USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Біля Луцькради - заворушення. ОНОВЛЕНО. 00:50

27 Жовтня 2014 17:23
Кандидат, який програє по Луцькому округу, мобілізовує прибічників пікетувати ОВК.

У понеділок, 27 жовтня, після 16-ої години почали надходити смс-повідомолення із телефону одного з кандидатів до Верховної Ради Ігоря Лапіна, який згідно з підрахунками ЦВК на 16.48 програє вибори. Як вбачається зі змісту повідомлень, кандидат закликав на 17 годину прийти до Луцької ОВК і вчинити певні дії, аби виграти ще півтори сотні голосів, - інформує Під Прицілом.

За станом на 00.50 біля Луцькради - трохи більше двох десятків людей, переважно це чоловіки в камуфляжній формі.
За станом на 21.20 ситуація стабільна, у людей немає панічних настроїв, усе спокійно. На вулиці - трохи більше сотні городян, навпроти пам'ятника Святому Миколаю учасники зібрання гріються біля вогню, п'ють чай і їдять сало. Серед когорти є і ті, хто ховає свої обличчя за масками.

За станом на 18.20 уже зібралося біля 2 сотень людей, навпроти пам'ятника встановили буржуйку для обігріва, розпалили воготь і гріються за допомогою дров.
За станом на 18.00 під стінами мерії з’явився і сам організатор заворушення - Ігор Лапін.

За станом на 17.30 журналісту Інформаційного агентства Волинські Новини стало відомо, що близько трьох десятків чоловіків у формі таки дійсно зібралися під стінами мерії. Вони принесли із собою шини. На запитання журналіста навіщо вони їх із собою взяли, ті відповіли: "Ми звикли носити із собою шини, наче гантелі. Але палити їх ми не збираємося. Нам повідомили, що від імені самооборонівців буде здійснена провокація. Ось тому ми зараз тут, щоб цього не допустити".
Серед активістів, зокрема, є представник Самооборони Майдану Волинь Сергій Рижко. З його слів, він разом із самооборонівцями, афганцями та іншими представниками громадських організацій прийшли під стіни Луцької міськради, щоб попередити можливі провокації, які, як їм стало відомо, можуть мати місце.

Також активісти стверджують, що вони не прийшли відстоювати інтереси когось із кандидатів до Верховної Ради, а лише заради збереження спокою і задля чесного та прозорого підрахунку голосів.

Наразі людей під стінами мерії все більшає. Чоловіки стоять окремими групами і щось активно обговорюють. Тим часом, у холі перед сесійною залою міськради, чергують правоохоронці. Присутній і головний міліціонер Луцька Ігор Муковоз. Підрахунок голосів здійснюється у нормальному режимі.
"Увага, ми виграєм в Констанкевич 155 голосів по протоколам. ОВК намагається щось скрутити. Загальна мобілізація - бажано в формі і бафах приходьте до міської ради. Максимально швидко. Не ***!!!"
За інформацією видання Під Прицілом, кожному, хто зголоситься у такий спосіб підтримати кандидата, обіцяють по 500 гривень. Зважаючи на те, що кандидат гукає чоловіків приходити у військовій екіпіровці та бафах можна очікувати силового сценарію.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 196
111 Показати IP 27 Жовтня 2014 17:32
Для чого ця брехня. я іду просто, ніяких грошей ніхто за це не обіцяв, а новину про збори побачив у мережі ФБ. Не дамо пройти Палиці (читати Констанкевич)
Анонім до 111 Показати IP 27 Жовтня 2014 18:07
"Розумнику"! Палиця вже там по списку Порошенка! А таким як Лапін не місце у ВР!!! Брехунам і самозванцям!!!
123 до Анонім Показати IP 27 Жовтня 2014 19:05
подружці палиці в ВР точно робити нічого. волинські новини пора перейменувати в новини від палиці. хто не вкурсі його люди контролюють газету.
Лось до 123 Показати IP 27 Жовтня 2014 22:14
Вона розумніша від сотні "лапіних". Таким якрах і треба бути в Раді
ввв до Лось Показати IP 28 Жовтня 2014 04:03
та обкрадуть і висушать. розумніших і не треба.
