USD 39.00 39.35
  • USD 39.00 39.35
  • EUR 39.15 39.45
  • PLN 9.71 9.93

Назвали 45 найбільш питущих країн світу. Україна до рейтингу не ввійшла

13 Січня 2020 15:57
Експерти організації економічного розвитку і співпраці (ОЕСР) склали список найбільш питущих країн світу.

Про це інформує УНН з посиланням на матеріал організації.

За даними організації, країною з найбільш високим рівнем споживання алкоголю на душу населення є Литва. В середньому жителі Литви вживають 12,3 літра алкоголю на рік.

На другому місці розташовується Австрія (11,8 літра), третє місце займає Франція (11,7). У першу п’ятірку також увійшли Чехія (11,6) і Люксембург (11,3).

Далі в списку Латвія та Ірландія (11,2 л), Росія і Угорщина — (11,1 л), Німеччина (10,8 л), Португалія (10,7 л) та інші.

Всього в списку — 45 країн, і Україна в даний рейтинг не потрапила.

Нагадаємо, за даними Держстату, одна українська середньостатистична сім’я витрачає на алкогольні напої в середньому 1,2 тис. грн на місяць.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
ПРосто Показати IP 13 Січня 2020 16:45
«жителі Литви вживають 12,3 літра алкоголю на рік» - прям як ми на роботі за тиждень!
так таки так до ПРосто Показати IP 13 Січня 2020 17:31
До того тут враховано ,те що виробляэться законно! а скыльки випито шмурдяку, браги, домашньоы всякоы бурди та контрабандних спиртыв горылки, коньякыв??
Анонім до так таки так Показати IP 13 Січня 2020 18:31
ти з якої планети? що за діалект?
Остап Вакарчук Показати IP 13 Січня 2020 17:01
Якраз наша Україна і потрапила. Так ось ми після Молдови та Румунії займаєм почетное місце після Литви, тобто четверте місце у Європі. Для тих хто не знає, Росія якраз займає 10 місце після Латвії та Ірландії. Це статистика серед питущих чоловіків в країнах Європи, а серед жінок, хто більше вживає алкоголь, то ми якраз другі після Литви. А, Молдова та Литва дійсно перші серед найпитущих націй у Європі.
Ірина Показати IP 13 Січня 2020 17:22
Просто вживання алкоголю населенням вираховується кількістю проданого алкоголю. В Україні більшість алкоголю -"лівак". От звідси і така цікава статистика...
Анонім до Ірина Показати IP 13 Січня 2020 18:32
не лівак, а натурпродукт. тобто самогон.
Анатоль_ Бідзюра Показати IP 13 Січня 2020 18:07
Ображаєте, експерти, ображаєте Україну. Вона попереду планети всієї! :))
Аксіома Показати IP 13 Січня 2020 18:34
Серед алкоголіків дуже мало поганих людей !
До Аксіома Показати IP 13 Січня 2020 19:30
Почитайте кримінальні звіти!
Пацан Показати IP 13 Січня 2020 19:34
За інформацією Всесвітньої організації охорони здоров'я Україна опинилась на першому місці серед країн світу по вживанню алкоголю підлітками. Ми круче всіх!