USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Найстаріший освітній заклад Волині святкує ювілей

10 Грудня 2014 21:45
Луцькому педагогічному коледжу – 75 років. За цей час освітній заклад зі школи став коледжем, а через нього «пройшли» більше 18 тисяч студентів.

Урочистості з нагоди відзначення 75 річчя Луцького педагогічного коледжу відбулися сьогодні, 10-го грудня, у Волинському академічному обласному українському музично-драматичному театрі імені Т. Г. Шевченка.



«Сьогодні роль педагога вже не така, якою була раніше. Ми усвідомлюємо, що саме від нас, великою мірою, залежить майбутнє країни – ми вчитимемо дітей любити Батьківщину, щоб кожен з нас був справжнім українцем з великої букви», - наголошує студент другокурсник Іван Кравець.


Як розповів для Інформаційного агентства Волинські Новини директор ЛПК Петро Бойчук, навчальний заклад був створений 19-го грудня 1939-го року, тоді була лише одна спеціальність і всього 300 студентів.



«За ці роки статус нашого навчального закладу тричі змінювався: від педагогічної школи - до педагогічного училища, і теперішній статус – коледж. У планах отримати новий статус – гуманітарно-педагогічний інститут. На сьогодні у нас працює 132 кандидати і доктори наук, а ще 34 аспіранти, які вже завтра будуть кандидатами наук. Навчають вони 1800 студентів на 8 спеціальностях. Варто зауважити, що охочих бути нашими студентами чимало, адже при вступі конкурс на одне місце - 4-10 абітурієнтів», - розповідає директор ЛПК Петро Бойчук.


«Я пригадую, як студенти ЛПК відстоювали свою громадянську позицію на Майдані, це патріотичне покоління. А ще, не одні студенти в місті не посадили стільки дерев і кущів, як вихованці педколеджу, хай Коцану (ректор СНУ імені Лесі Українки - ред.) буде соромно. А це - теж розбудова держави», - зауважив Луцький міський голова Микола Романюк.



До слова, на важливості ролі педагога у вихованні патріотичної молоді наголошував майже кожен з виступаючих на сцені.

Про те, чому вибрали саме цей навчальний заклад, розповідають студенти.

«Я пішла навчатися у педколедж, бо люблю дітей. І не шкодую, адже це мені до душі. Окрім того, у нас добре ставляться до студентів, і маємо хорошу стипендію – 650 гривень», - розповідає студентка-четвертокурсниця Надія Товкач.
«Пригадую, ще як була маленькою, то бабуся моя в селі вчителювала, і я любила з нею на уроки ходити, так і прищепилася з дитинства любов до педагогіки», - розповідає студентка-другокурсниця Юлія Сахнюк.
Духівники привітали студентів і викладачів, заспівали «Многії літа», подарували релігійні книги, ікони, а Митрополит Луцький і Волинський Михаїлвручив директору ЛПК орден Архистратига Михаїла.Владці вручили кращим педагогам почесні грамоти й подяки.

