USD 39.50 39.80
  • USD 39.50 39.80
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Чи потрібні вибори волинянам

10 Жовтня 2014 18:00
Незабаром, 26 жовтня, відбудеться досить важлива у житті свідомих українців подія – вибори. Не омине вона й Волинь. Однак неодноразово доводилось чути від краян, мовляв, «не піду голосувати, адже однаково це нічого не змінить». Проте часи змінюються: опитуючи лучан, ми не зустріли майже жодного байдужого мешканця міста.

Тож, чи візьмуть участь у цьогорічних виборах жителі нашого краю, репортери Інформаційного агентства Волинські Новини вирішили запитати у пересічних перехожих.

Здебільшого опитані запевняли, що обов’язково виявлять власну громадянську позицію. Утім суперечливо відгукувалися люди про те, чи теперішні вибори змінять ситуацію в країні.

«Надія є», - кажуть інші та жартують, мовляв, «поетом можеш ти не бути, та громадянином зобов’язаний». На жаль, є серед опитаних і люди, які втратили віру у політиків та категорично відмовляються йти на вибори.

Про те, наскільки готові волиняни виявити власну громадянську позицію, дивіться у відеосюжеті.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 27
петя Показати IP 10 Жовтня 2014 18:08
нічого не поміняється для простих а для них да як вони кажуть -заживемо ! а прості і зараз виживають яка влада дбала про людей дадуть до пенсії 20 грн. і розказують нехай би вони прожили за такі гроші при таких цінах
BOT до петя Показати IP 10 Жовтня 2014 19:43
цим вже заборонили й 20грн додавати, вимога мвф - заморозити пенсії і зарплати на нинішньому рівні, чекайте на наступні "покращення" після виборів
енкор до BOT Показати IP 11 Жовтня 2014 10:37
варто розуміти, що люди як нічого не знали так і не знають а ті хто 20 років голосував за 100 грн. так і будуть голосувати
cашка до петя Показати IP 11 Жовтня 2014 10:36
для мене є єдиний кандидат - Григорій Пустовіт
хома нєвєрующий Показати IP 10 Жовтня 2014 18:19
Не йдіть. якщо не хочете.А я піду ,бо вірю в зміни.Та і радує, на цей раз смердючі комунопси пролетять,як фанера над Сапалаївкою..
BOT до хома нєвєрующий Показати IP 10 Жовтня 2014 19:41
пролетить свобода на виборах, згадаєте мої слова, а комуністи пройдуть
Анонім до BOT Показати IP 10 Жовтня 2014 19:45
Губашльопа все таки запакують в смітник. і кришку заварять..
дідо Показати IP 10 Жовтня 2014 18:26
Потрібно йти голосувати, але не шлунком та вухами,а головою.
hehe Показати IP 10 Жовтня 2014 19:00
https://www.youtube.com/watch?v=PVGChwM2Ap0&list=UUheUSoeHq9ucKpdsuwsnGfw
Анонім до hehe Показати IP 11 Жовтня 2014 10:58
подивіться, корисно для розширення світогляду - інтервю тетяни монтян, з її слів "те кто работал при януковичі гараздо более ефектівни чем та шайка субасбродов і ділетантов которая руліт страной сейчас"
Анонім Показати IP 10 Жовтня 2014 19:40
обирайте, обирайте, легалізовуйте путч, ваше життя однозначно стане "кращим" якраз після виборів
Анонім до Анонім Показати IP 10 Жовтня 2014 19:44
Який же дурень може проголосувати за комуняк? Невже э такі?
Анонім до Анонім Показати IP 11 Жовтня 2014 10:52
мені 25 і я вибираю комуністів!
небайдужий Показати IP 10 Жовтня 2014 20:38
