USD 39.50 39.82
  • USD 39.50 39.82
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

NASA випробували новий марсохід

8 Лютого 2009 12:48
Інженери NASA і студенти з Каліфорнійського технологічного інституту випробували новий марсохід, здатний рухатися по пересіченій місцевості. Про це йдеться в прес-релізі на сайті Лабораторії реактивного руху, –повідомляють 8 лютого «Волинські Новини».
Новий апарат оснащений Axel мінімумом рухомих частин: на циліндричній основі пристрою розташовується всього три мотора – два з них контролюють рух коліс, а один відповідає за стан в просторі перпендикулярного основі важеля. У стандартних ж марсоходів на кожне колесо доводиться по мотору.
За інформацією Корреспондент, марсохід також оснащений системою бездротового зв’язку і парою камер, розташованих на циліндричній основі. Завдяки здатності основи обертатися камери можуть переміщатися по вертикалі на 360 градусів. Крім того, на кінці важеля дослідники планують встановити ківш для забору зразків ґрунту.
Як заявляють розробники, новий марсохід здатний долати найскладніші перешкоди. Він також може бути оснащений надувними колесами, які пом’якшать посадку під час майбутньої місії.
Пересування по пересіченій місцевості – одна з проблем, з якою стикаються інженери, які проектують сучасні марсоходи. Наприклад, марсохід Opportunity, що працює в даний час на Червоній планеті, за час своєї місії застрявав вже кілька разів. Нагадаємо, раніше NASA відклало перший запуск шатла в 2009 році.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 0

Додати коментар:

УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.


Система Orphus