«Україна зробила свій вибір – упевнено об’єднується з Європою, чи то Європа з Україною, але це не простий шлях. Тому саме Вам – студентам - потрібно буде берегти й розбудовувати нашу країну, адже для цього потрібна енергія, яка є у Вас», - звернувся до студентів голова облдержадміністрації Володимир Гунчик.
Очільник області подарував закладу-ювіляру телевізор.
начальник управління освіти і науки ОДА Валентина Загрева
начальник управління освіти і науки ОДА Валентина Загрева
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 55
нік Показати IP 10 Грудня 2014 22:02
Можливо,хтось знає чи Гуловський живий?
Анонім до нік Показати IP 10 Грудня 2014 22:08
так живий
Анонім до Анонім Показати IP 11 Грудня 2014 00:06
Нажаль, без жінки.
Студент СНУ Показати IP 11 Грудня 2014 00:39
А ми що, зелене господарство, щоб дерева садити і ректору стидно має бути за це? Як раз таки озеленення міста -питання міської ради. За свою "роботу" йому не соромно? Найгірший міський голова в усій західній Україні!!!
звернення до Студент СНУ Показати IP 11 Грудня 2014 12:02
Це "сливка",а не міський голова, позорище Волині, а лучани самі винні!!! Самі, Єрємєєва, Мартиняка, Івахіва, ну Палицю вже ні)))) обрали ж ЗНОВУ, ПРИ ВСЬОМУ ЇХНЬОМУ ЗРАДНИЦТВІ ТА НИЦОСТІ, а чого тоді цього "генія" відкатів та знищення міста не оберуть??? Подумайте!!! Якби нам не хотілось це чути, але КРАЩЕ КРИВИЦЬКОГО В ЛУЦЬКУ ЩЕ НЕ БУЛО МІСЬКОГО ГОЛОВИ, другим був Шиба,але йому просто все дісталось після Кривицького...,а цей, це маразм повний!А як його його тролі підопічні на всіх сайтах місцевих захищають,жах та сміх! Я Вас благаю, ЛУЧАНИ, одумайтесь і не голосуйте більше за ті вікна,двері та майданчики...,голосуйте розумомо, віднайдіть його,почитайте хоча б вікіпедію..., благаю,дайте лучанам розвиватись в наст. роках, а не йти на дно,бо в нас треба те саме зробити з місц. владою як у Вінниці та в Запоріжжі!!! В нас люстрацію треба, місто на стані катастрофи: доріг нема, парків нема, одні ТЦ відкриваються,пивнушкі синочка енд Ко, одні дороги йому додому, робіт нема, тролейбусів нема, маршрутки по 3грн.-це ЖАХ, зарплати по 1500-2500 це потолок, то с-ки це триватиме??? Люди, не будьте байдужими, будьте мудрими, прошу!
училка Показати IP 11 Грудня 2014 07:44
Бойчук - цікава "особистість". Якщо порахувати, скільки разів він тримав ніс по вітру, ховаючи в матню будьонівку з пятикутною зіркою, а потім знову дістаючи її, то й пальців на ногах і руках не вистачить. І втримався. І все - проти українського народу: янукович, регіони... Простий хлопець з забутого Богом полісся, зачатий на тапчані, що вкопаний в долівку. Вони всі такі.
Анонім до училка Показати IP 11 Грудня 2014 08:55
люстрація?
студент Показати IP 11 Грудня 2014 08:43
Гуловський - це особистість, а Бойчук??? ну вміє він "ніс по вітру тримати"
Бачили Показати IP 11 Грудня 2014 08:44
Але загревисько морду наїло
Анонім до Бачили Показати IP 11 Грудня 2014 09:06
Люстрація!
Емемдемс до Бачили Показати IP 11 Грудня 2014 09:21
коментар було видалено
Питання до Бачили Показати IP 11 Грудня 2014 09:52
А якої бiди Попович з Хомичом сидять у залi!!!!! Ану марш на сцену!!!!!!
хаха до Питання Показати IP 11 Грудня 2014 09:54
БIГОМ НА РОБОЧЕ МIСЦЕ!!! СИДЯТЬ ТАМ!
Бонд Показати IP 11 Грудня 2014 08:56
https://www.youtube.com/results?search_query=%D0%BB%D1%83%D1%86%D1%8C%D0%BA%D0%B8%D0%B9+%D0%BF%D0%B5%D0%B4%D0%B0%D0%B3%D0%BE%D0%B3%D1%96%D1%87%D0%BD%D0%B8%D0%B9+%D0%BA%D0%BE%D0%BB%D0%B5%D0%B4%D0%B6
Анонім Показати IP 11 Грудня 2014 09:05
Святкувати наперед День створення закладу погана прикмета - це означатиме, що скоро керівника закладу змінять і добре
Катя до Анонім Показати IP 11 Грудня 2014 19:02
А чому добре?
Україна Показати IP 11 Грудня 2014 09:08
Романюк говорить, що студенти педколеджу відстоювали свою громадську позицію на Майдані - брехня. Студентам забороняли ходити на Віче , під час революції Гідності; контролювали їх, зачиняли в класах, погрожували виключенням з педколеджу і зняттям стипендії, існували спеціальні журнали для по годинного контролю студентів на парах..., прапор України був вивішений лише після втечі виродка-Януковича.Звісно , Романюк захищає свого друга Бойчука. Соромно , пане Романюк...А Бойчук вже в котрий раз перефарбувався. Який приклад показує майбутнім педагогам??? Студенти все ж розуміють...ЛЮСТРАЦІЯ!!!
