати IP 18 Грудня 2016 18:54
Що один, що другий, два чоботи - пара! Обидва лише бла-бла-тополя! :)
Знаючий до волинянин Показати IP 18 Грудня 2016 22:15
Гузь створив класну команду.яка працює як часіки.Гунчіку далеко до нього,хоч він і досвідом.а цей ще молодий.Але масштаби роботи .які охоплюють напрямки всіх галузей.Кожне звернення не лишається поза увагою.
ррр Показати IP 18 Грудня 2016 19:09
Гузь хоче бути подібним на колишнього губернатора, навіть імідж змінив. на відміну від останнього він тільки кричати з трибуни вміє і все
Адвокат - радник Показати IP 18 Грудня 2016 19:26
Хто" такая" Гузь ,хто його вповноважував це робити ,- оцінку роботи голови ОДА вправі давати тільки громада області .
Саня до Адвокат - радник Показати IP 18 Грудня 2016 22:09
Гузь как народный депутат и является представителем громади области)
знаю Показати IP 18 Грудня 2016 19:39
гузь молодець!!!!!!!! все говорить правильно, гунчику пора у відставку, але його тримає СВИНАРЧУК, правда на даний час він змінив прізвище на гладковський ( працює заступником турчинова та краде наші гроші ) до речі свинарчук разом вчився з президеном
Я Показати IP 18 Грудня 2016 20:00
Гузь - молодець. Хотів будь-якою ціною розбагатіти і розбагатів, а все інше неважливо. Не для того він ішов у політику, щоб думати про людей, головне себе забезпечити. Так що мрії збуваються. Витягнув Башкаленка на сцену, полив воду на нього і - національний герой...
Саня до Я Показати IP 18 Грудня 2016 22:13
После того как человек говорит, что Гузь вытягивал Башкаленко на сцену, дискуссия с таким человеком бесполезна, поскольку человек вообще далёкий от политических процессво на Волыни)
яяяяяяяяяя Показати IP 18 Грудня 2016 20:59
якщо хтось десь щось робить то Гусь і його помічники пишуть і кажуть то все за сприяння Народного дебутата,а якщо ні то він знає хто неробить і його хата скраю від піару галімого його вже хочеться ср .. ти
Галина Показати IP 18 Грудня 2016 21:56
От якби Гунчик міг з Гузем озеро перепливти то теж був би для нього як Палиця.А ще Волиньприродресурс не підтримує.А про волинян ні Гузь ні Палиця ні Гунчик не думає.
лучанка Показати IP 18 Грудня 2016 22:06
Давно не було таких Депутатів як Гузь.Я відають йому належне.
Світлана Показати IP 18 Грудня 2016 22:14
Все правильно сказав! Добре, що в нас є такі депутати. А то від інших - ніякої користі... Гунчика давно треба вже на пенсію відправити - ніякої користі від нього нема((
Дует Показати IP 18 Грудня 2016 22:29
Гузь і Палиця -це сила.Нехай інтенсивніше беруть ситуацію всвоі руки і спасають область.Бо Гунчик вже все зрбив,що міг,Волинь -в ямі
Фу Показати IP 18 Грудня 2016 22:34
Іди поплавай .... Воно плаває.
Андрюха Показати IP 18 Грудня 2016 22:38
то може хай би Гузь і Палиця нарешті того Гунчика поміняли?
ТТ Показати IP 19 Грудня 2016 00:45
Прослухайте Гузя із закритими очима, таке відчуття що читає ззаду-наперед одну і ту-ж сторінку. популістичні лозунги, бездарна мова....зажовані крилаті вислови про кота Леопольда, та сам він і є тим котом Леопольдом
рр Показати IP 19 Грудня 2016 09:42
Зрадив родину - зрадить батьківщину!
Олег Показати IP 19 Грудня 2016 09:55
Гунчик в Маневичах поставив Линдюка_бездара як і сам.
Не лінивий Показати IP 19 Грудня 2016 14:39
Критикувати можна кого хочеш, але варто віддати належне - Гузь проводить зустрічі з виборцями, шукає якісь варіанти, залучає якісь кошти - ентузіазм свій тратиь не дараемно, свою роботу робить на тверду п'ятірку, а що Гунчик? Навіть не може забезпечити щоб ті кошти які є в області, або залучені із держбюджету нормально освоювались, і під маркою прозорості вся робота на місцях тормозиться, мало того - вскрізь повилазили такі підрядчики, що довго ті сільські голови будуть потилицю чухати!!!!!
Політик Показати IP 19 Грудня 2016 20:17
От стоїть посеред горла всім депутат Ігор Гузь.А чому?А тому що, завжди при ділах,завжди наслуху.-перспективний.А те що говорять -це добре.Погано,що ніяк не говорять.
Волинянка Показати IP 20 Грудня 2016 10:00
Гунчику до Гузя, як місяцю до сонця. Все темне і бридке в області - за сприянням Гунчика, все світле і толкове - за ініціативою Гузя.
Тая Показати IP 20 Грудня 2016 23:07
Писати чи говорити треба по суті. Не знаю якими статками володіє Гузь, та все ж роботу його видно і чути. Виконує свою роботу і бере ініціативу у руки там ,де може допомогти не тільки тим ,що сам зробити може, як нардеп, але і обєднує людей до доброї справи.Йому не байдуже куди ідуть кошти які мають бути тут на волині. Побільше б таких як він.
Волинь Показати IP 19 Березня 2017 15:08
Комуналка-це Гузь, Долар-це Гузь, Закритя шахт на Волині-це гузь, не засуджені вбивці небесної сотні-це Гузь...........Гузь і є влада!