USD 39.50 39.82
  • USD 39.50 39.82
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Найкращою школою Луцька визнали ЗОШ № 9

17 Червня 2015 12:50
На обласному святі вшанування обдарованої молоді у номінації «Кращий загальноосвітній навчальний заклад 2015 року» серед загальноосвітніх навчальних закладів міст обласного значення визнали Луцький навчально-виховний комплекс № 9.

Про це під час засідання виконавчого комітету сьогодні, 17 червня, повідомив начальник управління освіти Луцької міської ради Олег Гребенюк.

Як пояснив головний освітянин міста, на цьому конкурсі відзначили 67 учнів луцьких шкіл.



Окрім цього, на міському святі «Учень року-2015», організованому для переможців фінальних етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад, турнірів, конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України, міжнародних спортивних та творчих конкурсів, 99 учнів-переможців отримали дипломи, грошові винагороди, квіти.

На високому організаційному рівні провели творчі звіти шкіл міста, в яких взяли участь близько 10150 школярів. У міському заключному концерті юних талантів міста Луцька «Паростки надії» взяло участь більше 1000 дітей.

Згідно з результатами обласного конкурсу творчих звітів, Луцьк виборов І місце з напрямку художньо-естетичного виховання учнівської молоді.

Окрім цього, згідно з результатами участі педагогів у фахових змаганнях до фінального етапу всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2015» (фінал – у вересні 2015 року) із 4-х педагогів-лучан-переможців обласного туру увійшли троє учителів. Лауреатами (ІІ місце) заключних турів всеукраїнських конкурсів, турнірів стали двоє педагогів. Успішно організована видавнича діяльність. Традиційно випущено інформаційно-методичний вісник «Освітні горизонти», видано тематичні збірники для керівного складу загальноосвітнього навчального закладу (ЗНЗ).
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 22
хто Показати IP 17 Червня 2015 13:05
А директор це той дубина,який підтрумував януковича.Обіцяли всіх директорів януковича звільнити. Нічого не міняється.Прийдуть кацапи він зразу всіх здасть.
Здоровий глузд до хто Показати IP 17 Червня 2015 20:05
Найкорупційніша школа Луцька. Віддати сюди своїх дітей - це теж саме, що не віддавати їх взагалі у школу
тамара Показати IP 17 Червня 2015 13:11
Так по блату вліз на посаду директора. Корупційна складова проглядається.А сам дуб. аморальний тип.Покинув дружину з двома дітьми.Запав на молоду поліську п.
Фанат до тамара Показати IP 17 Червня 2015 13:26
Хоч знаєш, що говориш?
вчитель не з 9 шк до Фанат Показати IP 17 Червня 2015 19:41
У Дубини, до речі, троє дітей. То третю дитину хоч не покинув? Думвйте, що пишете.. І взагалі Він хороший і мудрий учитель, порядна людина. .
Анонім до вчитель не з 9 шк Показати IP 17 Червня 2015 19:42
Це до Тамари
Ніка до тамара Показати IP 17 Червня 2015 14:08
Хорошій школі найкращого директора! Навіщо йому лізти кудись було, він і так був директором. Розумна, інтелігента людина. А на рахунок дуба і аморального типа, так Ви напевно понять не розрізняєте. Шкода тільки, що люди будуть читати цю Вашу ахінею.
Анонім до тамара Показати IP 17 Червня 2015 20:27
Який же тут блат?
Катя Показати IP 17 Червня 2015 13:13
Скажіть, а кому потрібні оці конкурси, рейтинги і т.п.? Яка з них користь?
аяяй до Катя Показати IP 17 Червня 2015 13:19
Детям которые в них принимают участие начисляют дополнительные баллы к аттестату,это имеет значение при поступлении.
Оля Показати IP 17 Червня 2015 13:32
Найбільш корумпована школа, де через тендери відмивались великі гроші. Жах.І взагалі страшна школа, а найкраща.Ото да.Капец.
Сова до Оля Показати IP 18 Червня 2015 07:23
В кожній школі корупція.
секретар Показати IP 17 Червня 2015 14:15
чудова школа,не дивно що отримала цей статус.нехай й далі процвітає.а корупція?в якій її школі нема,перш за все хай вчителі совісті набираються,та й батьки в яких діти з айфонами в перший клас ходять,а тати і мами і на іномарках останньої моделі в школу привозять,то що ви хочете вони ще самі гроші в зубах вчителям принесуть. А школа сама по собі хороша і достойна.
Лучанка Показати IP 17 Червня 2015 14:39
У м.Луцьку багато хороших шкіл: №21, №4, №1, №10, №5, №8, №18, №13...... Школа №9 у 2015р. найкраща - бо туди забрали на підвищення директора з школи №13------------хороша і порядна людина, а весь бруд, який тут пишуть полішуки лежачи на дивані то -- це повна туфта (брехня) !!! СЛАВА УКРАЇНІ !
аяяй до Лучанка Показати IP 17 Червня 2015 15:18
всі школи у нашому місті хороші. кожна по-своєму.а не тільки ті що ви перечислили
Першокласник до Лучанка Показати IP 17 Червня 2015 17:14
А скільки "просять" за вступ до 1-го класу у 21-й школі? То вона найліпша,бо найдорожча...
Ольга Показати IP 17 Червня 2015 21:41
Рада за колектив школи.А ще більше рада за дітей.яким від тих конкурсів буде зиск якийсь.Про корупцію в директора 4 спитайте.380 дол..за який супер пупер перший клас.380 дол,Карл...............Подуріли геть.Занесла документи в 26.не платила.
катя Показати IP 18 Червня 2015 17:27
класна школа найкраща в волинськiй областi
аліна Показати IP 18 Червня 2015 20:46
Директор НВК№9-ОСВІЧЕНА й порядна людина. Припиніть лити бруд.
Білий Показати IP 21 Червня 2015 00:52
це був мій директор зараз я вже абітур*єнт і на цих фотографіях я є порядна та приємна людина,шо ви тут несете?
Таня Показати IP 16 Березня 2016 23:44
ПроТекст повідомлення
Таня Показати IP 16 Березня 2016 23:46
Самі робите корупцію а потім пишете непотріб.