Викладач Показати IP 11 Грудня 2014 09:15
Не честі, не гідності у Бойчука немає. Але він вже встиг сховтися під спідницею у захреви
Авель Показати IP 11 Грудня 2014 09:50
Четверте фото зверху: на ньому вже немає місця для каїнового клейма.
скажiть Показати IP 11 Грудня 2014 10:21
А ту мадаму колись подiнуть з освiти де небудь?
студентка Показати IP 11 Грудня 2014 10:53
коментар було видалено
Кредо Показати IP 11 Грудня 2014 12:07
Кредо Загреби - хамство, хабарництво, підлабузництво, тупість. Якщо Ви відповідаєте таким критеріям, то будете на висоті, якщо ні, то вибачайте Вас посунуть, на Ваше місце знайдуться "такі". Є над чим задуматись))))). А чого влада, знаючи про всі її діяння, мовчить це ВЕЛИКЕ питання, або в долі або незрозуміло?
Згідна до Кредо Показати IP 11 Грудня 2014 12:12
Згідна з Вами на 100% лише до того кредо треба ще додати - брехливість
пк до Кредо Показати IP 11 Грудня 2014 12:14
вас пiдсунули? В людей свято!
Анонім до пк Показати IP 11 Грудня 2014 12:17
Яке свято з інформаційної довідки видно, що установа була створена 19 грудня, то чого святкувати наперед?
Роман до Анонім Показати IP 11 Грудня 2014 19:05
Тому що в 19 грудня студенти вже пороз'їжджаються по домах, тому й святкують наперед.
Анонім до Кредо Показати IP 11 Грудня 2014 12:31
не нервуйтесь так
Педагоги з власною д Показати IP 11 Грудня 2014 12:30
Автори вищесказаних пасквілій повинні задуматись над манерою і змістом висловлювань. Якщо це педагоги - ганьба і позор!!!!!! Вища освіта, нажаль, не навчила їх висловлюватись коректно, культурно і відкрито. Для того, щоб звинувачувати людину - треба мати конкретні підстави, а не керуватися плітками, заздрістю та злістю.
Друг Показати IP 11 Грудня 2014 12:32
Згоден!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Мабуть врешті-решт знайшовся такий начальник управління освіти, який це гадюшне кубло розворошив!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Інші часи!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Слава Богу!!!!!!!!!!!
васько до Друг Показати IP 18 Жовтня 2015 13:11
Дійсно було б добре, якби це гадюшне - педагогічне кодло якийсь "Народний контроль" чи хтось інший - розворушив. Бо працюють там сімями
Правдін Показати IP 11 Грудня 2014 12:36
Правильно пише ДРУГ. Мабудь добре зачепила, що повсиралися. Так тримай. Ще трішки і освіта Волині вільно почне дихати.
Анонім до Правдін Показати IP 11 Грудня 2014 12:38
дIйсно, згадати одоно таранчука...
До креда Показати IP 11 Грудня 2014 12:37
Моя Вам порада (та й iншим теж) - перечитайте свої коментарi десь так через пiв року i зробiть неупереджений, об'єктивний висновок - де хамство. Вам, як педагогу, людинi розумнiй з вищою мабуть освiтою може стати соромно зiзнатись собi у авторствi цих коментарiв.
прихвостнi до До креда Показати IP 11 Грудня 2014 13:01
А з iнтервалом 5 хв нам можна писати? Ну як ото "кредо" "згiдна" i "анонiм яке свято"?
прихвостнi до прихвостнi Показати IP 11 Грудня 2014 13:02
Цей коментар був адресований коментатору "видно".
Праведник Показати IP 11 Грудня 2014 12:41
Дай, Боже, здоров'я цій людині і сили, щоб витримати напір бруду від обмежених, низьких, підлих, безпорадних, нікчемних, нездорових психічно чоловічків!
Видно Показати IP 11 Грудня 2014 12:42
Одна людина - прихвостень Загреби - Анонім до кредо, педагоги з власною д, друг, правдін, До креда. Пиши коментарі хоча б з терміном у 10 хв. і не всі підряд
Анонім до Видно Показати IP 11 Грудня 2014 12:44
видно ви профi у цих справах...
Валентина Адамівна Показати IP 11 Грудня 2014 12:44
Люди дайте працювати і працюйте самі!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Анонім до Валентина Адамівна Показати IP 11 Грудня 2014 12:48
Адамiвно! Вони працюють! Ви думаєте вони тут безкоштовно воду каламутять i не тiльки тут? Мають певно якусь вигоду та задоволення вiд роботи.
Анонім до Валентина Адамівна Показати IP 12 Грудня 2014 16:36
Валентино Адамiвно - працюйте поки Ви їй вигiднi, i залишайтесь "вигiдною для Загреви", бо як нi то вона себе ще по вiдношенню до вас проявить...
Що ви Показати IP 11 Грудня 2014 13:08
