USD 39.45 39.75
  • USD 39.45 39.75
  • EUR 39.62 39.90
  • PLN 9.75 9.90

Неподалік АЗС у Луцьку зіткнулися дві іномарки

4 Лютого 2017 15:37
У Луцьку втаранились дві іномарки. Аварія сталась 4 лютого на вулиці Володимирській, пише Волинь24.

"Мазда" рухалась вулицею Володимирською в бік автозаправки "Аветра". В іномарку ззаду в'їхала "Тойота Яріс", яка так само їхала в бік автозапраки.

Як повідомив власкор видання, водій Тойоти втік з місця ДТП. Винуватця аварії не знайшли.

У ДТП ніхто не постраждав.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
Андрій Показати IP 4 Лютого 2017 16:00
що на ярісі і втік? Крепка машина значить. П*яним завжди щастить виживати
АК 47 Показати IP 4 Лютого 2017 16:08
А удар такий як Х 5 завалив Мазду а не Яріс(((((
вітя до АК 47 Показати IP 5 Лютого 2017 08:13
ви 5 д*білів я був в мазді
Andrew Показати IP 4 Лютого 2017 19:21
Номер від бампера у яріса не відвалився? СТРАННО...
лучанин Показати IP 4 Лютого 2017 20:17
Що за брєд.. який яріс.. у нього від такого удару мотор мав бути в салоні.. заховалася голка в стогу сіна )) як можна не знайти машину яка тікла маслом, тосолом, тормозною до самого місця схованки.. Чи може вона взлетіла та полетіла))
Сірога Показати IP 4 Лютого 2017 23:28
То якийсь кур***а броньований яріс! То сєпари точно!
Іван Показати IP 4 Лютого 2017 23:48
Брехня для тих хто поняття не має в авто
майже очевидець до Іван Показати IP 6 Лютого 2017 23:30
Яка брехня, тормоз?! Вітя на мазді взагалі не рухався, стояв в напрямку Дуету. В нього вїхала тойота. Було темно, він був у шоці, усі інші свідки чітко бачили що це була тойота. найімовірніше яріс, а може і ні. форма була типу хетчбек. я на трафіку не міг його догнати, була ожеледиця, тойота їхала з відривом приблизно 300 м. з увімкненою аварійкою. поворотники розміщувались досить високо відносно авто. там далі суцільні повороти. тойота втікла або в поворот на тарасово або у заборолі. Ось так наша поліція і шукає... А ви тут усі знатоки пишете, противно читати!
майже очевидець Показати IP 6 Лютого 2017 23:32
уявіть себе на місці водія мазди, жартівники, мля