Будулай до Лось Показати IP 28 Жовтня 2014 11:59
Таким як вона треба просто бути в тюрязі
лучанин до 111 Показати IP 27 Жовтня 2014 18:32
Що одне ,що друге для простого люду нічого не зрпоблять. Взагалі вибори на Волині підтвердили нашу продажність і безмозглість
Всезнайко до лучанин Показати IP 27 Жовтня 2014 21:38
Безмозглість підтвердив Майдан.
Ага до Всезнайко Показати IP 28 Жовтня 2014 11:58
Безмозглість породжує лінь і диван;)
Рібята до 111 Показати IP 27 Жовтня 2014 19:15
Треба вміти програвати
дістали до 111 Показати IP 27 Жовтня 2014 21:37
Це вже навіть не смішно, як дитячий садок, щось мені не подобається, буду страйкувати, бити, палити, руйнувати, а хто після Вас, діячів, буде ремонтувати,будувати. Заспокойтесь кінець кінцем. А може це у Констанкевич покрали голоси, і різниця насправді в 500 голосів на її користь. Ви давайте факти, а не так: назбираєте неадекватів і вперед.Думайте хоч інколи, якщо не завжди . І пам"ятайте про закон бумеранга
Самооборона до дістали Показати IP 28 Жовтня 2014 04:05
Йде прихований ганоцид. Влада вбиває тихо людей. І одна із гілок у тій системі мусорня. Яка не змінилась.
СБУ до 111 Показати IP 27 Жовтня 2014 23:32
ВН відстоюютть свою, не будуть те що треба тявкати, палиця повиганяє всіх.
+100500 до СБУ Показати IP 27 Жовтня 2014 23:53
+100500
аяяй Показати IP 27 Жовтня 2014 17:32
ВН поздравляем, ваш кандидат которого вы так пиарили и удаляли критику выиграл,не ожидал что лучане поддержат олигарха
Кішка до аяяй Показати IP 27 Жовтня 2014 17:40
А що проплачений час закінчився, що ВН не видаляє подібні пости, га?
Артур до Кішка Показати IP 27 Жовтня 2014 17:51
Вони стурбовані голосами миросравівни, от і не встигають. Думали, що виграє з великим відривом, а воно он як вийшло. І до речі, у відсотках вони не правильно подають голоси. На Волинь Пост зовсім інші відсотки станом на 17:10.
Анонім до Артур Показати IP 28 Жовтня 2014 10:09
То ВП працює на Лапіна????!!!!!!
Микола Показати IP 27 Жовтня 2014 17:40
Заголовок брехливий, жодних доказів що хтось комусь дає якісь кошти не представлено, змініть заголовок, будь ласка!
виборець Показати IP 27 Жовтня 2014 17:42
ЛАПІН В КУЩАХ СИДІВ ТАМ І СИДИ
Артур до виборець Показати IP 27 Жовтня 2014 17:53
А тіпа ірочка сиділа в центрі. Не смішіть!
опа до Артур Показати IP 27 Жовтня 2014 20:10
міжсобойчик
Волинь моя до Артур Показати IP 27 Жовтня 2014 20:18
А взагалі, ХУ ІЗ Ірочка? В житті не чув про цю "громадяночку", а тут перед виборами як "пилип з конопель з’явилась,..
лучанка до Волинь моя Показати IP 27 Жовтня 2014 21:59
Ви інопланетянин? В Луцьку пані Констанкевич і бачили, і чули. Освічена, розумна, вихована .
Лось до лучанка Показати IP 27 Жовтня 2014 22:16
А хто чув про Лапіна і хто б чув, якби не війна?
Анонім до Лось Показати IP 28 Жовтня 2014 21:36
Як би не вiйна ви б не чули багато прiзвищ. Довели краiну до краху. Принаймi Лапiн поiхав воювати, не побоявся. А вiдсидiтись в теплiй квартирцi, а потiм з'явитись на публiку яка ж я хороша, простiше простого. Жiнок те ж брали на вiйну, хоча б iсти варити.
