USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Назвали дату першого засідання нової Ради

19 Листопада 2014 13:29
Нардепи назвали дату першого засідання нової Ради. Про це інформує ТСН.

Кандидат у нардепи від "Народного фронту" В'ячеслав Кириленко заявив про те, що перше засідання Верховної Ради VIII скликання відбудеться 27 листопада. "Перше засідання нової ВР - 27-го листопада. Підготовча група звертається до всіх обраних депутатів якнайшвидше вирішити усі питання у ЦВК", - написав Кириленко на своїй сторінці у Twitter.

Натомість спікер парламенту Олександр Турчинов раніше заявляв, що перше засідання Ради відбудеться 2 грудня. Як повідомлялося раніше, дату засідання нової Ради тримали у секреті, аби вберегтися від російських диверсій.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
Анонім Показати IP 19 Листопада 2014 13:43
коментар було видалено
українець Показати IP 19 Листопада 2014 13:53
То вибори були чи ще будуть???
екскурсовод до українець Показати IP 19 Листопада 2014 16:56
будуть, в березні до місцевих рад!
Дончанин до екскурсовод Показати IP 19 Листопада 2014 17:01
коментар було видалено
Таня Показати IP 19 Листопада 2014 15:24
..........Командиры батальонов "Донбасс" Семен Семенченко, "Днепр" Юрий Береза и "Миротворец" Андрей Тетерук, избранные народными депутатами, отправились в США для встречи с сенатором-республиканцем Джоном Маккейном..(газета "сегодня") Якого біса вони туди поперлися???
Дончанин до Таня Показати IP 19 Листопада 2014 16:46