«Наша Україна» здуватиме пил із лацканів костюма Богдана Шиби, – голова волинської «Батьківщини» Анатолій Грицюк
![](/files/news/2008/05-31/62-1u.jpg)
Як повідомляє 31 травня репортер «Волинських новин», у волинській організації ВО «Батьківщина» висловили думку, що міський голова Луцька Богдан Шиба, котрий нещодавно покинув біло-сердечні ряди, може долучитися до нового проекту Балоги. Про це йшлося під час прес-конференції.
Голова обласного осередку ВО «Батьківщина» Анатолій Грицюк висловив думку: «Я тепер можу з певністю прогнозувати, що у Бондаря Володимира Нальковича ніяких претензій до Богдана Павловича, до його роботи, абсолютно не буде. Згадаєте мої слова, що «Наша Україна» буде легенько здувати пил із лацканів костюма Богдана Павловича».
До його думки долучився народний депутат Євген Кирильчук: «Ну, напевно, це вже не секрет, що «Наша Україна» весь час ініціювала йому (Шибі – ЗІК) недовіру, організовувала громадські організації з прапорами. Але ми ніякого слова не сказали щодо його недовіри або відставки».
Євген Кирильчук розповів про бесіду із Шибою: «Щодо Балоги я задав йому запитання: «Скажіть чесно і правдиво: ви були в Балоги?». Я його тільки не питав, хто його туди завіз. Він сказав :«Був». «Скажіть, Балога вам пропонував очолити новостворену партію?» «Пропонував, але я відмовився».
Водночас нардеп зазначив, що зі ЗМІ довідався про готовність міського голови Луцька вступити до рядів іншої партії.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Голова обласного осередку ВО «Батьківщина» Анатолій Грицюк висловив думку: «Я тепер можу з певністю прогнозувати, що у Бондаря Володимира Нальковича ніяких претензій до Богдана Павловича, до його роботи, абсолютно не буде. Згадаєте мої слова, що «Наша Україна» буде легенько здувати пил із лацканів костюма Богдана Павловича».
До його думки долучився народний депутат Євген Кирильчук: «Ну, напевно, це вже не секрет, що «Наша Україна» весь час ініціювала йому (Шибі – ЗІК) недовіру, організовувала громадські організації з прапорами. Але ми ніякого слова не сказали щодо його недовіри або відставки».
Євген Кирильчук розповів про бесіду із Шибою: «Щодо Балоги я задав йому запитання: «Скажіть чесно і правдиво: ви були в Балоги?». Я його тільки не питав, хто його туди завіз. Він сказав :«Був». «Скажіть, Балога вам пропонував очолити новостворену партію?» «Пропонував, але я відмовився».
Водночас нардеп зазначив, що зі ЗМІ довідався про готовність міського голови Луцька вступити до рядів іншої партії.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
Замало еротики: учені з'ясували, чому на Олімпійських іграх давніх греків не було плавання
Сьогодні 00:33
Сьогодні 00:33
27 липня: свята, події, факти. День медичного працівника в Україні, а в Америці продано перший гамбургер![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
У Бразилії вперше у світі зафіксована смерть людини від вірусу, що передається мошками
26 Липня 2024 23:45
26 Липня 2024 23:45
До історичного музею на Волині передали піддужні дзвіночки XIX – XX століть
26 Липня 2024 23:27
26 Липня 2024 23:27
Лучанин, який убив знайомого перед очима в його дитини, сяде на 10 років
26 Липня 2024 23:08
26 Липня 2024 23:08
Працюють майже 60%: в Естонії зросла зайнятість українців з тимчасовим захистом
26 Липня 2024 22:49
26 Липня 2024 22:49
Волинські поліцейські розшукали наркоторговця, який втік у Польщу
26 Липня 2024 22:31
26 Липня 2024 22:31
Британія розроблятиме далекобійні ракети для протидії ядерній зброї Росії, – The Times
26 Липня 2024 22:12
26 Липня 2024 22:12
Їхав на злочин на чужій машині: у луцькому суді намагалися зняти арешт транспортного засобу
26 Липня 2024 21:54
![](/public/images/logo.png)
26 Липня 2024 21:54
Допомагав загарбникам «зомбувати» жителів Куп’янська: СБУ затримала колаборанта
26 Липня 2024 21:36
26 Липня 2024 21:36
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.