USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Експертиза підтвердила, що нардеп, який влаштував аварію та напав на водія у Львові, був під дією наркотиків

9 Липня 2021 15:58
Народний депутат Гео Лерос опублікував у Facebook фото проколу про адміністративне правопорушення щодо нардепа Олександра Юрченка. Також – висновок медогляду, який вказує на наркотичне сп’яніння під час ДТП.

Лерос назвав Юрченка «квотою» керівника Офісу президента Андрія Єрмака, пише Gazeta.ua.

«Юрченко на волі, у Верховній Раді, та продовжує отримувати товсті конверти від Слуги. Спортивний незадекларований Мустанг оформив на фунта, але поставив номери року свого народження «1988».

Тепер уявіть, Юрченко намагається відкрити кримінальну справу на львів’янина, в авто якого він в’їхав, а в правовій державі мав би давно сидіти у в’язниці», – написав Лерос.
Нагадаємо, на площі Міцкевича у Львові Олександр Юрченко на авто Ford Mustang, не впевнившись у безпечності маневру, в’їхав заднім ходом в авто Volkswagen Jetta, яке їхало по головній дорозі.

Після зіткнення народний депутат напав на водія Volkswagen Jetta, наніс йому тілесні пошкодження та відібрав смартфон.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
Лучанин Показати IP 9 Липня 2021 16:43
Наркомани керують країною. Хоч я за них не голосував, але чомусь соромно мені
Кур'єр Ар' єв до Лучанин Показати IP 9 Липня 2021 17:09
Роби як я : депутат перевіряв одночасно і роботу поліції і медиків - експертів. Молодці!
! до Лучанин Показати IP 9 Липня 2021 17:28
а 73% так ( і взагалі ) не думають ! і від того ще більше щасливі! для них головне -какая разніца!
Нема на то ради ! Показати IP 9 Липня 2021 17:31
Типовий сьвідомий галицький представник титульної нації !
Є на то рада до Нема на то ради ! Показати IP 9 Липня 2021 20:05
Плєбєю слово не давали
Добкін Молодший Показати IP 9 Липня 2021 17:43
А що він вживав?
Ці Показати IP 9 Липня 2021 18:43
Львівяка-австріяка під кайфом вирішив поварювати,вони всі там такі-варяти!
ще не зовсім свідоми Показати IP 9 Липня 2021 19:45
Яке порохоботам щастя. Слабкість Зе в тому, що досі не впік за грати 5 елемента, вибачте, президента. Є за що.
обана Показати IP 9 Липня 2021 20:03
В Україні всі закони "Під кайфом", тому і бардак такий. Один дроч..ть на сесії, другий бухий, третій під наркотою. Квартал-96 а не верховна рада.
12 до обана Показати IP 10 Липня 2021 09:50
Який народ така і влада, така верховна рада кабмін і так далі. Тому немає на кого нарікати, самі голосуємо, самі вибираємо з поміж себе. Скільки б не було майданів, нічого не зміниться, ми такі як є, тому так і живемо
лінивець Показати IP 9 Липня 2021 21:01
після Нью-Йорка команда ЗЕ хоче придбати корабель-криголам у британців,напевно в Дніпрі багато айсбергів побачили
777 Показати IP 9 Липня 2021 21:06
Какой милый,обдолбаный законотворец...супер команда у вовы.