USD 39.70 40.10
  • USD 39.70 40.10
  • EUR 39.90 40.40
  • PLN 9.75 9.98

Найнижча зарплата у Луцьку буде 2600?

28 Лютого 2013 08:29
Рівень середньомісячної заробітної плати у Луцьку повинен бути не нижче 2640 гривень, а кількість підприємств з низькими зарплатами – має зменшитись.

Про це повідомляють «Відомості».

Начальник управління економіки Луцької міської ради Любов Ковпак повідомила, що за станом на 1 січня рівень середньої заробітної плати штатних працівників облікового складу становить 2539 гривень.

Серед основних завдань Програми економічного і соціального розвитку міста у 2013 році передбачають також забезпечити рівень середньомісячної заробітної плати штатних працівників економічно активного сектору не нижче 2640 гривень та зменшити кількість підприємств із низьким рівнем середньої заробітної плати.

Любов Ковпак зауважила, що за інформацією проведеного моніторингу рівня середньої заробітної плати найманих працівників міста встановили, що у 2012 році відбулось значне зменшення кількості підприємств із низьким рівнем середньої заробітної плати: якщо у січні їх було 44, то в грудні стало вже 9.

У січні ж 2013 року 13 суб’єктів господарювання нарахували своїм працівникам заробітну плату в розмірі, середній рівень якої менше 1147 гривень. У той час як деякі підприємства вийшли з цього переліку, інші в ньому з’явилися, зокрема це: ТзОВ «Житлобуд-2», виробничо-комерційне ТзОВ «Луцький цегельний завод № 1» ЛТД, ПВТП «Світязь», ТзОВ «Арго-Р», ПП «Техно-торговий центр «Охоронні системи», ТзОВ Торгова група «Західсталь», ТзОВ «Імпульс-Луцьк», ТзОВ «Захід-риба», ТзОВ «Ренопласт», КП «Зелене господарство м. Луцька», ПП «Територія дитячої білизни», ПП «Канц-лідер».

Ковпак наголосила, що в місті у 14-ти підприємств при штатній чисельності більше 100 осіб середня заробітна плата у січні становила менше 1500 гривень, серед яких – комунальне підприємство «Луцький комбінат шкільного і студентського харчування».

Керівників вищезазначених підприємств запросили взяти участь у засіданні робочої групи з питань моніторингу заробітної плати найманих працівників суб’єктів господарювання, які діють на території міста для з’ясування причин та шляхів виходу з цієї ситуації.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 7
хз Показати IP 28 Лютого 2013 09:04
нехай спершу в міській раді зарплати піднімуть, а то провідній і головний спеціаліст отримує 1700-2300 грн. Хто за такі копійки добросовісно буде виконувати свою роботу (а люди мають по дві і більше вищих освіти).Щодо мінімальної з/п то вона на рівні 2600 у Луцьку через років 5
Ірина Показати IP 28 Лютого 2013 09:55
"Рівень середньомісячної заробітної плати у Луцьку повинен бути не нижче 2640 гривень" ДЕ? В якій сфері, бо все закривають, а людей виганяють на біржу! Тепер 1 людина на місці робить за трьох! Не можеш - на лікарняний і гудбай! Керівники так і кажуть: на твоє місце є людина! Так що не треба : ля-ля!!! "...кількість підприємств з низькими зарплатами – має зменшитись." І не дивно. Їх просто ЗАКРИЛИ! Або вони самі закрилися через рейдерство чи податковий тиск!
Диам Показати IP 28 Лютого 2013 10:55
У цих рахувателей странна математика. Якщо взяти підприємство із 108 працівників, де директор отримує, наприклад, 50000грн., два заступника - по 30000 грн., топ-менеджери (5 осіб)по 10000грн. Решта працівників (100 осіб) по 1000 грн. То середня з/п буде 2407 грн. Це називається покращенням, чи затуляння мізків населенню?
Корінний лучанин Показати IP 28 Лютого 2013 13:37
У народі кажуть: ДАЙ БОЖЕ НАШОМУ ТЕЛЯТІ ВОВКА З'ЇСТИ. Це про зарплату 2640грн. Не всі піприємства "економічні активні"(вислів чиновницької браті)названі. Візьміть з-д "ЕЛЕТРОТЕРМОМЕТРІЮ" для прикладу. В січні працювали 9днів,лютий 14днів. Це вже проблемний завод. Там вони ніколи не досягнуть цього рівня, окрім "керувателів" у яких з/п як депутата ВРУ, а решта -КРІПАКИ.Якщо звідти ще половину вигнати, а решту заставити працювати по 12год. тоді й вийдуть на 2640грн. На Волині з/п завжди була низькою ще при союзі і цю традицію продовжують. Якби роботодавців примусили ЗАКОНОМ платити скороченим працівникам щомісячщену компенсацію вище середньої з/п Україні, тоді б може змінилась ситуація з роб. місцями. А так, їм вигідно скорочувати- ось плачу 70% від з/п і на біржу, ЦЕ ПЛЕЧІ ДЕРЖАВИ. А ви пишіть свої РЕЗЮМЕ кому хочете!
Аналітик Показати IP 28 Лютого 2013 13:47
Такі да, це затуляння мізків, аби закрити і взагалі людей зробити з 60% безробітних 95% безробітиних чи як??? Може нам відразу померти??? Що це за фантазія? Гнати в шию тих хто таке придумав, в шию, їх на такий пайок посадити, може дійде щось, бо так мізки жиром 100% заплили!
Вчителька Показати IP 28 Лютого 2013 14:03
Дуже цікаво! В січні вчителям дали зарплату більшу, а в лютому нижчу та ще й вирахували надбавку за січень! Яким же чином держава очікує збільшення середньої заробітної плати?
Алла Показати IP 28 Лютого 2013 20:29
Середньо статистичній людині і на 1000 гривень робоу складно знайти. Усе через знайомства. Знання - ніщо, гроші вирішують усе. Правда життя.