ДЖО до Артур Показати IP 28 Жовтня 2014 00:26
Вона сильна нічого не боїться. Так держати і підтримка як і бачите яка (по відданим голосам)! Тільки напишіть в ФБ з радістю допоможемо і підтримаємо як і Ви невизначену кількість народу Луцька!!!
ги))) до ДЖО Показати IP 28 Жовтня 2014 04:08
Сильна тому що у нї мільйони?
анонімус Показати IP 27 Жовтня 2014 17:44
не ведіться на розвод
сусід до анонімус Показати IP 27 Жовтня 2014 18:11
Розвод і позорисько це кандидатура Лапіна і Ко. взагалі! Хай йде спочатку на громаду міста попрацює, якщо пройде, а то як швидко до корита захотілось і своїх прибічників, нероб агітує на підтримку! Ганьба!!!
Хведьо до сусід Показати IP 27 Жовтня 2014 22:18
А Майдан і АТО - це вже не праця на громаду міста?
буде гаряче Показати IP 27 Жовтня 2014 18:00
Лапін в фейсбуці написав про пікет, а - і Гузь теж. Чекайте борців за "спарведливість"! Стаття загалом правдива.
Анонім до буде гаряче Показати IP 27 Жовтня 2014 18:13
Гусь пише що їде на підмогу, зараз громити все почнуть, бюлетені красти, палити, а потім скажуть, що то не вони і це взагалі провокація, а Муковоз у кущах перелякантй сидіти буде...
розум до Анонім Показати IP 27 Жовтня 2014 19:47
Ще один неадекват.
ДЖО до розум Показати IP 28 Жовтня 2014 00:28
Таких гнати в шию треба а не у верховну раду!!!
совість Показати IP 27 Жовтня 2014 18:04
Красиві і розумні, учені зі світовим ім'ям, умійте програвати так само красиво і розумно. Завтра прийдете до студентів. І що ви їм скажете, що в Лапіна виявилось більше бабла, ніж у Коломойського (читай - Палиці)?
Андрій до совість Показати IP 27 Жовтня 2014 21:09
У них відсутні засоби для утримування совісті.
нема слів Показати IP 27 Жовтня 2014 18:05
коли вже наші ЗМІї будуть нести відповідальність за поширення неправдивої інформації
vikki94 Показати IP 27 Жовтня 2014 18:06
ви нормально себе почуваєте взагалі? констанкевич і тут підбурює народ, чесна-правильна а оберуть і зникне днем з вогнем
спостерігач Показати IP 27 Жовтня 2014 18:07
Люди лапіна фальсифікували на дільницях.
До до спостерігач Показати IP 27 Жовтня 2014 19:23
Якщо є конкретні докази - то йдіть у штаб, хай Лапін попуститься, а то бачить, що програє і починає народ підбурювати
Вовка Показати IP 27 Жовтня 2014 18:08
Нема чого писати всяку фігню - всі знають, що така гнида, як Лапін для нас нічого не добється в Раді.
vikki94 Показати IP 27 Жовтня 2014 18:09
а ірочка буде бігати і робити все задля нас
Жанна до vikki94 Показати IP 28 Жовтня 2014 00:37
А вви думаєте вона з тих людей ? Вона повністю чиста постійно в неї фонд на першому місті а лапін -дуже багато говорить людей зі сходу приїхав пофоткався і -герой.Я б краще після Ірини Мирославівни віддалаб голос за РИЦЬКА а не за це бидло!
на.. до Жанна Показати IP 28 Жовтня 2014 04:11
Бензо фонд людей? А може варто пересадити весь фонд палиць констанкевич. І буде бензин по 10 грню
жан-жак до Жанна Показати IP 28 Жовтня 2014 07:15
Я так і думав, що Рицько - антиЛапін, найнятий Палицею, щоб відкусити 3-4 відсотки, які б забезпечили проходження панусі. Бачу, ви в курсі
Олександр Показати IP 27 Жовтня 2014 18:13
Навіщо такі відверто заангажовані статті писати? Совісті 0!!!!
Свободу не спинити! Показати IP 27 Жовтня 2014 18:20
Проект Палиці/Коломойського і проект Єремеєва будуть мірятися, в кого більше прихильників під міськраду вийде? Ну-ну, подивимось на цей цирк...
