USD 39.50 39.82
  • USD 39.50 39.82
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

Нацкомісія погодила підвищення тарифу на воду в Луцьку з 1 січня

27 Грудня 2021 11:45
Національна комісія, що здійснює регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), схвалила зміну тарифів для 45 водоканалів. У цьому переліку є і «Луцькводоканал».

З 1 січня 2022 року українці платитимуть за водоспоживання більше, повідомляє Цензор.НЕТ з посиланням на рішення НКРЕКП.

Як йдеться у пояснювальній записці, серед іншого на зміну тарифів вплинули збільшення витрат на оплату електроенергії (на 33% з водопостачання та на 60% з водовідведення) та на паливно-мастильні матеріали.

Отож, згідно з рішенням НКРЕКП, найбільші тарифи встановлені для побутових клієнтів КП «Облводоканал» (Запоріжжя) – 54,63 гривень (без ПДВ) за 1 кубометр водоспоживання загалом (централізоване водопостачання та централізоване водовідведення).

Також високі тарифи встановлені для клієнтів КП «Уманьводоканал» – 47,92 гривень за 1 кубометр та КП «Бердянськводоканал» – 47,56 гривень.

У Києві тарифи зростуть на 20% до 25,32 гривень (без ПДВ) за 1 кубометр (30,38 гривень з ПДВ). З них: централізоване водопостачання 16,164 грн/кубометр з ПДВ; централізоване водовідведення 14,22 грн/ кубометр з ПДВ.

