USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Нічні заворушення у центрі Нововолинська

22 Березня 2015 11:26
Підрозділи Нацгвардії та міліції затримали декілька осіб вчора, 21 березня, близько 22:00 у центрі Нововолинська. Про це інформує видання БУГ.

Як відомо, луцькі правоохоронці затримали кількох громадян за некультурну поведінку в центрі міста. Невідомі персони вирішили вступитися за громадян і перекрили дорогу автозаку. Нацгвардія та міліціонери оточили автомобіль і старалися не піддаватися на провокації невідомих.

Як тільки автомобіль спробував зрушити з місця, його почали стримувати зпереду та ззаду. Тут в хід полетіли порожні пляшки по міліціонерах та автомобілю під нецензурні викрики.



Автомобіль зупинився, його знову почали блокувати невідомі. Нацгвардія і міліція не реагувала на провокації та не застосовувала силу.

Як повідомляє Нововолинський інформаційний портал, луцькі правоохоронці (Нацгвардія) приїхали на допомогу нововолинським міліціонерам - шукати зброю та наркотики.

Близько 22:00 затримали і почали обшук компанії молодиків. Декількох затримали і закували в кайданки. Молоді люди вважають дії міліціонерів неправомірними (підстави на обшук незрозумілі, відсутні поняті при обшуку), натомість міліціонери стверджують, що діяли в рамках закону.

Вдалось взяти коментарі очевидців та присутніх нововолинців. Правоохоронці ситуацію майже не коментують.

