USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.71 9.93

Найкрасивіші дівчата України - вже в Луцьку

10 Жовтня 2014 11:11
Найкрасивіші дівчата України вже зібралися в Луцьку. Дівчата приїхали на фінал національного конкурсу краси "Міс Принцеса України 2014".

Більше 20 красунь з усієї України, а також патріотична концертна програма від Народного артиста України Тараса Петриненка, Дмитра і Назарія Яремчуків, шоу-мена Дяді Жори, епатажного Діми Коляденка та запального гурту DZIDZIO, - вже сьогодні в Луцьку.

Дійство відбудеться, власне, 10 жовтня о 19:00 в облмуздрамтеатрі імені Т.Г. Шевченка.

Вартість квитків - від 70 до 200 гривень. Придбати їх можна в касі Драмтеатру. Організатори наголошують: частина коштів, зібраних на заході, буде передані на благодійність.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 42
олег Показати IP 10 Жовтня 2014 11:13
брюнетки найгарніші в світі!
Віталік Показати IP 10 Жовтня 2014 11:27
ну а Санька Главацький ну просто неотразім!!!
102 Показати IP 10 Жовтня 2014 11:29
За яким номером можна їх замовити на вечірок? і яка тарифікація?
вай Показати IP 10 Жовтня 2014 11:37
міс **** 2014 :) А що? А через що проходять бідні дівчатка щоб попасти на цей конкурс і куди попадають після :)
ага до вай Показати IP 10 Жовтня 2014 11:42
гарні дівчата. У тебе комплекс неповноцінності? Що, трішки не "по зубах"?
До ага до ага Показати IP 11 Жовтня 2014 23:25
По зубах. Але не по кишені.
я Показати IP 10 Жовтня 2014 11:43
Мені з Маріуполя подобається
Вася Пєтькін Показати IP 10 Жовтня 2014 11:43
коментар було видалено
Анонім Показати IP 10 Жовтня 2014 11:45
Як не будеш на дивані,то й не будеш на екрані.Мені білявки дві найгарніші. А ці з губенями накачаними вульгарні
циля фраєрман Показати IP 10 Жовтня 2014 11:47
коментар було видалено
Млять Показати IP 10 Жовтня 2014 11:49
А може не варто такі гульбища влаштовувати коли в країні війна і кожного дня гинуть хлопці, а у матерів очі від сліз не висихають від горя та хвилювання? А то одні страждають на сході і в госпіталях, а інші - одні жопами крутять, а другі їх розглядають.
123 до Млять Показати IP 10 Жовтня 2014 11:53
То що всій країні сидіти і плакати? Ти сльозами допоможеш солдату? В часи Великої Вітчизняної війни теж гуляння були і весілля і дітей робили, в той час коли МІЛЬЙОНИ солдат гинули. Навпаки, в час коли в країні тотальна депресія, потрібно виводити людей з цього стану, хоч якось розвіювати.
V до 123 Показати IP 10 Жовтня 2014 12:13
Не свисти. Ніяких масових гулянь під час ВВв не було, та й весілль, як таких не справляли. Спробував би хтось тоді погуляти з розмахом, то продовжував би гулянку в таборах, та й совість тоді в людей була на відміну від теперішніх часів. "То що сидіти всій країні і плакати" -Так сидіти всій країні і плакати не плакати, але принаймні з повагою ставитись до тих людей, які воюють, до їх рідних та до пам"яті загиблих, бо це війна і горе всієї країни, а не тільки тих хлопців, а не влаштовувати гуляння на трунах. Тьфу!
123 до V Показати IP 10 Жовтня 2014 12:17
коментар було видалено
Володимир Показати IP 10 Жовтня 2014 12:32
І як цих "дівчат" можна назвати красунями? Що у них красивого? Відмийте всю тонну косметики і тоді покажіть їх, а так це якась єрунда. Та і форма лиця у всіх просто жахлива... хто їх обирав і за яку суму цікаво, бо красотою там і не пахне.
ІВАНКА Показати IP 10 Жовтня 2014 12:46
коментар було видалено
КУЗЬМА Показати IP 10 Жовтня 2014 12:47