1 Показати IP 27 Жовтня 2014 18:23
1
Горохівчанин! Показати IP 27 Жовтня 2014 18:25
Ха Ха ВН в свому стилі! Гарна співпраця з Констанкевич (Редактори зверніть увагу на свободу слова і видаляйте коментарі і перестаньте банити)
ddd Показати IP 27 Жовтня 2014 18:33
дивлюсь на фото- саме лайно зібралось на вулиці. Навіть контрабандисти пиками світять. Лапін - лайно і його продвигатори такі самі, профукали гроші на виборах.
забули ви своїх вбит до ddd Показати IP 28 Жовтня 2014 04:12
привет мусор
Лучанин Показати IP 27 Жовтня 2014 18:34
знову це бидло на вулицю повилазило ...
У-ух! Показати IP 27 Жовтня 2014 18:37
"герої" ходять в камуфляжі: то вдягнути нічого або бояться вдягати цивілку щоб люди морди не набили?
Анонім Показати IP 27 Жовтня 2014 18:40
Поліщук з коментами старається.Він і батечка свого тут відгороджував.
7 Показати IP 27 Жовтня 2014 18:41
ТІЛЬКИ КОНСТАНКЕВИЧ!!!!!!!!!!!!!!!! ВОНА РОБИЛА І БУДЕ РОБИТИ ДЛЯ ЛЮДЕЙ МІСТА, НАВІТЬ ЯКЩО ВОНА І ВІД ПАЛИЦІ! ЩО ЗРОБИВ ЛАПІН?????????????????????? а НІЧОГО!!!!!!!!!!! І ВИ НАДІЄТЕСЬ, ЩО ВІН ЩОСЬ ЗРОБИТЬ, КОЛИ ПРОЙДЕ?
Заступник Романюка до 7 Показати IP 27 Жовтня 2014 18:42
Кравчук то ви
7 до Заступник Романюка Показати IP 27 Жовтня 2014 18:50
НІ
Нетолерантно до Заступник Романюка Показати IP 27 Жовтня 2014 18:52
Список людей мыста прикладаэться))))
Петро до Заступник Романюка Показати IP 27 Жовтня 2014 21:26
Нічому не навчила наших владців,зокрема першого заступника мера Луцька,Революція Гідності.Все як у відомому вислові;"...результатами користуються негідники".Знаходячись на доларовому утриманні Констанкевич, він зі шкури лізе,щоб оправдати її довір'я і любими засобами домогтися її перемоги на виборах.По таких людях вже давно плаче тюрма.
релігієзнавець до 7 Показати IP 28 Жовтня 2014 07:18
Сімко, я думав ви єговістка, а виявляється - адвентистка сьомого дня. Ось звідки 7 і великі літери й накопичення розділових знаків.
Андрій Показати IP 27 Жовтня 2014 18:42
Констанкевич проплачена тітка.Шкода що за таких ще голосують
solo Показати IP 27 Жовтня 2014 18:46
Констанкевич геть
Анонім до solo Показати IP 27 Жовтня 2014 18:51
ЛАПІН - ГЕТЬ!
Прокурор Показати IP 27 Жовтня 2014 18:49
Під виглядом АТО йде легалізація бандитизму
Домініка Показати IP 27 Жовтня 2014 18:51
Які 500 грн? Що ви брешете знову.
Очкарік накачений до Домініка Показати IP 27 Жовтня 2014 18:54
500 грн давали головному, а шісткам по 100.Ось так агітували за пані Констанкевич
качок до Очкарік накачений Показати IP 28 Жовтня 2014 09:40
вчора до мене і моїх одногрупників з фізфака дзвонили і предлагали 500 грн. я сходив постояв
Анонім до качок Показати IP 28 Жовтня 2014 10:18
Методи Лапіна живуть і процвітають!