На відео є ненормативна лексика.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 64
Анонім Показати IP 22 Березня 2015 11:32
Їм Путін платить. Не відробили на шахтарських мітингах - мусять відробити зараз. Папа Хуйло даром грошей не дає.
десь це було... до Анонім Показати IP 22 Березня 2015 13:03
Контингент Нововолинська дуже подібний до Донецького - суть та сама - багато асоціальних елементів.
АТО до десь це було... Показати IP 22 Березня 2015 16:02
АТО в Нововолынск срочно. И градами их, градами....
новік Показати IP 22 Березня 2015 11:33
Ту мусарку з мусорами давно спалити треба
Бармалєй до новік Показати IP 22 Березня 2015 11:35
Нє, треба наркошам яйця повідкручувати
новік до новік Показати IP 22 Березня 2015 11:50
Не будь клоуном,-хто,як не мусора кришують продаж наркотиків?
Антиміліція Показати IP 22 Березня 2015 11:37
Коли люди перестануть очі на це свавілля закривати.
Анти бандіт до Антиміліція Показати IP 22 Березня 2015 11:39
Коли бандюги перестануть посеред міста дебоші влаштовувати, Треба розрізняти причину і наслідки.
Справжній Штефан, Лу до Антиміліція Показати IP 22 Березня 2015 14:16
Ніколи!
Штефан, Луцьк Показати IP 22 Березня 2015 11:40
Далі буде значно гірше-повна анархія! Я в шоці!
Анонім до Штефан, Луцьк Показати IP 22 Березня 2015 11:45
Дядьку, все буде добре. У всьому світі де живуть за нормальними правилами і підчиняються законам все добре. І лише в тих країнах що живуть під Кремлем непонятки. А зараз Кремль як може так сіє хаос в Україні. Переживемо це.
Штефан, Луцьк до Анонім Показати IP 22 Березня 2015 12:07
Шо ти мелеш? Хоч сам розумієш що пишеш, хлопче?
Анонім до Штефан, Луцьк Показати IP 22 Березня 2015 12:25
Дядьку, я поїздив по світу. Бачив сотні українців в чужих землях, які приїзджали з пустими руками з постсовіцького гетто. І за кілька місяців, працюючи на найважчих і найменшоплачуваних роботах прогодовували себе там і свої сім"ї тут. Ми працьовиті, смекалисті і дамо собі раду. Будемо жити так, як у всіх демократичних країнах, де нормальні закони і люди їх дотримуються. Де прокурори їздять у автобусах, судді не беруть хабарів, чиновники чесно ,виконують свою роботу. Там викладачі в університеті не беруть хабарів, там не збирають грошей на подарунки школі, там ремонтують дороги не на один сезон, а на десять., м"ясо до кінця робочого дня стає дешевшим, де ліки в три рази дешевші як в Україні, де при тому, що зарплатп а десять раз вища за нашу, товари в магазині в три рази дешевші, як у нас. Пашуть всі при цьому тяжко. Але і ми так вміємо А оця вся пропутінська банда хоче зберегти так як є. А я не хочу так жити як в кацапстані, я не хочу, щоб мною розпоряжався дядя **уйло, зюганов чи Жирік Все у нас буде добре. Хай не через рік, не через три.
Штефан, Луцьк до Анонім Показати IP 22 Березня 2015 12:41
Шо ти поїздив? Можна подумати один ти поїздив...
Анонім до Штефан, Луцьк Показати IP 22 Березня 2015 12:45
І що десь , крім совка є така дурка?
Анонім до Анонім Показати IP 22 Березня 2015 12:48
"І що десь , крім совка є така дурка?" А где окромя неньки такая дурка имеет место? Только будь добр с конкретными примерами, т.е. без бла, бла, бла.
Анонім до Анонім Показати IP 22 Березня 2015 15:57
В Україні десятки років правили совіти, щось змінюватися стало кілька місяців. Твоя путінсько-комуністична банда тягнула всі соки з України, правили Україною кремлівські вассали, які як хани правили тут. Розвалила все що могла. Дивись, вийшла Балтика з -під гніту комуняк, відреклася від совка і де тепер та Балтія, де Польща, де словакія. І де срана Раша
АТО до Анонім Показати IP 22 Березня 2015 16:06
И тебе в штаны кто-то нагадил! Да что же тебе так не везет. Наверное судьба у тебя такая, все вокруг сволочи а ты об..сранный!
Совок до Анонім Показати IP 23 Березня 2015 00:57
СССР с 1953 по84 правили украинцы и где той ссср,развалили,но Украина вышла из того с с лучшими показателями для развития,23 года совiти кров не пили,не кормили весь союз,и опять еп.сук*все развалили.а по Балтии там совок еще остался- медицина бесплатная тем кто работает,в Таллине даже общественный транспорт бесплатный .ну итак на западе европи 8ч раб день ,пенсии и отпуска , если ты не знаеш - это все завоевания совка.а в Америке даже декретного отпуска не было никогда нет.
Справжній Штефан, Лу до Анонім Показати IP 22 Березня 2015 12:54
Не слухай його. Він ніде не їздив, крім Іванич. Справжній Шттефан -то я! Мене слухай!
Анонім до Анонім Показати IP 22 Березня 2015 12:46
Сколько человек с Луцка работает в России? Сколько человек с Луцка работает в странах западной Европы? Почему такая разница? И почему они не работают дома?
Анонім до Анонім Показати IP 22 Березня 2015 12:58
А Україна до цього часу і була під протекторатом Росії. Що не так? Те що нищили десятками років не відбудовується за одинадцять місяців.
агент до Анонім Показати IP 22 Березня 2015 13:05
Це не дядько - це тьотка, під прикриттям.
