USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Останній дзвоник - у найкращій школі Волині

29 Травня 2015 11:09
Радісно-сумне свято відзначають українські школи. Сьогодні, 29 травня, в україні свято останнього дзвоника. Для випускників – це остання урочиста лінійка, яку вони відвідують в якості учнів.

Цьогоріч НВК №9 виборов звання найкращого навчального закладу Волині, повідомив директор Олександр Дубина. Крім того, одна з учениць освітнього закладу - Таїсія Поетова - набрала найвищу кількість балів (200) із зовнішнього незалежного оцінювання з української мови. Цього року учні школи на всеукраїнських змаганнях вибороли 16 перемог.
На початку лінійки директор закликав усіх присутніх вшанувати хвилиною мовчання Героїв Небесної Сотні та воїнів АТО, аби пригадати, кому завдячують святкування останнього дзвоника під мирним небом.

«Рік був напружений, дуже складний, але ми його пройшли з честю. Бо за підсумками конкурсу на «Кращий навчальний заклад Волині» Луцький НВК № 9 удостоєний честі бути найкращим. І в цьому найбільша заслуга наших випускників, які вибороли з іншими учнями на всеукраїнських змаганнях 16 перемог», - зауважив він.
Він додав: до початку нового навчального року за кошти міського бюджету планують оновити сходи. А завдяки Фонду Ігоря Палиці «Новий Луцьк» 1 вересня буде нове футбольне поле.
Привітав учнів НВК № 9 і перший заступник міського голови Тарас Яковлев. Він побажав учням не знижувати планку та наступного року стати найкращою школою України. Зичив він ще більше перемог і звершень вихованцям школи.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 31
випускник Показати IP 29 Травня 2015 11:18
свято поповнення армії безробітних.................
старец Показати IP 29 Травня 2015 11:28
Батькив бои опитали!
доцент Показати IP 29 Травня 2015 11:58
Дуже інтеліґентні і красиві обличчя дівчаток і хлопчиків. Удачі вам усім і миру в Україні! Ніколи не думала і не знала, що НВК № 9 є таким успішним!
учень Показати IP 29 Травня 2015 12:29
А як же ХВАЛЕНА гімназія №21?!
маю думку до учень Показати IP 29 Травня 2015 13:38
ХВАЛЕНА 21 гімназія утримувала статус найкращої школи в області протягом декількох років поспіль, і цього року теж її учні відзначились на всеукраїнському і обласних рівнях. Впевнена, що і наступного року її учні стануть одними з найкращих в області, тому що дуже наполегливо працюють і мають мету в житті. Крім того, є ще і 14, 4, 18 гімназії, 1 школа. Так, серед них іде інтелектуальне супернеицтво, тому що є інтелект. А що ти, Учень, здобув? В якій галузі відмітили тебе? В яких олімпіадах і турнірах ТИ приймав участь? Чи просто хотілось себе проявити? "собака гавкає, а караван іде"....
другий учень до маю думку Показати IP 29 Травня 2015 13:59
а чи то часом не язиката заступниця директора пише? )))) "Менше пафоса - больше дела, господа") Хвалені педаГОГІ настільки утопали в променях слави та батьківських грошей, що й забули як то дітей вчити))) Як за репетиторство 3 шкури з батьків дерти - то перші, а як результат показати - то бризькають тут ядом)) "Владі шкільних вчителів заздрять навіть прем'єр-міністри" (У. Черчілль)
маю думку до другий учень Показати IP 29 Травня 2015 14:13
Пише мама двох учнів 21 гімназії, одна вже випускниця, другий навчається зараз. Зразу хочу зазначити, ми не "мажори", ми бюджетники. але знання і освіта в сімї цінується. Я знаю що таке підготовка дитини до олімпіади, що таке турнір, як вони готуються до наукових робіт. Я знаю, скільки часу вчителі проводять з дітьми, щоб підготувати їх на належному рівні. Мої діти неодноразово ставали учнями року, хоча не все так гладко. Були і поразки, знаходились і ті, що були розумніші, більш зосереджені. Це ставало стимулом для подальшої роботи. Ось чому я про "підколок" хвалена школа чи не хвалена. Є багато роумних дітей, і не тільки в цих школах, але найкращими стають на тільки розумні, а ті, хто багато працюють. І якщо Ви в житті ніколи не помилялись, то Ви унікум. І так, я вдячна вчителям. (Не закидуйте мене камінням) І так, головне не перемоги, а знання, досвід, вміння зосереджуватись в складній ситуації. P/S/ Не всі, хто працює в школі, "деруть" за репетиторство. І ще одне, не хочете додатково займатись - працюйте самостійно. а то коли ви ідете до репетитора, то ви переконані, що це він за Вашу дитину все має вивчити, бо ж заплОчено. А навчання - це праця, і не завжди легка.
