USD 38.70 39.05
  • USD 38.70 39.05
  • EUR 38.70 39.05
  • PLN 9.80 9.97

Найбільш оплачувані професії на Волині

30 Листопада 2014 11:42
Середня заробітна плата штатних працівників області у жовтні становила 2826 грн., (в Україні – 3509 грн.), що в 2,3 раза вище мінімального її рівня та прожиткового мінімуму для працездатних осіб, передбачених законодавством (1218 грн.), - інформують у прес-службі управління статистики в області.

За рівнем зарплати Волинь випередила Тернопільську, Чернівецьку, Херсонську, Чернігівську, Закарпатську та Житомирську області, повідомили в ГУ статистики області.

Найвище оплачуваними у жовтні залишались працівники, зайняті добуванням вугілля (6071 грн.), фінансовою та страховою діяльністю (4773 грн.), виробництвом машин та устаткування (4594 грн.), виробництвом меблів (5501 грн.), значно менше отримували у тимчасовому розміщуванні і організації харчування, діяльності у сфері творчості, мистецтва та розваг, наданні послуг, поштовій та кур’єрській діяльності (1692 – 1920 грн.).

В цілому на промислових підприємствах середня зарплата становила 3692 грн., у будівельних і транспортних організаціях – відповідно 3141 грн. і 2773 грн., освітніх закладах – 2567 грн., установах охорони здоров’я – 2183 грн., сільськогосподарських підприємствах – 2278 грн.

У 37% обстежуваних суб’єктів жовтневі заробітки не перевищували 2 тис. грн., де зайнято 23,5% найманих працівників області, у 42% підприємств вони були в межах від 2 тис. до 3 тис.грн. (зайнято 45,7% працівників), у 13% – від 3 тис. до 4 тис. грн. (16,4%), у 8% – перевищили 4 тис. грн. (14,4%).

