USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

Нардеп Мартиняк втрапив у камери «Грошей»

18 Лютого 2015 17:48
Під приціл відеокамер журналістів «Гроші» потрапив народний депутат Сергій Мартиняк, який балотувався по окрузі №20, - інформує Horohiv.com.ua.

Так, журналісти спостерігали за нардепами. Приховані камери стежили, що роблять народні обранці поза Верховною Радою. Виявилося, що чимало з них відвідують один і той же елітний бізнес-центр.

При цьому під приціл телекамер потрепили депутати з різних політичних таборів: від колишніх регіоналів до символа Майдану козака Гаврилюка.

Промайнув у цьому бізнес-центрі і Сергій Мартиняк. Однак, питання чим займаються депутати в цьому бізнес центрі залишається відкритим.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 21
Сергій Показати IP 18 Лютого 2015 18:12
Красава журналюги!!! Але нашим людям всеодно очі не відкриються. Рабської свідомості позбутися непросто!!!
туман Показати IP 18 Лютого 2015 18:35
Гордіться, Волиняки, є ким!
Ну й новина Показати IP 18 Лютого 2015 18:38
Журналісти, вам немає про що писати? інфа притягнута за вуха, ніяка. Що такого, що людина-мільйонер зустрічається в бізнес- центрі з кимось?? Може ви ще засаду біля туалету зробите?
про мартиняка Показати IP 18 Лютого 2015 19:01
сергІй дуже порядний чоловІк І зробив для областІ дуже багато а д**ІлІв у нас теж вистачае
Брехня про мартиняка до про мартиняка Показати IP 18 Лютого 2015 19:40
Ану-но розкажіть про його подвиги. Бо щось важко уявити що ця людина старається, для своєї області, для свого бізнесу це на 100% правда. Труїть нас своєю курятиною
Галя до про мартиняка Показати IP 18 Лютого 2015 21:15
Ото лизнув!
Григорій до про мартиняка Показати IP 18 Лютого 2015 21:20
Ну дуже багато аж шведи і німці в черзі стоять, щоб волиняками стати. А ще санітар розказував, що мартиняк цілих 200грн. йому на горілку дав. То він всім і розказує про неопісуємую доброту, красоту, порядність і геніальність Мартиняка.
про мартинякака до про мартиняка Показати IP 18 Лютого 2015 21:24
"дуже порядний чоловІк І зробив для областІ дуже багато" - одне голосування за закони 16 Січня чого варте! Але ми холопи, ми такі - чим нас більше тра...ють тим нам краще. У нас барин сурйозний, у нього не забалуєш
Свояк Показати IP 18 Лютого 2015 19:50
Нудить від цих г......в!
морозюк Показати IP 18 Лютого 2015 19:54
Мартиняк то такое... он хоть не прибедняется... а вот казак Гаврилюк тупо слился...мерзость...
гаврило до морозюк Показати IP 19 Лютого 2015 11:33
Я розвідник, розвідував хто більше дасть за мій голос, щоб вам все віддати НАРОД.
кишеньковий патріот Показати IP 18 Лютого 2015 21:12
Мартиняк Сергій Васильович -1 грн. благодійної допомоги нам дасть, а мільйон грн. з казни державної вкраде... він серйозний чувак !
мати Показати IP 18 Лютого 2015 21:23
Олігархи не йдуть воювати, депутати не йдуть, їхні синки не йдуть. Лише бідних дітей з села мобілізовують, тих дітей, які не можуть відкупитися.
анонім Показати IP 18 Лютого 2015 21:59
що получили по 500грн за голос
Горохів Маневичі Показати IP 18 Лютого 2015 22:38
Бізнес, нічні розваги з повіями, відмивання грошей, удосконалення схем ухилення від сплати податків - такий неповний перелік щоденниз звитяг Мартиняка і його корешків по нардепівських лавах. Гордіться, земляки-волиняни своїм вибором!
122 Показати IP 18 Лютого 2015 23:22
Вернись на землю.
Ната Показати IP 19 Лютого 2015 09:53
Бахматюк падло, сидить їсть, а сім*ї працівників ПАККО Холдинг вже за 3 місяці зарплат не отримують. Деколи напевно моя бабуся права....вона каже: "Цих що зараз прийшли треба всіх розтріляти, прийдут після них...теж розтріляти, тоді наступні будуть боятись!"
Аня до Ната Показати IP 19 Лютого 2015 11:12
Сонечко, їх ніхто не розстріляє, а ми скоро подохнем з голоду.За 1000 пенсії не купмо хліба, а з квартир виселять всіх 90 проц. людей