Найбільше повітря Луцька забруднюють «Жигулі»? ВІДЕО
З-поміж десяти затриманих автомобілів із підозрою на понаднормові викиди оксиду вуглецю (СО) в атмосферу сім було марки «Жигулі». І лише одного водія з цього приводу оштрафували, – повідомляє 17 жовтня репортер «Волинських Новин».
ДАІ разом із екологічною службою Луцька 16 жовтня проводили останні у цьому році виміри викидів вихлопних газів у повітря. Як розповів старший держінспектор Державної екологічної інспекції у Волинській області Анатолій Франчак, за місяць у рамках акції «Чисте повітря» затримали більш ніж двісті автомобілів та оштрафовано близько тридцяти водіїв.
За словами пана Франчака, більшість водіїв стверджують, що паливна система у їхніх авто працює досить справно і причиною порушення є неякісне пальне, що продається на місцевих автозаправках. Те ж саме стверджував оштрафований власник авто.
Начальник відділу екології у Луцькій міськраді Борис Сорока зазначив, що акція «Чисте повітря» має позитивні результати. «Якщо минулого року показник кількості оштрафованих водіїв становив п’ятнадцять відсотків, то цього року – десять», – зазначив Борис Сорока.
Довідково:
Згідно із нормативами, допустимий вміст оксиду вуглецю у вихлопних газах не повинен перевищувати показник 3,5%. Проте винятком є автомобілі, що були введені в експлуатацію раніше 1986 року. Їхній ліміт – 4,5%.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
ДАІ разом із екологічною службою Луцька 16 жовтня проводили останні у цьому році виміри викидів вихлопних газів у повітря. Як розповів старший держінспектор Державної екологічної інспекції у Волинській області Анатолій Франчак, за місяць у рамках акції «Чисте повітря» затримали більш ніж двісті автомобілів та оштрафовано близько тридцяти водіїв.
За словами пана Франчака, більшість водіїв стверджують, що паливна система у їхніх авто працює досить справно і причиною порушення є неякісне пальне, що продається на місцевих автозаправках. Те ж саме стверджував оштрафований власник авто.
Начальник відділу екології у Луцькій міськраді Борис Сорока зазначив, що акція «Чисте повітря» має позитивні результати. «Якщо минулого року показник кількості оштрафованих водіїв становив п’ятнадцять відсотків, то цього року – десять», – зазначив Борис Сорока.
Довідково:
Згідно із нормативами, допустимий вміст оксиду вуглецю у вихлопних газах не повинен перевищувати показник 3,5%. Проте винятком є автомобілі, що були введені в експлуатацію раніше 1986 року. Їхній ліміт – 4,5%.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0
У Луцьк на щиті повернеться Герой Роман Меюс
Сьогодні 20:16
Сьогодні 20:16
На Донеччині загинув воїн з Волині Євген Мазурок
Сьогодні 19:29
Сьогодні 19:29
Не могли повернутися з острова: рятувальники допомогли шістьом відпочивальникам на Світязі
Сьогодні 19:11
Сьогодні 19:11
У Луцьку підліток стріляв із пістолета у громадському місці 
Сьогодні 18:53
Сьогодні 18:53
У Нововолинську попрощалися з Героєм Сергієм Олексюком, який загинув понад 2,5 року тому
Сьогодні 18:25
Сьогодні 18:25
У Луцьку покажуть легендарний балет «Лісова пісня»
Сьогодні 17:56
Сьогодні 17:56

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.