USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.80 9.95

Нардеп від Волині нав’язує українцям ще один обов’язковий платіж

23 Липня 2015 13:44
Член депутатської групи “Воля народу”, народний депутат від Волині Сергій Мартиняк пропонує запровадити ще один вид обов’язкового страхування – страхування цивільної відповідальності власників (наймачів) квартир у багатоквартирних житлових будинках.

Як повідомляє Інтерфакс-Україна, депутат пропонує надати право перевіряти наявність діючих договорів страхування керуючому багатоквартирного будинку – особі, яка за договором з власником або балансоутримувачем здійснює управління будинком, спорудою, житловим комплексом або комплексом будинків і забезпечує його належну експлуатацію відповідно до закону та умов договору.

На думку ініціатора закону, залучення страхових компаній до процесу відшкодування матеріального збитку, заподіяного визначеними в документі подіями, дозволить поліпшити добробут та соціальний захист постраждалих, а також зменшить матеріальні втрати фактичних винуватців.

“Сьогодні необхідно ввести більш ефективну систему захисту громадян від матеріального збитку, який заподіюють пожежі, вибухи газу або пошкодження водою”, – йдеться в пояснювальній записці до законопроекту.

Крім того, нардеп пропонує доповнити Закон “Про житлово-комунальні послуги” нормами про обов’язок укласти відповідний договір страхування.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 16
ЖКП Показати IP 23 Липня 2015 14:24
шо у Коста Брава щось не виходить?
хз Показати IP 23 Липня 2015 15:00
И курей еще обязательно страховать
Вася Показати IP 23 Липня 2015 15:08
А я пропоную застрахувати кожну курку «Пан Курчак».
Сумно до Вася Показати IP 23 Липня 2015 18:34
Вася, в даному випадку, не ім'я, а діагноз
Гріша Показати IP 23 Липня 2015 15:29
І людей які їх купують....!
123 Показати IP 23 Липня 2015 16:02
А не пішов би той мартиняк на ... зі своїми пропозиціями
Андрій Показати IP 23 Липня 2015 16:10
Цікаво,чи цей курячий злодій страхував контейнери для сміття які розставив по селах на період проведення виборчої компанії?Я рахую,що їх потрібно застрахувати,а то до слідуючої виборчої компанії вони можуть втратити свій первісний вигляд.Контейнер для сміття, елнкторальний-ганьба!
Гена Показати IP 23 Липня 2015 18:36
Хтось з коментаторів іздить на власному незастрахованому авто? Зграйка ідіотів..
Анонім до Гена Показати IP 23 Липня 2015 22:58
ґЄна, ти застрахувався від власної смерті, тим більше ПРИМУСОВО? До лікаря-психіатра - його пОцієнт!
Марія Показати IP 23 Липня 2015 18:39
Мала гіркий досвід затопленоі квартири сім'єю алкоголіків зверху. Вина іх, а що з них взяти? Старого крана, якого вони не закрутили? Ремонт влетів в копійку, з того часу квартира застрахована
Оксана до Марія Показати IP 24 Липня 2015 00:38
А де страхували? Скільки це зараз коштує?
Житель Показати IP 23 Липня 2015 21:28
Це все звичайно добре але якщо люди хочуть то самі собі хай страхують є компаніїї люди про це знають . Не блін треба якийсь збір давайте краще податок на депутата скільки депутатів по стільки мільйонів хай людям віддадуть.
Вегетаріанець Показати IP 23 Липня 2015 23:38
Курячий барон ! За виборців переживає.Коли вже в голови виборців дійде,що голосувати потрібно за патріотів.А ці приспособлюються під любу владу,аби недоторканість і бізнес (часто не зовсім прозорий) зберегти.Торгаш,спекулянт чи просто барига про людей і країну буде дбати ?!
Че Показати IP 24 Липня 2015 09:45
А також необхідно ввести жорсткий механізм притягнення до відповідальності страхових компаній, які постійно шукають підставу для відмови у виплаті шкоди
стоп Показати IP 25 Липня 2015 00:03
хай тепер думають ти яки за 100гр проголосувалу за цого морального у
Зуб Показати IP 26 Липня 2015 16:18
Де честь депутата.БРЕХУН КИДАЙЛО..Кого обрали,те і маємо.Головне бабло, а люди потім.ПОЗОР.