USD 40.75 41.10
  • USD 40.75 41.10
  • EUR 40.70 41.20
  • PLN 10.30 10.45

«Навіщо ви просите Джавеліни?» - у США різко дорікнули Україні за зброю

25 Січня 2018 09:44
Генерал-лейтенанту у відставці Бен Годжес, який до грудня 2017 командував сухопутними силами США в Європі, висловив здивування щодо ситуації в оборонній сфері України.

Про це повідомляє «Голос Америки» з посиланням на слова генерала на брифінгу в Гельсінській комісії, присвяченому Європейській безпеки в 2018-му році, інформують «Экономические известия».

Говорячи про Україну, Ходжес відзначив мужність і високу боєготовність українських військових. У той же час він розповів про своє здивування нерозвиненою координацією в оборонному секторі України.

Генерал також згадав свій візит на Харківський танковий завод.

«Я помітив на другому боці території заводу стояв цілий ряд блискучих нових танків. Я запитав: «Що це? - «Це на експорт» - «Експорт? Ви просите Джавелін, а самі експортуєте танки?» - здивувався Годжес.

Нагадаємо, 23 грудня адміністрація президента США Дональда Трампа затвердила план надання Україні смертоносної зброї. Також Америка дозволила приватним компаніям продавати стрілецьку зброю, наприклад, гвинтівки.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
Олександр Показати IP 25 Січня 2018 09:49
В цьому вся сутність нашої, язик не повертається сказати, влади.
123 до Олександр Показати IP 25 Січня 2018 10:56
Засновника партії ригів, який вчасно перекрасився, починають підкусувати з різних сторін. Зрозуміє, як думаєте ???
Читач Показати IP 25 Січня 2018 12:44
На?олоч той цей генерал. Як і його президент. Що ти зробив для виконання твоєю країною по "гарантіях безпеки і теріторіяльної цілісності України" згідно Будапештського меморандуму 1994 року???
Семен до Читач Показати IP 25 Січня 2018 21:58
Америка не є підписантом меморандуму!
123 до Читач Показати IP 26 Січня 2018 10:20
Якраз Америка зробила найбільше, що би втихомирити ботоксного пацюка.
ігор луцький Показати IP 25 Січня 2018 13:13
Треба рахувати:скільки треба з бюджету грошей щоб виготовити танк,забезпечити боекомплектом,підготовити екіпаж,платити їм зарплату і скільки коштує один джевелін(які може надати США за свої кошти як допомогу).
До Ігоря Показати IP 25 Січня 2018 20:50
Треба не це рахувати , треба порахувати тих дурнів які будуть служити 25 років (військова пенсія 1500 гр) в нинішніх умовах.А про *джавеліни* всі чомусь думали шо буде на халяву , з приходом Трампа халява закінчилась потрібно платити долари.
Вася до До Ігоря Показати IP 25 Січня 2018 22:01
Ти шось реально гониш!Джевеліни дають нахаляву матиматик ти диванний