USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.94

Націоналісти хочуть скинути Порошенка збройним шляхом

18 Лютого 2016 13:28
Націоналісти обіцяють скинути Порошенка збройним шляхом. Про це повідомляє ІНФОРМАТОР із посиланням на 17 канал.

Під час з’їзду конференції РПС (Революційні праві сили) один з бійців у відповідь на питання, чи мають вони право голосувати і вибирати керівництво структури при відсутності більшості областей, пригрозив владі України збройним повстанням.



Нагадаємо, рейтинг довіри до Петра Порошенка серед громадян України на 3% нижчий, ніж був у Віктора Януковича під час Євромайдану 2013 року. Після виборів нинішньому лідеру України довіряли 47% населення. Із того часу підтримка гаранта впала на 30% до рекордних 17% довіри громадян.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ВЕЛИКА ГРА. ЗА ЩО БОРЮТЬСЯ ЯЦЕНЮК І ПОРОШЕНКО
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
Берко Показати IP 18 Лютого 2016 13:43
Для жидів запахло смаженим.
цікаво Показати IP 18 Лютого 2016 13:45
Де ви взагалі інформацію берете? Думайте, що публікуєте! Ви знаєте, що є така стаття 109 у КК України "Дії, спрямовані на насильницьку зміну чи повалення конституційного ладу або на захоплення державної влади", а дії, передбачені частиною другою цієї статті, вчинені особою, яка є пред­ставником влади, або повторно, або організованою групою, або з використанням ЗАСОБІВ МАСОВОЇ ІНФОРМАЦІЇ - караються обмеженням волі на строк до п’яти років або позбавленням волі на той самий строк.
АС до цікаво Показати IP 18 Лютого 2016 17:56
Ти слабак ми тебе під плінтус зажинем і там фарбою замалюєм
Берко до цікаво Показати IP 18 Лютого 2016 18:19
До д*пи твоя стаття 109.Відкрий сліпаки і поглянь до якої рутини привела жидва за 25років.Чи може ти з тої братви?
12345 Показати IP 18 Лютого 2016 14:14
Майдан, не одобренный Госдепом, не является настоящим майданом. Остерегайтесь подделок!
Анонім до 12345 Показати IP 18 Лютого 2016 16:22
До майдану довів Ху*ло а не госдэп
Lera Показати IP 18 Лютого 2016 15:19
Ви шо, офігили?
ЖУК Показати IP 18 Лютого 2016 15:53
А ХТО ТІ ПРОЦЕНТИ МАЛЮЄ щодо довіри. і до БЕРКО.. ти такий МОШКО як я-- МУХАММЕД.Слину витри...г..вно 1
Берко до ЖУК Показати IP 18 Лютого 2016 18:22
Що жидва,запахло і страшно стало? Скоро,дуже скоро на мацу!
Анонім Показати IP 18 Лютого 2016 16:09
БРЄД
Marta Kravtsova Показати IP 18 Лютого 2016 22:59
Да люди так тримати. Скоро в нас буде як в Сомалі. Скажіть в кого ствол можна взяти.
Апостол Показати IP 19 Лютого 2016 16:57
Бачу, д*білів у нас багато!!!! І думаю що громадянська дійсно почнеться.