Надули? до Домініка Показати IP 27 Жовтня 2014 19:26
А мені сказали, що 200. Ну як так? І тут Лапін надув:(
Анонім до Надули? Показати IP 27 Жовтня 2014 20:11
коментар було видалено
до до Анонім Показати IP 28 Жовтня 2014 07:34
тут був комент, що Лапін користується грошима общака, а общаком керує Костик Толян ( в народі) з товаришами. Ми заскріншотили :)
Лучанка Показати IP 27 Жовтня 2014 18:54
Боже, люди, схаменіться! Ірина Констанкевич - єдина людина з усіх кандидатів, яка щось зробила для Луцька. Вона робить все, щоб ваші діти були здоровими, щасливими. До чого ця мова, щодо того, що вона продажна?? Це все брехня. А ви знаєте, що ваш Лапін на Сході робив?? Ви думаєте, що він лише захищав державу, ані........ У вас усіх загіпнотезовані очі! І ще, Ірина Констанкевич з фондом за 2 роки зробили стільки добра для Луцька, що напевно ще ніхто стільки не робив і вона не з'явилася перед виборами, як ви кажете! Соромно за таких людей, що писали вище!!!
КПУ до Лучанка Показати IP 27 Жовтня 2014 18:55
НЕВЕРЮ
Анонім до КПУ Показати IP 27 Жовтня 2014 18:58
Це ваше право не вірити! Але я знаю усе і прекрасно розумію причину цього балагану, який зробив Лапін!
я до Лучанка Показати IP 27 Жовтня 2014 19:08
А що він ще на сході робив????? Чому ви всі, не були там в окопах, але з таким диким задоволенням обсираєте Лапіна? з ДИКИМ задоволенням..... мені страшно жити в одному місті з такими людьми.... якщо ви не підтримуєте якогось кандидата, то чи обовязково лити стільки бруду??????
Анонім до я Показати IP 27 Жовтня 2014 19:11
Так, не сперечаюся можливо він і захищав Україну, але це не все, що він там робив......
я до Анонім Показати IP 27 Жовтня 2014 19:23
ой, а що я про вас чув, що ви робили........!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! просто страшно навіть про себе сказати!!!!!!!!!!!!
Анонім до Анонім Показати IP 28 Жовтня 2014 10:20
Захищав Україну аж 3 дні!
У-ух! до я Показати IP 27 Жовтня 2014 20:33
ІТИ "В ДЕПУТАТИ" треба там,де жив,працював,де ЛЮДИ знають всю підноготну сімьї,як живе чім дихає,що робить для міста,людей...що люди думають про родину_діда,батька....там де ти навиду.
я до У-ух! Показати IP 27 Жовтня 2014 20:55
Спочатку навчіться писати без помилок, а тоді вже повчайте інших. Думаю ви робите багато для людей і міста - хоча відмовкою буде "А Я НЕ ІДУ В ДЕПУТАТИ", і правилно, то й для міста і людей не треба нічого робити
сусід до Лучанка Показати IP 27 Жовтня 2014 19:12
що ти трандиш, живу у луцьку 36 років, і щось і по сьогодні не бачу що чи палиця чи іринка щось для луцька зробили. Ди давай також на АТО, там медсестри потрібні.
Лучанка до сусід Показати IP 27 Жовтня 2014 19:24
Я не хочу перераховувати всі ті добрі справи, що вони зробили, бо це величезна кількість! Мені 43 роки і я чудово знаю Ірину Мирославівну і як викладача, і як голову фонду, і як мати, і як людину! Моя дитина тяжко хворіла і, дякуючи фонду, вона вже здорова і щаслива! У школі вона грає з хлопцями футбол на новому, зробленому фондом, полі, у дворі на, встановлених фондом, майданчиках!
батько до Лучанка Показати IP 27 Жовтня 2014 20:26
Попросіть у Ірини килим для художньої гімнастики, а то дитина хлопчуром виросте, як тільки футбол із хлопцями гратиме. .
Анонім до батько Показати IP 27 Жовтня 2014 20:36
Дитина - це жіночий рід. Це загальне слово і підходить як для хлопців, так і для дівчат! Якщо навіть дівчина грає футбол з хлопцями, то що тут дивного? Тепер це цілком нормальне явище,
батько до Анонім Показати IP 27 Жовтня 2014 22:39
Якщо на хлопчика кажуть "вона", то це всеодно не хлопчик.