На кінець жовтня заборгованість з виплати заробітної плати становила 14 млн. грн., з яких більше п’ятої частини належить економічно неактивним та збанкрутілим підприємствам.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 22
Анонім Показати IP 30 Листопада 2014 12:06
Занзібар там теж зарплата 150 і жменьше $ эвропа ...
віктор Показати IP 30 Листопада 2014 12:11
якби не російські фашисти жили б краще...боже забери путіна..дай нормально пожити
Анонім до віктор Показати IP 30 Листопада 2014 15:42
Уважаемый,очнитесь.Ваш президент Порошенко,а не Путин.Украина жила,когда дружила с Россией.А сейчас ни дружбы,ни покоя ,ни денег в стране.Спасибо Майдану за ваше сегодня.А что в стране будет завтра,никому не ведомо,и будет ли оно,завтра?
Анонім Показати IP 30 Листопада 2014 12:16
коментар було видалено
С. Воютин Показати IP 30 Листопада 2014 12:16
Як ви задовбали з свою статистикою. Ми писали , що в нас в селі Воютин низька зарплата, що Здрилючка платить мізерні зарплати 1000-1500 гривень і що? Вона з своєю сім'єю їздить по курортах світу, купляє і будує для своіх виродків замки а ми і наші діти живемо впроголодь. Наші люди ідуть на роботу в сусідні села.Ось і весь результат.
Анонім до С. Воютин Показати IP 30 Листопада 2014 12:19
коментар було видалено
111111 до С. Воютин Показати IP 30 Листопада 2014 12:24
піз*уй на її місце, і користуйся гумою
Аноніму Показати IP 30 Листопада 2014 12:18
Просто журналіст.
роботяга Показати IP 30 Листопада 2014 14:06
ви краще написали б, (це було б набагато цікавіше),яка зарплата у тих,хто при владі,хто нам скидає такі наші зарплати і для нас.А про мінімалки більше не нагадуйте і не дратуйте людей.Підіть на базар і роздивіться,які ціни вже зараз,а що буде перед новорічними святами?Висвітлювати зарплати потрібно в "бідоти",яка весь час скиглить і винаходить різні проблеми,які приточує до рівня зарплат і інших соцстандартів аби їх не підвищувати.
Семен до роботяга Показати IP 30 Листопада 2014 16:23
Розповідаю на наочному прикладі: заробітня платня екс-голови Рожищенської районної державної адміністрації Дулюка Вадима Валентиновича складала з усіма надбавками (А ВОНИ У НЬОГО БУЛИ!!! - і це в час загальнодержавної економії бюджетних коштів) становила трохи більше пяти тисяч гривень. Інформація для роздумів: - згідно даних Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців Дулюк В.В. 16 вересня 2008 року був зареєстрований фізичною особою-підприємцем, номер запису 2 192 000 0000 001563; - згідно даних цього ж таки реєстру Дулюк В.В. припинив займатися підприємницькою діяльністю. Дата зняття з обліку: 15 липня 2014 року; номер зняття з обліку: 1403130700305; - стаття 16 Закону України «Про державну службу» визначає обмеження, пов’язані з проходженням державної служби, зокрема займатися підприємницькою діяльністю безпосередньо чи через посередників; - екс-голова Рожищенської районної державної адміністрації Дулюк Вадим Валентинович був представлений екс-головою Волинської обласної державної адміністрації Пустовітом 7 квітня 2014 року, тобто став державним службовцем будучи підприємцем - питання - ДЕ ЗАКОННІСТЬ, ЧЕСНІСТЬ І ПРОЗОРІСТЬ У НОВОЇ ВЛАДИ??? (А, можливо, це ще один Дулюк Вадим Валентинович - абсолютні тезки?) - більше того: зараз він не є головою районної державної адміністрації, а сидить в кабінеті, керує заступниками Шевчуком І Клімчучкою, а Кузава - голова апарату райдержадміністрації сказав не знімати табличку біля кабінету голови з написом "Голова райдержадміністрації Дулюк Вадим Валентинович, бо: ДУЛЮКА МАЮТЬ ПЕРЕПРИЗНАЧИТИ! Це що, насмішка над Законом, над нами, жителями району? Звісно, Дулюку поки ніхто проти нічого не скаже, бо в нього друг є Бурий, який з пєкальом носиться! То куди ми йдемо - в Європу? Хто у нас буде цю Європу робити - контрабандисти? Дулюк з 2008 року і до 7 квітня 20014 року ніде не працював, але згідно даних із ЗМІ: "Найбіднішим волинським можновладцем виявився новий очільник Рожищенської райдержадміністрації Вадим Дулюк. Він разом із дружиною протягом 2013 року не спромоглися заробити ані копійки. Із нерухомості у Дулюка – 7 соток землі, а в його дружини – крихітна квартира на 23 квадратних метри. А от автопарк подружжя – чималий. На Дулюка записані три легковики: Фольксваген Т (2004 р.в.), Деу Ланос (2005 р.в.) та Фіат Добло (2010 р.в.). Також у нього є ще вантажівка КАМАЗ. У дружини голови Рожищенської РДА - Рено Лагуна (2008 року випуску)." Але у статті не все зазначено - на 7 сотках стоїть новобудова - двоповерховий будинок. Де взяв гроші на це все? Два варіанти: або контрбанду возив, або попередній злочинний режим дав, бо Дулюк В.В. був у партії Королевської. Вищеперераховані підтверджуючі дані можна побачити в держреєстрах, а також запросивши в ОДА чи в РДА декларацію про доходи.
123 до Семен Показати IP 30 Листопада 2014 17:19
Ну что за плохая привычка считать деньги в чужом кармане.???Кто не дает заработать тебе или таким как ты.Пошевели мозгами,а если их нет,то подымай задницу от компа и работай горбом своим,а не ксивы пишешь тут.Не переведутся стукачи на земле украинской никогда.
Семен до 123 Показати IP 30 Листопада 2014 20:35
А з чого видно, що рахую чужі гроші? Це не відповідає дійсності і зміст статті зовсім інший - основна думка - на скільки в нас чесні владці і як на мене це чітко видно зі статті, а тобі, 123, варто змінити свій світогляд, адже він у тебе базується лише на фінансових знаках. В житті окрім грошей є ще й інші цінності. Повір.
123 до Семен Показати IP 1 Грудня 2014 02:56
У власти сидят те,которых ты и тебе подобные выбирают.Так что,нечего на зеркало пенять.
Семен до 123 Показати IP 1 Грудня 2014 15:38
А ти розумний!!! Ти такий розумний!!! А чому ти не при владі, якщо ти такий розумний?
Анонім Показати IP 30 Листопада 2014 14:32
то на шопена так сказали проплаченим журналюгам то їм хай так і буде іїхнім дітям
Володя Показати IP 30 Листопада 2014 17:40
А в ПАККО Холдинг тільки недавно люди отримали зарплату за вересень. Про жовтневу навіть ніхто не думає. Невже люди стали менше їсти, що працівникам зарплату не виплачують???
Саша Бартось до Володя Показати IP 30 Листопада 2014 17:55
Сам працюю на цій горе-фірмі((( Скільки можна над людьми знущатися ??? Керівництво вирішило збільшити неоплату по зарплаті на 2-3 місяця. А самі на джипах катаються!
Самий нижній сектор Показати IP 30 Листопада 2014 18:04
То мовчіть ї далі.На роботу ходіть.Джипа помийте начальнику до блиску.Рабїв до раю не пускають!Ви заслужили таке відношення до себе.Робота,пайка,нагайка.А чому не звернетесь колективно в прокуратуру?Чому той джип начальника ще не згорів?
Саша Бартось до Самий нижній сектор Показати IP 30 Листопада 2014 18:31
Так колективно і звертатися в прокуратуру раби не можуть самі по собі. Профсоюзу на фірмі немає. Хіба що хто додумається це зробити самостійно.
Я Показати IP 30 Листопада 2014 18:30
Що Ви все про зарплати роботяг пишете. Це все можна знайти через сайт статистики. Ви краще напишіть про заробітні плати прокурорів, суддів з всіма їхніми надбавками.
Ваня з АТО Показати IP 30 Листопада 2014 20:40
111111 . Ти деб л ? Іди полікуйся.