Штефан, Луцьк до агент Показати IP 22 Березня 2015 13:11
І я про це !
Правдоруб Показати IP 22 Березня 2015 11:50
Законне затримання дрібних хуліганів, навіть питань немає. А тепер повинні працювати оперативні служби, щоб встановити невідомих, які перешкоджали діяльності міліції і всіх до суду для притягнення до відповідальності за вчинене згідно чинного законодавства. В Нововолинську потрібно постійно робити такі заходи, а то нероби взагалі розпустилися.
саша до Правдоруб Показати IP 22 Березня 2015 12:39
за дрібне хіліганство складають адмінпротокол і все. причина затримання саме це-так сказав начальник міліції на відео.якщо людину закували в наручники і посадили в камеру автозагу-це порушення не тільки прав людини а й перевищення повноважень групою міліції під керівництвом начальника.жаххх.ПРЯМО В ГЕНПРОКУРАТУРУ РАДЖУ З ВІДЕОДОКАЗАМИ
до саша до саша Показати IP 23 Березня 2015 09:06
Яке перевищення повноважень?!, вони ще й так по доброму з тією бидлотою повелися!!, а те б** ,вони не порушують закон?! що вони з нашого міста роблять, з дітьми не можливо гуляти, бо вони скрізь...вже у відкриту коляться!!! Ви взагалі за це не задумуєтеся, як нам нормальним громадян, які мають сімейні цінності, як жити?! Якщо цим ""малолітнім наркоманам"" ви даєте волю незаконним діям!! Так що не треба тут їх захищати!!!!!!
Ігнатій Лойола до Правдоруб Показати IP 23 Березня 2015 12:20
Йопт, що ж Ви так про майдан не казали? Чи, наприклад, про погроми облради і Луцького відділення МВС? Правдоруб, мля!
ас Показати IP 22 Березня 2015 11:52
і шо путлер вже в нововолинську?
Анонім до ас Показати IP 22 Березня 2015 12:52
коментар було видалено
Коля до ас Показати IP 22 Березня 2015 15:57
цим хлопцям світить три статті 1. Хуліганство в алкогольному спянінні. 2. Перешкоджання діям міліції, 3. Напад на міліціонера при виконанні службових обов'язків А ще треба було добре дубинками всипати, щоб інші знали, що міліцію і інших мирних мешканців треба поважати
123 Показати IP 22 Березня 2015 11:52
а скільки з цих розумників пройшли медкомісію на придатність виконати обовязок громадянина України? всі з них такі розумні, тільки чому не питали у представника правоохоронних органів чому долар по 26, або дайте нам роботу, ми за робочі місця.
Анонім до 123 Показати IP 22 Березня 2015 12:27
Ти хочеш роботи чи пільг?
Справжній Штефан, Лу до Анонім Показати IP 22 Березня 2015 15:48
він пільг хоче!
валадимир до 123 Показати IP 22 Березня 2015 14:24
точно. обкурилися і бучу здіймають. і всі все бачили - ціла талпа бачила, як їх надівали наручники. певно в нововолинську наркоші ходять толпами.
львівянин Показати IP 22 Березня 2015 12:08
дівчинко, не захищай бандитів, наркоманів, контрабандистів, і перш ніж чомусь давати оцінку розбирись сама у своїх думках. а ти задній кадр ... спочатку пережуй а потім щось говори - різниця між тобою і корововою, остання не ходить на двох ногах. Міліція, дайте місту спокій на три дні і місто прийде до вас просити вибачення.
ас до львівянин Показати IP 22 Березня 2015 12:20
але ти й дундук-спочатку розбирись у себе, а потім лізь до нас
львівянин до ас Показати IP 22 Березня 2015 12:49
ти хочиш щоб тобі лише співчували по телефону коли будуть такі файні хлопи грабити твою домівку і тра000ти твою жінку.... вперед, лише зі словами ....мир
Анонім до ас Показати IP 22 Березня 2015 12:50
А в чому Львівянин не правий?. Хай випустять наркоманів,п"яниць, бандюг. за яких ти так переймаєшся - зразу містяни скажуть дякую. Міліція не завжди права, але в даній ситуації що не так? Затримали п"яних бовдурів, які порушували спокій.
хах Показати IP 22 Березня 2015 12:21
Порадував коментар випадкового перехожого-ХТО НЕ ЗНАЄ МУСАРОВ. так і є-доколупались, п запакували,привезли і відділок,підкинули що треба, засудили,посадили. Стандартна мусорська схема
Анонім до хах Показати IP 22 Березня 2015 12:28
Подивися відео. П"яне бидло ледь на ногах стоїть
хах до Анонім Показати IP 22 Березня 2015 12:36
мені пяне бидло більшь довподоби, бо каже правду, аніж такі мусорські шавки як ти, анонім
Анонім до хах Показати IP 22 Березня 2015 12:54
Да-да-да, подивлюся, що будеш молоти, як твого тата буде копати це бидло, чи маму гвалтувати. Після того ти цьому бидлу і будеш розказувати просвої симпатії. Сам- то за себе постоїш як один на один. Але бидло по одинці не ходить. І як колеса з твого авто знімуть не забудь тому ж наркоші дякую сказати.
Справжній Штефан, Лу до Анонім Показати IP 22 Березня 2015 13:03
І подякуємо! А що?
Хтося до Справжній Штефан, Лу Показати IP 22 Березня 2015 13:14
Повезло вашим батькам з сином. Не нарадуються. А колеса....Нашо вам ті колеса,...
баха до хах Показати IP 22 Березня 2015 14:26
коментар було видалено
василь Показати IP 22 Березня 2015 12:23
Я б подивився як ці обдовбані до білоруських мєнтів чи навіть російських попригали, де б вони були і які... Ганьба такій горе-поліції...
Сolonel до василь Показати IP 22 Березня 2015 15:56
