USD 39.75 40.20
  • USD 39.75 40.20
  • EUR 39.90 40.40
  • PLN 9.75 9.98

Нардеп Юрченко після ДТП у Львові без прав поїхав до Києва на своєму «Мустанзі»

10 Липня 2021 19:35
Народний депутат і колишній член фракції «Слуга народу» Олександр Юрченко після ДТП з бійкою у Львові попрямував по трасі до Києва.

Про це повідомляє СТРАНА.ua.

Нагадаємо, що нардеп Юрченко потрапив у Львові в ДТП, як розуміємо з протоколу поліції, в стані наркотичного сп’яніння.

Як видно на відео, вже після того як поліція склала на нього протокол і відібрала права, нардеп на своєму «Мустанзі» з номером 1988 (рік народження Юрченко) відправився до Києва.

При цьому Олександр Юрченко звинувачує водія, якого він протаранив, стверджуючи, що це він створив аварійну ситуацію.

У той же час, в мережі з’явилися скани протоколів, які підтверджують, що в крові нардепа експертиза виявила сліди метілендіоксиметамфетаміна (МДМА), по-простому – екстазі.
Сам Юрченко заперечує, що вживав наркотики. У протоколі від руки він написав: «Речовини, що мені приписують, не вживав ніколи в житті і не знаю, що це таке».

У минулому році Олександра Юрченка звинуватили в отриманні хабара за зміни в законодавстві побутових відходів, але відпустили під заставу, а потім виключили з фракції «Слуга народу».
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
Я в екстазі Показати IP 10 Липня 2021 21:56
На мустанзі. А на народ пох...
турбо режим Показати IP 10 Липня 2021 22:06
какая разница! он депутат.тем более слуга и нечего обвинять заслуженного человека.
скептик Показати IP 10 Липня 2021 22:48
це ж за грам травки 5 років колонії, а на мустанзі під екстазі - с ветерком-с. та й які права ? бабло все рішає
Народна прокуратура Показати IP 10 Липня 2021 22:54
І що? Головне, що це не старе злочинне обличчя. Чи не так, виборці? Саме цього прагнули, саме це був основий месендж Майдану! Народ задекларував, що готовий терпіти помилки і недоліки нових владців, аби лиш це були не старі. У кого є совість, перегляньте дописи 2013-2014 років, може хоч від цих дебільних мантр позбавитесь, бо це через вас увесь цей нинішній бедлам !!!
Андерсон до Народна прокуратура Показати IP 11 Липня 2021 07:46
Може ти, наротний, цього й прагнув, хоча ти ще та продажна душонка (всі прокурорські такі) . А для всіх інших це була революція гідності. Сказали ні твоїм друзям янику, пшонці та азірову. Хто знав що в наші справи втрутяться свінособаки та наш нарід насході ще той совок?!
Евгенiй Показати IP 10 Липня 2021 22:57
Не критикуйте украинские законы! Для кого , они , писаны и кем? В этом вся суть!
скептик до Евгенiй Показати IP 11 Липня 2021 00:34
у даному випадку це понятія, а не закони
Мустанг крута тачка Показати IP 11 Липня 2021 07:36
Така як і Камаро!)
Анонім Показати IP 11 Липня 2021 09:46
Взагалі то він має сидіти за хабар, як обіцяв наш Сонцесяйний ЗЄ, а чидить за кермом
так таки так до Анонім Показати IP 11 Липня 2021 10:28
і не дуже скромноі тачки купленоі не в кредит і не за останні! і найвеличніший та сонцесяйний нічим не кращий але це подобається народу і майбутні 73% ім забезпечені!
777 Показати IP 11 Липня 2021 16:38
А дозу принял?
просто Показати IP 12 Липня 2021 11:56
на зміну янику і порошенко прийшли ті самі тільки з іншими прізвищами . от вся робота.