про що лепечите? На які зміни надієтесь коли майже вся стара гвардія рветься до кормушки. Перетворили Вищий законодавчий орган України в прохідний двір. Більше 20 років обирали недоумків, тому так і живемо. І знову один одного обсирають, а нам обіцяють покращення. Вдумайтесь в їх агітаційний лемет. Дуже схожий з попередніми виборами. Я думав що з обранням нового президента хочаб щось зміниться. На превеликий жаль " а воз и ныне там". Нагло БРЕШУТЬ. А народ як мала дитина. Не доросли ще. Вічні раби. І зновуж таки виберете недоумків. Жах!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
до лампочки до небайдужий Показати IP 11 Жовтня 2014 09:38
А нова хто? Ляшко з Тягниср*ком і аферисткою Ю?!:)))
Аня до небайдужий Показати IP 20 Жовтня 2014 13:18
Який ти прав, я тебе стопроцентно підтримую.Але буде це ж саме.Виберуть цих же самих недоумків, а там і нема кого вибирати.Вибір- без вибору.Хто туди прорветься, у кого мільйон,щоб дати,щоб туди попасти, у нас з вами не має.Є тільки у бандитів і олігархів.Нічого доброго нас не жде.Вічні раби сліпі, тупі і дурні.
Анонім Показати IP 10 Жовтня 2014 22:25
Можна все на світі вибирати сину, вибрати не можна тільки "Батьківщину"...Свободу і Ляшка...
аноніму до Анонім Показати IP 10 Жовтня 2014 22:46
а кого ? за регіонами плачеш?. якби вибрали юльку, а не шапку, то б війни не було б. то не плач за регіонами, безіменне!!!!!!!!!!!!!
Анонім до Анонім Показати IP 11 Жовтня 2014 09:38
Головне щоб не було тих іуд, продажних тварюк комуняк.Ці задрипані защітнічники пролєтаріату є агентами маскальської гебешні і олігархату..Не дарма ці потвори ховаються від публічної агітації і виходу на людини..Насидів там наш курдупель МартинЮк і що7 Смичка Олігархата і пролєтаріата..Було б прикольно пасматреть на появу цюго ригокамунопса десь на мітингу на Волині..Волинь чекає своїх Хероїв..шакали каомуняки
Олег до Анонім Показати IP 20 Жовтня 2014 13:21
А батьківщина- це хто?Купа олігархів і ворів на чолі з Гунчиком,Романюком,комсомольським работником і т.п.Хо умний
гуцул Показати IP 11 Жовтня 2014 09:37
Та нах... воно потрібне! Вже скільки років обираємо і позачергове і чергове, а нічого не змінюється, а лише гірше і гірше стає! В нас люди такі - малоосвідчені і затуркані, от і маємо таку Україну...:( Все чекають(обирають) цара або царицю, що прийде і все їм зробить, життя наладить... Ніколи такого не буде, а поки олігархи правлять і губернаторствують - то забудьте про мир і спокій, вже не кажу про гідне життя!!!
BOT до гуцул Показати IP 11 Жовтня 2014 11:23
даєш бацьку!
СЕРГІЙ Показати IP 11 Жовтня 2014 18:58
ПТРІБНО ІТИ НА ВИБОРИ 26 ЖОВТНЯ 2014 РОКУ БУДУТЬ ЗМІНИ ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБЄДНАННЯ БАТЬКІВЩИНА ЮЛІЇ ТИМОШЕНКО ПРОЙДЕ ВЕРХОВНУ РАДУ БО ТАМ МАЙДАНІВЦІ ВОЛОНТЕРИ ГЕРОЇЧНА ЛЬОТЧИЦЯ САВЧЕНКО НАДІЯ ВІКТОРІВНА 1 В СПИСКУ.БУДУТЬ ПРИ ВЛАДІ ПАТРІОТИ І БУДУТЬ ЗМІНИ Я ПІДУ НА ВБОРИ І БУДУ ГОЛОСУВАТИ. БО ПОТРІБНО ЩОБ УКРАЇНА БУЛА ЄДИНА КРАЇНА БЕЗ ЗРАДНИКІВ І ХАБАРНИКІВ.
BOT до СЕРГІЙ Показати IP 11 Жовтня 2014 23:24
СКАЖИ МЕНІ БУДь ЛАСКА ЯК ЗАРЕЄСТРУЮТь САВЧЕНКО ЯКЩО ВОНА В РОСІЇ? ТИ ЩЕ ПОСКАЧИ І ВСІ ЗРАДНИКИ І ХАБАРНИКИ ЗНИКНУТь, ЯК В КАЗЦІ
Ігор Показати IP 20 Жовтня 2014 13:26
Ну це капец. Кому потрібна ця Савченко. Сидить в тюрмі, а нею прикриваються.Ну поле чудес та й годі.А мертвими ще не пробували прикриватися-це ще цікавіше буде.Вим видно сатана розум відібрав,причому тут савченко ця.Краще за Кульчицького посмертно голосувати,ніж за цю підставну утку.
ОДІН. Показати IP 29 Червня 2021 10:10
Цей грузин після цього має просто безслідно зникнути.