USD 39.50 39.82
  • USD 39.50 39.82
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

Наскільки комфортно жити у Луцьку: рейтинг українських міст

10 Червня 2015 10:51
Луцьк посів 11-те місце у рейтингу найкращих міст України за якістю життя. Про це пише Inspired.

Соціологічна група Рейтинг спільно з International Republican Institute вперше провела муніципальне дослідження, як жителі українських міст оцінюють якість послуг, роботу місцевої влади та інші показники, що визначають якість життя. Результати дослідження виявилися трохи несподіваними.



Опитування проводили з 2 по 20 березня у всіх обласних центрах України, крім Донецька та Луганська. У кожному місті експерти опитали по 800 респондентів у віці старше 18 років. Статистична похибка дослідження становить не більше 3,5%. Дослідження проводили вперше. Так, згідно з результатами, лідерами за опитуваннями серед населення стали Вінниця та Харків.

Проте значно кращі показники в Луцьку за якістю якістю надання послуг, а саме – транспортних. Тут Луцьк – у трійці лідерів по Україні.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 23
yeti Показати IP 10 Червня 2015 11:04
шось Паліца вклав міліони в культуру а ніфіга нема по статистиці
Мік (галицька миша) Показати IP 10 Червня 2015 11:06
Мій рідний Нововолинськ-найкраще місто України!
Коля Показати IP 10 Червня 2015 11:08
В ЛУЦЬКУ НЕМА ГАРЯЧОЇ ВОДИ то це ще 11 місце?
Vfcz до Коля Показати IP 10 Червня 2015 11:21
А треба перш заплатити за використану гарячу воду і тепло і тоді все буде. Безкоштовно газ ніхто не даватиме
Анонім до Vfcz Показати IP 10 Червня 2015 11:22
ти що куриш??
Радован до Коля Показати IP 10 Червня 2015 12:59
тю. Одесса так уже лет двадцать пять живет
Шура Показати IP 10 Червня 2015 11:24
Луцьк найкраще місто для життя. Компактне, красиве, спокійне - що ще необхідно для комфортного життя. Щоб доїхати з одного кінця Луцька в інший максимум 40 хвилин маршруткою. То не Київ чи Львів де в пробках треба стояти годинами. Та й за останні 5 років місто змінилося у кращу сторону. Дороги і двори ремонтують, будують садочки і житло. Міська влада працює
sms Показати IP 10 Червня 2015 11:27
Останнє місце серед обласних центрів на заході України!
Ольга Показати IP 10 Червня 2015 11:43
Зато Романюк 3й в рейтингу найбагатших мерів України,ха-ха-ха! Воду включите!!!!!!!!!!!!!!
Бага Голя Показати IP 10 Червня 2015 11:47
Я живу у цьому місті багато років. Приємно бачити як воно розвивається, стає сучаснішим, красивішим. А якщо й бувають маленькі недоречності, вірю все згодом владнається. Любов до міста, як до близької людини, має бути взаємною. А чи часто ви замислюєтеся над тим, що ви доброго можете зробити для свого рідного Луцька.
Ользі Показати IP 10 Червня 2015 11:51
У ваших словах стільки правди, як і те, що ви "Міс світу"
лучани Показати IP 10 Червня 2015 11:58
Низький рейтинг, бо в Луцьку живе багато совкових жлобів,які непрацюють тільки займаються критиканством.
Ні до лучани Показати IP 10 Червня 2015 12:50
низький рейтинг, бо в луцьку живе багато поліщуького безукльтурного хамського бидла, яке за двадцять років розплодилось тут до катастрофічних масштабів і тільки те й робить, що гадить.
злий до Ні Показати IP 10 Червня 2015 13:54
Повністю згідний! Ще недавно вони бикам хвости крутили,коники з гімна ліпили і унітаза лякалися, а зараз в трєніках і шкарпетках під сандаліі, гадячи на вулиці, в ліфтах і під"їздах називають себе місцевими
Вадим до злий Показати IP 24 Червня 2016 13:45
Ви там з розуму зїхали :) "голуба кров" - Волинська область взагалі розташована на поліссі !!! Ваші пихаті слова добре показують хто там у вас, в Луцьку, безукльтурне хамське бидло. Не дивно, що якісь простіші люди, вас чисельно переважають, це логічно, що Бог не дає поширитись вашій "супер культурі" :D
Дмитро Показати IP 10 Червня 2015 12:46
активіст Климчук - ану бігом перевір чи всі процедури були дотримані, чи була об*єкивність під час визначення учасників рейтингу і т.д..
Радован Показати IP 10 Червня 2015 13:26
странная зависимость. В Сумах самый высокий по стране уровень культуры и спорта. Но жизнь там ... самая хреновая. Выходит, там где больше хамства и быдлячества - выше уровень жизни? Представляю, что творится в Виннице!! Нет уж, лучше серединка, как в Луцке.
Лучанка Показати IP 10 Червня 2015 15:09
А вище дописувач правий,скільки у нас полішучні розвелося прямо страх. Повилазили з болота, а як несуться, як печені раки. І всі при роботах державних при тому. Всі в школах працюють, а я з Луцька їзджу у село біля Луцька,бо не має роботи для місцевих. А чого варта директор школи № 24, яка не має навіть педагогічної освіти, але протеже Романюка,вона фейсом тягне на доярку, а не на директорку,ніякого з неї толку в цій школі немає.От вам кум,сват,брат і пішло, поїхало
Анонім Показати IP 10 Червня 2015 21:39
Читаючи ваші коментарі можна сказати що це у Вас немає ніякої культури і вихованості, обс..те кого попало і до чого тут полішуки , на мою думку немає значення чи ти приїжджий чи лучанин кожна людина може досягнути того що хоче, починати потрібно з самого себе! Просто потрібно бути людиною!!!
Анонім Показати IP 10 Червня 2015 21:44
якщо полішуки такі погані чого ж ви їздите відпочивати до них, на ті болота???
Катя Показати IP 11 Червня 2015 12:08
Тільки по транспорту в пятірці
Волинянин Показати IP 11 Червня 2015 22:04
Любомль the best
До лучанки Показати IP 12 Червня 2015 11:16
Шановна пані, не все у житті купляється. Ви напевне така освічена і обдарована, що не змогли знайти в Луцьку роботу. І якщо ви дозволяєте собі писати таке про інших. Порада: їздіть собі мовчки у село і не виступайте, міщанка корінна. А виховані люди, чи в місті вони народилися, чи в селі, ніколи собі не дозволять таких висловлювань, навіть таких думок у голові не матимуть.