антилох до батько Показати IP 28 Жовтня 2014 07:26
Дитина безособова, тому що й історія вигадана. Сидять 18-річні дівчатка, яких звозили у Буковель, в куртках "Констанкевич Ірина" і такі історії придумують, що сльози навертаються.
СБУ до Лучанка Показати IP 27 Жовтня 2014 23:19
Я також добре знаю К. Карєристка найвищої проби,як людина дуже мутна.В СНУ серед викладачів її практично ніхто не підтримує.
сила розуму до СБУ Показати IP 28 Жовтня 2014 17:38
Не судіть по собі. Заздрість - погана риса.
Волинь моя до сусід Показати IP 27 Жовтня 2014 20:20
200% погоджуюсь
Зима до сусід Показати IP 27 Жовтня 2014 22:11
Ти спочатку протрезвій і запитай у іншого сусіда який рік на дворі, а потім вякай про АТО. Ато буде тобі АТО.
Анонімка до Лучанка Показати IP 27 Жовтня 2014 20:09
Цілком згідна! Як, коли і чим допоміг Лапін людям? Він оздоровлює обдарованих діток протягом 4-ьох років? Чи може він замість отих бігбордів закупив амуніцію?! Лапін нічого не робив. НІЧОГО.
Бармалєй до Анонімка Показати IP 27 Жовтня 2014 21:46
Лапін - воював. Піднімі свою задницю і поїдь на схід. Просто поживи у холоді, в полі. А тоді варнякай
Ага до Бармалєй Показати IP 27 Жовтня 2014 22:17
Коли ж він там встиг бля змерзнути, під-час фотосесії???
аяяй до Анонімка Показати IP 28 Жовтня 2014 11:58
постійно одних і тих самих і ще дітей родичів учителів,а на простих діток місця ніколи не було!!!!!
Геть!!! до Лучанка Показати IP 28 Жовтня 2014 04:14
Констанкевич це системаа олігархату. Час змінити країну і Луцьк не хоче дешевого підкупу. е за це своїх дітей ми ложили.
solya Показати IP 27 Жовтня 2014 18:56
Народ,схаменіться!!!!Геть Лапіна!!!
розум Показати IP 27 Жовтня 2014 18:56
Лапін, а тобі не соромно. Якщо програв - програй достойно. Чи дуже влади захотілось.
555 до розум Показати IP 27 Жовтня 2014 19:41
Лапін якщо маєш "яйця" програй достойно а то як дівчинка збираєш зброд цей зброд може пострадати за тебе гамнюка такого відізви його краще бо ми чекаємо команди твої друзі колишні друзі у погонах.
короче до розум Показати IP 27 Жовтня 2014 20:28
кожен закладає в нік, те чого йому бракує
розум до короче Показати IP 27 Жовтня 2014 21:16
ЦІКАВО, ЧОГО БРАКУЄ ТОБІ, ЯКЩО ТАК БУРНО РЕАГУЄШ НА МОЄ ЗАУВАЖЕННЯ. ЧИ НА ЗЛОДІЄВІ ШАПКА ГОРИТЬ. ЦЕ, МАЙЖЕ, ЗА ФРЕЙДОМ
Вибори вибори кандид Показати IP 27 Жовтня 2014 19:01
Вибори по мажоритарних округах в нашій області це вибори без вибару, розвели людей і дальше водьть за ніс запрошуючи на всякі зборища вигідних для себе шабашів, розбирайтесь самі і йдіть всі в д..у!
мда Показати IP 27 Жовтня 2014 19:01
Цікаво, а "адвокат" чув про скарги до овк, цвк, про судові позови? але нащо? якщо простіше помайданити? та візьми підніми бучу, примусь перерахувати голоси в усіх дільницях і будь ласка. маєш результат. але ні, нащо? можна ж шини принести і натовп зібрати
МИР МИР МИР до мда Показати IP 27 Жовтня 2014 19:07
Судові позови до д.пи.Ви з своїми позовами і судами пів країни профукали
мда до МИР МИР МИР Показати IP 27 Жовтня 2014 19:12
коментар було видалено
Анонім до мда Показати IP 28 Жовтня 2014 10:33
А це старі методи адвоката Лапіна.