ПОЮЩИЕ ТРУСИ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Всіх на схід.Нехай допоможуть хлопцям почистити стволи.
карочє Показати IP 10 Жовтня 2014 13:20
суперприз - вечеря з самим завидним женіхом - главацьким. дєвкі, дєвкі, не штовхайтесь - всі в чергу!
ням ням Показати IP 10 Жовтня 2014 13:57
Сімпатюлі! Гарнюні дівчатка. Маріуполь - голівудська зовнішність. Київ - відкрита, мила, щира.
ням ням Показати IP 10 Жовтня 2014 13:59
поправка: Київ та що в жовтій кофтинці на останній фото.
Анонім Показати IP 10 Жовтня 2014 14:08
А з Луцька чому немає, що не було гарних дівчат для конкурсу?
Вамп Показати IP 10 Жовтня 2014 14:13
в реалі самі, що ні на є звичайні дівчата, хто не вірить ідіть в перукарню "Гламур" там їм зараз зачіски роблять, і переконайтесь самі.
Хто скаже? Показати IP 10 Жовтня 2014 14:53
У Главацького що за бізнеса? Постійно з дівчатками скільки памятаю н-рокуів
пашка Показати IP 10 Жовтня 2014 15:05
кому війна а кому дівчата. краще б главацького на чолі з дівуля в ато -може б війна завершилась. Може б путін зупинив війну побачивши таку красу!?
вітя Показати IP 10 Жовтня 2014 15:06
чернігів сподобалась а запоріжжя самі гірші але мабуть не тільки красою беруть треба ще й говорити вміти мабуть і розум хоч трохи
луцьк Показати IP 10 Жовтня 2014 15:07
запоріжжя або києв виграє
кузік Показати IP 10 Жовтня 2014 15:09
одеса прикольна но в усіх такі худі ноги худишки успіхів їм але б краще б допомогли воякам в Ато а то там війна кожен день гинуть хлопці не маю сили дивитись як гинуть наші діти
о....капець!!!!! Показати IP 10 Жовтня 2014 15:50
місс Києва..коктейльна сукня і чоботиська... - це да...це тренд!!!!! я гарніша....
Да до о....капець!!!!! Показати IP 10 Жовтня 2014 16:44
ну а Шо?
пишіть мені Показати IP 10 Жовтня 2014 15:52
а я гарна теж.. і в мене модельна зовнішність......
луцьк Показати IP 10 Жовтня 2014 16:51
Я теж за Маріуполь. Ще Дніпропетровськ. Близнючки не дуже, і Львів теж ні.
віка Показати IP 10 Жовтня 2014 17:31
одеса найкраща
колян Показати IP 10 Жовтня 2014 17:33
чернігів найкраща і одеса а івано-франківськ і запоріжжя не дуже а так успіхів вам дівчатка можливо не в красі а хто ще може щось сказати толкове
суддівська колегія Показати IP 10 Жовтня 2014 17:48
коментар було видалено
ольга Показати IP 12 Жовтня 2014 20:54
у міс чернівці найкращі ноги
бузьок Показати IP 12 Жовтня 2014 23:06
а ви зверніть увагу на принцесу Львова - які там очі
Петро Показати IP 15 Жовтня 2014 10:28
Зате які перса в Івано-Фпанківської красуні...
Вася Показати IP 25 Жовтня 2014 13:42
А як туди порапила ця "шмакодявка" із Дніпропетровська??вона в пупець дихає іншим учасницям !мабуть, родичка Бені :-D
Анонім до Вася Показати IP 25 Жовтня 2014 13:46
пардон , "потрапила"
Гриць Показати IP 30 Жовтня 2014 13:01
Всі дівчатка просто клас!!! Особливо киянки,запоріжанки,з Франківська- нічогенько.Ну а зі сходу дівчата - просто красуні.Всім успіхів і гарних кавалерів.
Андрий Показати IP 1 Листопада 2014 09:39
Раньше дивчини булы краще! То шо э - ширпотреб. Коли це краще - тоди гирко за державу! Тильки не тудою гроши втикають. Власть отвлекает внимание наше, а ми ведёмся аки лохи. Не это должны в новинах бачити. Без лоха и жизнь плоха. Хочу здать уси свои сбереження в поддержку АТО.
Никола Питерский Показати IP 3 Листопада 2014 21:49
Опять у вас Путин не посмотрел на девушек - вот и воюет с Украиной. Не надоело, хлопцы, выдумывать внешнего врага ? А девушки действительно красивые.