USD 39.50 39.80
  • USD 39.50 39.80
  • EUR 39.60 39.90
  • PLN 9.72 9.93

Непритомну жінку знайшли у підвалі. Подробиці інциденту на Соборності

14 Липня 2017 14:48
Непритомну жінку знайшли працівники «швидкої» у підвалі, куди її затягнули з метою зґвалтування.

Про це Інформаційному агентству Волинські Новини розповіли достовірні джерела.

Нагадаємо, 13 липня на проспекті Соборності у Луцьку швидка забрала непритомну дівчину, очевидці події заявляли про можливе зґвалтування.

Свідком події була жінка, яка торгує у кіоску неподалік. Вона побачила, як невідомий чоловік «посунув» дівчину у підвал, про що відразу повідомила екстрені служби поліцію та «швидку». Це сталося близько 18:30 години.

Першими на місце події приїхали медики «швидкої», які, спустившись у підвал, дійсно виявили там жінку без свідомості та чоловіка зі спущеними штанами, якого буквально «зняли» з непритомної.

Зі слів свідків, на час, коли «швидка» забирала непритомну жінку, поліція так і не приїхала.

Згодом чоловіка, який може бути причетним до злочину, впіймали.

У потерпілої лікарі констатували кому невідомої етіології. Зґвалтування – під знаком питання. Її відправили у міську лікарню.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 20
Анонім Показати IP 14 Липня 2017 14:57
Поліція не приїхала. Ну хірросими і нагассакі.
Лучанин Показати IP 14 Липня 2017 14:59
І що робить та поліція- тільки бензин прожигає. ...
Че Показати IP 14 Липня 2017 15:03
Для чого цим єб..нькам навидавали пріусів та ісузу. Вони, всеодно, не можуть вчасно на виклик приїхати.
вв до Че Показати IP 14 Липня 2017 15:19
8 авто на все місто. З поліції масово звільняються
Що? до вв Показати IP 14 Липня 2017 20:11
Ну то може пора папєрєдніків перепросити?
33ій Показати IP 14 Липня 2017 15:12
За 5 хвилин мали б бути там. .. Вони ж постійно там катаються по Соборності
упс до 33ій Показати IP 14 Липня 2017 16:05
Були зайняті крепко!!! Якісне селфі швидко не получається... А будь-що у фейсбук не викладеш.. Там ж аваков... +честь мундира...
*** Показати IP 14 Липня 2017 15:27
А швидка молодці! І приїхали швидко, і в підвал пішли, хоча могли сказати, що то не їх справа.
Лучанка Показати IP 14 Липня 2017 15:35
А ВОНИ ПЕРЕСТАЛИ ВИЇЗДЖАТИ НА ВИКЛИКИ З ЧАСУ ЗВІЛЬНЕННЯ ДЕКАНОЇДЗЕ
Лучанка Показати IP 14 Липня 2017 15:36
Поліція що робить? Фоткається та мило проводить бесіди з підлітками, які розпивають спиртні напої вночі у жилих дворах, та ржуть, як навіжені.
Надін Показати IP 14 Липня 2017 15:42
А навіщо здалася така поліція і тим більше треба звернутися до начальника поліції чому їхні супер працівники проігнорували виклик на допомогу ?Хай пояснять чим вони займаються в поліції і навіщо вони взагалі здалися такі хранителі порядку.
Просто до Надін Показати IP 14 Липня 2017 16:27
Прочитай коментар про 8 машин і тобі все стане ясно. Кожних 5 хв мінімум 10 викликів. І за кожен виклик наші "громадські діячі" просять відзвітуватися. Приїхав сюди, а не приїхав до бабці яка "можливо померла", (бо спить стара срак@) на виклик - зальот такий самий, як і зараз. Тут вже в державі п&₽дец, а не менти винні. Просто невелику кількість штату і так порозбазарювали, то хто має робити?
Хм... до Просто Показати IP 14 Липня 2017 17:31
Вибачте, але це абсолютно не наші проблеми, що в місті всього 8 машин!!! Завтра тебе додому приїдуть грабити і гвалтувати і поліція не приїде...бо у місті всього 8 машин. Тобі буде легше?
111 Показати IP 14 Липня 2017 16:25
Жінку врятувати-це ж не кошеня з дерева зняти....
Полісе Показати IP 14 Липня 2017 16:57
У нас такі люди, напишеш, що у всіх в голові є таракани так вони і повірять . Поліція прибула коли стояла швидка, опитавши свідків і обстеживши дворову тереторію ми його затримали за декілька будинків.
Кіндрат Панасович Показати IP 14 Липня 2017 18:03
бидло люди
Луцьк Показати IP 14 Липня 2017 19:37
Поліція, якщо вона є в Луцьку, має прибувати на подію максимум за 3-4 хвилини... Не раз бачу, як доблєстні поліцаї зупиняють якогось чоловягу, що той не там повернув чи став... А реальних злочинців - хто буде ловити?
Папка до Луцьк Показати IP 14 Липня 2017 20:45
Є на це карний розшук. А те що ти там собі накрутив, що хто має так краще закон почитай, а не коментарі .... Якщо не подобається так іди і напиши нормальний закон та пропихни його на голосуванні. З розумом 3 го класу тут пишиш дикі речі як і більшість....
Alex Показати IP 14 Липня 2017 20:13
Чи відомо щось про стан потерпілої дівчини?
Панас до Alex Показати IP 15 Липня 2017 13:05
А хіба вона потерпіла?Тож відмовилась від подачі заяви.