USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

У Волинській облраді - нові політичні «перебіжчики»

8 Жовтня 2015 10:44
Зміна політичних прапорців відбулася в обласній раді. Так, два депутати зачитали заяви про зміну своїх політичних поглядів.

Про це йшлося під час 25 позачергової сесії Волинської обласної ради сьогодні, 8-го жовтня.

Голова Волинської обласної ради Валентин Вітер на початку сесійного засідання зачитав заяву про вихід із депутатської фракції «Наша Україна» Сергія Слабенка. Потому озвучив інший документ, згідно з яким це й же депутат вирішив увійти у фракцію ВО «Батьківщина».

На цьому політична рокіровка не закінчилася й Валентин Вітер озвучив ще одну заяву, згідно з якою «гвардію» білосердечних, слідом за Слабенком, поповнив і депутат Андрій Турак.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
Всезнайко Показати IP 8 Жовтня 2015 10:44
коментар було видалено
опа Показати IP 8 Жовтня 2015 11:07
Потрібно на законодавчому рівні обмежити кількість переходів до партій. А то цих щурів ніколи і ні при якій владі не виведемо(
Дончанин Показати IP 8 Жовтня 2015 11:16
Депутаты знают куда ветер дует. Ведь Юля по рейтингу уже догоняет Порошенко ибо она якобы не замарана в нынешних делах.
Юристка до Дончанин Показати IP 8 Жовтня 2015 11:38
Слабенко то ще та маріонетка. Мілліонера-крису до обласної ради допускати неможна. Його і Юлька - зечка -аферистка не спасе.
Дончанин до Юристка Показати IP 8 Жовтня 2015 11:52
А я что либо сказал о качестве этих депутатов, окромя того, что они как крысы первыми бегут с корабля?
юлік до Юристка Показати IP 8 Жовтня 2015 16:24
А йому по-боку. Аби гроші
свідок до юлік Показати IP 8 Жовтня 2015 18:05
нєа піар
Дивно. Показати IP 8 Жовтня 2015 13:25
Одне не ясно-для чого Тураку ці політичні штурмаки?Ніби розумний чолв"яга.
юристка до Дивно. Показати IP 8 Жовтня 2015 16:12
2 млн. хіба вони бувають зайві....
Адвокат Показати IP 8 Жовтня 2015 21:06
Волинський "Янукович" знову лізе у владу любими шляхами, совісті нуль, а тюрма вже давно чекає... Однак я не здивуюсь, коли ця скотина, скрізь сльози матерів прийде до влади. Геть мерзоту з Волині. СЛАВА УКРАІНІ.
Полісмен Показати IP 8 Жовтня 2015 21:31
Погоджуюсь з Адвокатом. Турак - це повія, злодій і аферист. Його місце в тюрмі і з приходом нової поліції він буде там 100 відсотків. В тих не відкупиться.
Угрин Показати IP 8 Жовтня 2015 21:33
Штурмак іде до штурмаків. Турак таким був все життя, тільки він дуже хитрий і підступний.
Народ Показати IP 8 Жовтня 2015 21:39
Як кажуть в народі : " яке їхало , таке здибало".
Знайома Показати IP 9 Жовтня 2015 10:01
Сірожка, а казав, я не залишу "Нашу Україну". Так само і з "Батьківщини" втечеш. От тобі і "дупутат"!!!