Анонім до маю думку Показати IP 29 Травня 2015 15:20
Все було б добре, якби не ПОБОРИ з батьків (усіх)..
ГРИВНЯ до маю думку Показати IP 29 Травня 2015 14:24
Хвалена 21.....................найдорогішоі,найкорумпованішоі,найрозбещуванішоі,найздирливошоі і т.д.
Маю думку до ГРИВНЯ Показати IP 29 Травня 2015 18:10
А Ви особисто скільки заплатили? Я от, наприклад, на ремонт класа здала 25 гривень. Ні, я не кажу, що все ідеально, виникають різні моменти, але головне вилити чим по-більше бруду, чи не так?
??? Показати IP 29 Травня 2015 12:36
приємно дивитись на дітвору-першачків, такі позитивні дітки, а 11 клас вразив, при чому неприємно, хлопці ще як хлопці, а вот дівулі, таке враження що кобилиці по 30 років, а то і більше, для чого стільки "штукатурки". ЖАХ, на що батьки дивляться?
Лучанка до ??? Показати IP 29 Травня 2015 12:49
А тобі с-ки років??????? Якщо у 30 років-це за твоїми словами не дівчина, а,як Ви, шановний, молодий пане, висловлюєтесь: "кобилиця", то що тоді робити жінці віком від 50 і далі??? У 65 чи 70-вона що вже не жінка???? Дещо погоджуюсь у вислові, що дівчата перефарбувалися, зандто це у віці 16-17 років!Таке враження, що це випускнику ВУЗу,в не школи... При чому,що дівчата,що хлопці... p.s.Не псуйте своє волосся фарбуванням-хоча б на курсі 3-4 вже фарбуйтесь, а зараз нащо??? !!! Ви ще діти! Хоча, час іде...
Сергій до ??? Показати IP 29 Травня 2015 12:58
Еммм. 17 років - це вже далеко не дітки. У вас якісь комплекси?
Анонім до Сергій Показати IP 30 Травня 2016 02:16
АЛЕ ЦЕ ВСЕТАКИ ДИТИ ЗГАДАЙТЕ СЕБЕ
мішка до ??? Показати IP 29 Травня 2015 18:52
о заздрість вона така, особливо у старих нецілованих дів, скажи?) Юність - найкраща пора! У добру путь - випускники.
Лучанка до ??? Показати IP 29 Травня 2015 13:21
Цілком згідна...вони оті вишиванки понадягали для показухи..і даю 100% гарантію..що може одиниці самі вишили..інші ж купили..головне півтонни макіяжу..і потім відбути той дзвоник і гоцати по клубам...вже ж взрослая.....
До Сергій Показати IP 29 Травня 2015 13:22
збочинцю..комплекси в тебе
Сергій до До Сергій Показати IP 29 Травня 2015 14:03
Взагалі-то я мав на увазі що це абсолютно соціально сформовані дорослі люди, велика частина яких вже пробує заробляти свої власні гроші, а не тримається маминої спідниці. В них все попереду, не треба їм заздрити
мама учня Показати IP 29 Травня 2015 14:52
я просто дивуюсь, як наші люди можуть все зпоганити, чи всі такі песимісти? Ну підфабували трохи очі-брови, ну запудрили трохи носики (можливо ховаючи юнацькі прищики), то що тепер усіх записувати в "кобилиці" а той ще гірше ... А на рахунок вишиванок - це взагалі дуже првильно і з патріотичного боку і з практичного. І не важливо вишита вона власними руками чи куплена за гроші, вона виглядає дуже гарно і святково.
Мама випискниці до мама учня Показати IP 29 Травня 2015 15:42
Цілком з Вами згідна. У вишиванках набагато гарніше і святковіше, ніж в минулі роки, коли дівчата-випускниці через 10-ті руки шукали старі шкільні сардеповські шкільні форми, білий фартух, бантики, гольфи.
ольга Показати IP 29 Травня 2015 15:05
Знаю багатьох людей, які досягли в житті певних вершин, закінчивши 2 школу, багато прекрасних вчителів, самовідданих, грамотних, які безкорисливо навчали дітей.Прекрасний колектив, при чому тут хороша чи погана школа...
спсб Показати IP 29 Травня 2015 15:12
чорнявинька на перших фото гарненька ;)
Помічник Показати IP 29 Травня 2015 15:46
Двоє інших написали на 199,5, а це по всім правилам математики заокруглюється до 200
МІ-мі Показати IP 29 Травня 2015 15:54
Нічого не заокруглюється. 200 - це 200, а 199,5 - 199,5.
Анонім Показати IP 29 Травня 2015 16:11
краса а не дівчата
Мі-мі Показати IP 29 Травня 2015 16:35
Шановні журналісти, на 200 балів написали не три учні, а одна учениця ЗОШ № 9 - Таїсія Поетова.
яяя до Мі-мі Показати IP 30 Травня 2015 11:58
Не ЗОШ, а НВК)
Миру Україні Показати IP 30 Травня 2015 13:43
Будьте дітки щасливими, здоровими, мудрими , культурними, дружніми, взаємоповаги Вам між собою. Добро і правда переможе !!! Вчіться добре і любіть Україну.Вірю, молодь України -неньки буде ще жити в прекрасній державі- Україна !!!
Вова Показати IP 1 Червня 2015 08:48
Дівчата гарні,все інше фігня..)