Нехай би Загрева ще працювала, а то прийде такий як Дзямулич чи Хомич, який сам не крав і іншим не давав. Одна з нарад, яку проводила Загрева у ВІПО: аналіз відрядень керівників - це жах, тисячі гривень десь списувались, а Загрева розповідала як би то зробити так щоб це в очі перевіряючим не кидалося - НОРМАЛЬНО)))). Тому нехай ще працює заодно і нас навчить, як це робити - "працювати" малось на увазі.
Наталя Показати IP 11 Грудня 2014 15:03
Як приємно бачити знайомі обличчя. Вітаю! Надзвичайний заклад, дуже хороші спогади... Роки навчання в ньому були найкращим періодом у моєму житті:)
я Показати IP 11 Грудня 2014 17:04
Що ж це так пiд ту загреву всi риють? Може то не конкуренти? Може справдi вона повинна переглянути своє ставлення до людей? її до влади пускати не можна бо вона вважає, що їй все дозволено! Культурна свиня - її друге iм'я!
Анонім до я Показати IP 12 Грудня 2014 08:27
Про свиню Ви правильно підмітили, а щодо культурної то це вже точно не про неї
чому ж до Анонім Показати IP 12 Грудня 2014 16:34
Чому ж? Про неї. А Ви звернiть увагу, як вона говорить на заходах чи по телебаченню - притурним голоском, а як з людьми на роботi не на камеру...
Данило Галицький Показати IP 11 Грудня 2014 17:30
коментар було видалено
Студент Показати IP 11 Грудня 2014 19:11
А наш директор молодець! В гуртожиток старі компи 2001 року, які тільки вмикаються і більш нічого (128 МБ оперативки) скинув, але тепер всім звітує, що в гуртожитку є компютерний клас, а більш, відітєлі, такого ні в кого немає!. Позор!
Студент ЛПК Показати IP 11 Грудня 2014 22:59
"Романюк говорить, що студенти педколеджу відстоювали свою громадську позицію на Майдані - брехня. Студентам забороняли ходити на Віче , під час революції Гідності; контролювали їх, зачиняли в класах, погрожували виключенням з педколеджу і зняттям стипендії, існували спеціальні журнали для по годинного контролю студентів на парах...". Ніодного слова правди. Викладачі коледжу ніколи не забороняли і, тимбільше, ніхто ніколи не замикав студентів в аудиторіях і не створював журналів "погодинного контролю". Маячня повна! В коледжі виховують бути патріотом, любити свою країну і ні в якому разі не забороняють бути особистістю.
До студента ЛПК Показати IP 12 Грудня 2014 07:42
Видно, що ти студент не студент , ще й брешеш... , а ,,сім'я"ЛПК .
Вчитель Показати IP 12 Грудня 2014 20:15
Яка ницість і убогість! Нещасна країна, що має таких убогих і ницих "патріотів". Більшість тих, які пишуть тут пасквілі і наклепи, напевно, ніколи не були у педколеджі, хіба що проходили інколи мимо. Та поспілкуйтесь із студентами, викладачами, поцікавтесь життям коледжу і т.д. Впевнений, що у вас зміниться думка про коледж і його студентів та педагогів. Це прекрасний сучасний заклад, який готує добрих спеціалістів. Переконайтесь, а тоді пишіть. Бо без цього ваша писанина всеодно, що писаниа в ліфтах і на парканах. Одумайтесь, бо ж в Єврупу прагнемо! А які ми після такої безвідповідальності, з убогою, ницою і мстивою душею європейці! Пишімо вже краще на парканах, там менше читачів!
vox populis до Вчитель Показати IP 12 Грудня 2014 21:29
без перебiльшень, педколедж чудовий заклад. Люди перейшли вiд свята до обговорення Загреви. Так, вона можливо з особливими iндивiдуальними якостями, але шановнi студенти ЛПК, читаючи цi коментарi отримуйте приклад, як не можна вiдповiдати злом на зло. Ви закiнчите коледж, з часом i це поколiння перейде, тодi керуватимета Ви, тодi будуватимете свою Україну самостiйно, без огляду на досвiд комунiстiв, СССР та iншого непотребу. Зi святом ювiлею ЛПК Вас, побiльше щирих посмiшок - таких щирих-щирих, коли в думках не ховаєш лицемiрство, по справжньому щирих - не на бумажцi для виступу, а на серцi!
До вчителя до Вчитель Показати IP 12 Грудня 2014 22:08
Видно зачепило, бо правда- так вже гарно цвірінькає про коледж!
управлiння освiти Показати IP 16 Грудня 2014 09:57
Ювiлейна пiсенька для ЛПК (трiшки про нашу роботу) "А все бегут, бегут, бегут, бегут, бегут, бегут, бегут, бегут а все бегут, бегут, бегут, бегут, и я бегу"!
васько Показати IP 18 Жовтня 2015 13:07
А тепер, майже за рік після святкування можна сказати, дійсно - свято гарне, студенти хороші, а керівництво - просто жах. Якщо ти не кум, і не брат - то довго не попрацюєш. Це другий політех.