Для клієнтів «Луцькводоканалу» тарифи зростуть на 16% до 23,68 гривень 1 кубометр води (раніше було 20,41 грн за кубометр). Остаточне рішення про підвищення тарифу на воду в Луцьку має приймати міська рада. Зазначимо, що нині нижчий тариф на воду, ніж в Луцьку, лише у Вінниці, Львові, Івано-Франківську та Чернівцях.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 22
Лучанин Показати IP 27 Грудня 2021 12:07
Ура!
Петро до Лучанин Показати IP 27 Грудня 2021 13:57
Нам з кожним днем все радісніше жити. Дякуєм за турботу
Анонім до Петро Показати IP 27 Грудня 2021 16:40
ура! Киів -1 куб холодноі води 25.38грив+12.04 водовідведення і !!!!+ 23.52грив оплата за абонентське обслуговування! і це не тільки для багатих! і ми усі обожнюємо ЗЕ,адже тарифи зменшені в двічі
К.лучанин Показати IP 27 Грудня 2021 13:02
Шановні люди поважного віку , пенсіонери! Вас знищують ! Нікчемне підвищення пенсій піде на мінус. Переймайте досвід Агафії Ликової(старообрядниці),яка живе в тайзі одна відмовившись від благ цивилізації і вірить у Бога.Це сильна і свята жінка, їй уже під 80. Живе десятиліттями одна у тайзі у важкодоступних місцях.Волонтери трохи допомають їй. Так і нам прийдеться послати цю владу ..... зе.
Анонім до К.лучанин Показати IP 27 Грудня 2021 14:29
і які пропозиції? їхати в Сибір чи газ відключити і грубку будувати? то ми в європу йдем чи повертаємось десь в 70ті роки коли газу не було скрізь?
К.лучанин до Анонім Показати IP 27 Грудня 2021 15:35
Ніяких пропозицій! Живи з Богом і будь в контакті з Ним! Оце буде буде твоєю силою духу. Про це весь час наголошують священники.Яка європа (...опа) шановний? Ти що насміхаєшся? Знаєш , у 70-і я і мої батьки жили без стресу і були більш впевніші без наявності того сраного газу. Була грубка , плита, піч і було завжди тепло , комфортно. А тепер я хочу відновити грубку .А в сибір люди втікали від тієї існуючої влади , від переслідувань. В Україні немає сибіру, але в селах люди живуть неначе в тайзі. НЕДАВНО писали про одиноку жінку 80р, Вона жила молитвами до Бога. Мерзла і ніхто їй не допомагав. А ти Європу згадав. Не хочеться в риму відповідати.
Корінний лучанин до Анонім Показати IP 27 Грудня 2021 21:31
Дай бог вам жити як в 70х.ви повертаєтесь в 19е століття ,скакуни
Отакої до К.лучанин Показати IP 27 Грудня 2021 16:03
Не можуть пенсіонери у ліс йти, їм на військовий облік треба вставати, не на часі.
цікавий Показати IP 27 Грудня 2021 13:05
А які тарифи у містах Волині?
Швілігогі Показати IP 27 Грудня 2021 13:35
В Криму і в Донецьку ,вода в два рази дешевша як на Волині. ТАМ людей лякають наші тарифи.
ABC до Швілігогі Показати IP 27 Грудня 2021 14:30
Ну то чому ти тут сидиш? Продавай квартиру в Луцьку, купуй в Донецьку, і радій новим тарифам. В Донецьку за 10 тис. доларів можна взяти 3к-квартиру в хорошому стані. От тільки до тебе в будь який час можуть прийти захисники руского міра, і вигнати тебе на мороз в одних трусах щоб заселити своїх, ну або забрати і кинути на підвал. Але то дрібниці. В усьому іншому там рай на землі.
Уася до Швілігогі Показати IP 27 Грудня 2021 14:33
ти ще тут?
Ха Показати IP 27 Грудня 2021 13:55
Хіба то тіки вода? Все!!! Зате всі свідомі і в вишиванках. І в європи і в нато вже взяли. І взагалі древні українці одобряють. То все путін винний. Їжа вже давно дорожча чим в польщі. Схаменіться люди!!! Чого майданів нема? Чи у всіх грошей вагон?
Гм до Ха Показати IP 27 Грудня 2021 16:05
Так щоб були майдани , то треба щоб там платили, а так чого туди йти!ще досі мабуть не зрозуміли, що самі ж своїми руками у 2014 розпочали процес знищення України. От цікаво, а як собі уявляли тоді і тепер нашу державу в Євросоюзі, напевне очікували , що раз і як в казці , і ми в раю, у кожного машини, котеджі і тд. Тільки от питання, звідки то б взялось, чи може думають, що підприємства в нас європейці будуть давати щоб ми мали робочі місця?! А тому остається лише вишиванки одягати і думати , що всі нам щось должни і Весь світ любить лише українців.
Бабусч Показати IP 27 Грудня 2021 14:01
Зарази.порівняйте зарплати у Луцьку,та Львові,а у них дешевше .
Хто не задоволений Показати IP 27 Грудня 2021 14:23
Ідіть в... зону. ООС.
Ооо Показати IP 27 Грудня 2021 15:04
Звичайно треба в Луцьку підвищувати,керівний штат водоканалу збільшується.... заступників директора взагалі важко порахувати....
Нострадамус Показати IP 27 Грудня 2021 15:36
Задовбали!...
олександр Показати IP 27 Грудня 2021 16:31
причому там зона ООС, ви подивіться на керівництво Луцьктепла, водоканалу , облгазу, обленергії та контролюючих і правоохоронних органів, які в них зарплати, в яких особняках вони живуть, скільки в них та іх жінок дітей та тещ заощалжень. Вони одівають вишиванки , співають гімн і набивають кишені за рахунок простих людей які виживають. А коли , не дай бог, розпочнеться війна то ці липові патріоти першими втечуть з країни або будуть лизати дупу путіну, а захищати країну будуть саме ті яких вони обкрадають, та за рахунок яких наживаються. Це вся суть нашої влади
Андрій Показати IP 27 Грудня 2021 18:51
В статті матеріал поданий маніпулятивним способом 1) Не наголошено, що (НКРЕКП), схвалила зміну тарифу ЗА ЗАЯВКОЮ Луцька 2) В переліку вказується 40 "водоканалів" які подали заявки до (НКРЕКП) щодо зміни тарифу і на прикладі подавших заявки вказується що в луцьку не найвищі тарифи але панове журналісти підніміть свої дупи і перегляньте сайти сотень інших водоканалів які НЕ ПОДАЛИ В ЦЕЙ СКРУТНИЙ ЧАС ДЛЯ ГРОМАД ЗАЯВКИ НА ЗМІНУ ТАРИФІВ і в яких вартість В РАЗИ МЕНЬША ЗА ЛУЦЬКУ!!!!
Лучанка Показати IP 28 Грудня 2021 09:45
Це геноцид! зубожіння та винищення народу