Таких, як Василько потрібно тільки кийками, або як в Кампучії кайлом по голові. Це їм подобається, вони сумують за авторитарним режимом. Для Василька представник влади -Бох. І він готовий зразу ж раком ставати, незалежно - законні вимоги якогось мусорка чи ні. А вільних громадян, якщо вони щось порушили, затримувати потрібно тільки і виключно дотримуючись всіх передбачених законних процедур.
Справжній Штефан, Лу Показати IP 22 Березня 2015 12:27
Ну, ось знову хтось "косить" під мене. Та не виходить - мізків не вистачає йому до "Штефана". Про Нововолинськ. Хто не жив тут, нічого не зрозуміє і буде обпльовувати ментів. Оце результат майже 20-літнього "правління" В.Сапожнікова із міста Снєжноє. Комуняки і КГБіста. Він дуже старався обпоїти алкоголем, обкурити людей і оббрехати самостійну Україну. І у нього це вийшло!! У Нововолинську давно пора вводити пряме президентське правління. Або будувати стаціонарні казарми для постійного перебування підрозділу Національної гвардії. Старий сепарюга і лис хоче стати мером вп'яте. Міліція тут не справиться. Хіба, потроїти кількість працівників міської ментовки і платити від виробітку. :)))
Правдоруб до Справжній Штефан, Лу Показати IP 22 Березня 2015 12:40
Мудрі люди вже давно кажуть-краще дочка прастітутка, аніж син мусар.....
123 до Правдоруб Показати IP 22 Березня 2015 12:47
коментар було видалено
Patrik до Справжній Штефан, Лу Показати IP 22 Березня 2015 13:00
та ти ж сама НаталяСеменівно, у Сапога радником довго працювала
Справжній Штефан, Лу Показати IP 22 Березня 2015 12:44
Хтось прикривається моїм ніком! Не вірте нікому, панове, навіть самим собі!
фактична Показати IP 22 Березня 2015 12:55
А тим часом у Швейцарії стосовно заступника голови парламентської фракції "Народний фронт" Миколи Мартиненка порушено кримінальну справу. Мартиненко підозрюється в отриманні хабара в розмірі 30 млн франків. Зараз ці кошти заблоковані на рахунках швейцарського банку Hottinger. От і до фінансиста "НФ" діло дійшло, а він так щедро Гузю платив...:)
Анонім до фактична Показати IP 22 Березня 2015 21:14
це все путін, він заплатив швейцарським правоохоронцям, коли літав у швейцарську клініку приймати роди у аліни кабаєвої. Микола Мартиненко ні в чому не винуватий, він жертва переслідувань путіна. хто не скаче, той москаль!!!!!!!!
доброзичливий Показати IP 22 Березня 2015 12:57
Повезло комусь з дочками
лучанин Показати IP 22 Березня 2015 14:19
Це подяка Нововолинських "патріотив" хлопцям нацгвардийцям що тильки повернулися з окопив. Дивіться і думайте за кого ви жертвували спокоем рідних ризикували своім життям та здоровям. Виявляеться щоб бути патриотом цьго не потрибно потрибно лише купити пляшку горилки чи пива а краще наркотика и горланити до ранку патриотично лайливі гасла.
лучанин 2 до лучанин Показати IP 22 Березня 2015 14:29
точно. нововолинськ - "найпатріотичніше" місто волині. і ще в ньому найменше наркотиків. всіх, бл..., в Росію. там поліція з такими е панькається. а пи... прямо по голові. вже крим сьорбнув щастя. нововолинські наркомани теж хочуть.
Штефан, Луцьк Показати IP 22 Березня 2015 14:44
Пряме питаннячко до публічної особи Камишнікової-чи буде вона висуватися на нововолинського мера щоб не будо наркоти?
007 Показати IP 22 Березня 2015 17:26
ці малолітні піз...и мабуть від дяді путлєра стипендію отримують за створення масових безпорядків... пообкурюються і геройствують.. хотів би я побачити їх дії якби вони стояли в пагонах з кийками на місті ментів.. там було б море крові.. І так міліція себе ще дуже стримано вела.. Теба було вломити так щою аж кості трісли.. ШАНТРОПА МАЛОЛІТНЯ .. ПОЗОРИЩЕ НАЦІЇ. хочете порядку - почніть із себе.
Справжній Штефан, Лу до 007 Показати IP 22 Березня 2015 17:40
Так і я ж кажу про теж саме-треба мочити кийками було щоб мало нікому не показалося
Іван Показати IP 22 Березня 2015 17:52
З відео - п'яне бидло. Де шахти - завжди багато амолральних елементів, що понаїзджали з усього Союзу. А тепер повиростали їхні дітки.
свідок Показати IP 22 Березня 2015 20:30
Нацгвардія затримала найбільшу бандитську групуровку. І що вонс хтіла лехко так їх взяти,не підготувавшись. Цих що заарештували ,- зарізали людину їх не посадили. Займаються рекетом,наркоторгівлюй,грабують гоп с топ. В іжніф банді є куча малалеток які все беруть на себе. Які бавлять що ляльками. Їздять на медседесах ні дня не працювавши,сидять то бантках,то ганделиках. І все з рук сходить як завжди. А міліція їх прикривае, я робить вигляд що не знае. Як би хоть ти 2посадили - місто процвіло. І їх банда розпалась.
свідок Показати IP 22 Березня 2015 20:36
А малалеткі кричали за бандитів бо немали би де брати наркотиків. А хто за міліцію,той не скажить правди, бо бояться цих бандитів. Вони в білий день копають людей до полусмерті,відбирають машини,вимагабть гроші. Я би сама боялась давати свідчення,проти них,хіба що аноном. Я їх давно паро посадити.