Анонім Показати IP 27 Жовтня 2014 19:01
Шкода що на кістках Майдану виходять різні Констанкевичи і Івахови.ГАНЬБА
Не факт до Анонім Показати IP 27 Жовтня 2014 19:28
Може ще лапін пройде - проект ЄРЕМЕЄВА І ІВАХОВА
Анонім Показати IP 27 Жовтня 2014 19:17
Цікаво скільки зароблють тролі Ірочкі.ВН скажіть будьласка
ЛевКО до Анонім Показати IP 27 Жовтня 2014 19:28
Не меньше ніж ваші тролі і нуби з Борди!:))) Волинь на першому місці по явці на виборах - вам дуже подобається у "політику" гратись, всі мріють стати депутатами, президентами... а в себе під носом порядку не можуть навести, ні культури, ні порядку... Не даремно львівяки про волинян анекдоти травлять - все правда!:) Нам роботи, порядку, миру не треба - вибори подавай!:) Народ взагалі з катушок їде... Мужик на виборах скиглить бо програє... Позорисько!!!
Анонім до Анонім Показати IP 27 Жовтня 2014 19:28
По-перше, ніхто тут не троль і ніхто нічого не заробляє! По-друге, я лише намагаюся встановити справедливість і хоча б трохи відкрити вам очі на те, що відбувається. По-третє, якщо ти вважаєш, що тут є якісь помічники Ірини Мирославівни, то можливо ти є одним з помічників вашого Лапіна.
анонім до Анонім Показати IP 28 Жовтня 2014 07:29
Який я помічник, я навіть не знаю, як Лапіна по-батькові.
розум до Анонім Показати IP 27 Жовтня 2014 19:29
А що не тролі не можуть поважати Констанкевич? Але Вам, на жаль, цього не зрозуміти. Кожен судить по собі. А Ви не судіть і не судимі будете. Якщо думка інших Вас не влаштовує, то це не значить,що Ви пуп Землі. І не спекулюйте Майданом, бо це - гріх.
Луцьк Показати IP 27 Жовтня 2014 19:22
Скільки можна займатись беспределом. Якщо ви (ті що під міськрадою) хоча б попробуєте застосувати силу...
АДВОКАТ Показати IP 27 Жовтня 2014 19:28
А тепер трішки історії хто такий лапін, батько його в свій час очолював Ковельський міськрайонний суд і хабарником був ще тим, ось так він чесно заробив для своїх синків таких же хабарників як і сам, а відомий адвока лапін тим, щто з бідних людей дире в три шкури. за те щоб відкрити справу та прочитати бере 5000 тис зелених ось і підрахуйте скільки за справу, а про виграш звагалі мови не йде. А ще він любитель таких собі бідненьких дівчат десь бажано з глухого села щоб багато питань не задава і робила все що хоче пан лапін, але це його особиста справа. А так він людина дуже гнила, бридка, і в юридичних колах його добре знають. А в ато він навіть не був і хай не бреше, ще язик повертається говорити що він з народа. Так з народа які їздять на нових лексусах та живуть в палацах. Ні брехунам в нашій раді ще й з Ковля.-
Волинь моя до АДВОКАТ Показати IP 27 Жовтня 2014 20:26
Його дійсно знають в юридичних колах. Тільки з нормальної сторони. А коли починаєш такі "характеристики" давати, то і номер свого свідоцтва назви, щоб знати що то за "адвокат".
ок до АДВОКАТ Показати IP 27 Жовтня 2014 20:56
а який номер його лексуса????
Волинь моя до ок Показати IP 27 Жовтня 2014 21:16
Він ще б уточнив, це він про кандидата-Лапіна, чи про його батька? Чи про дядька... чи ще про когось з родичів.
Анонім Показати IP 27 Жовтня 2014 19:29
Гібони в камуфляжах.Тут війна? Вже наганялись в намордниках весною,може хватить.Хай рахують..там буде видно.А пошкодите сквер біля міськради за себе радуйтесь.Цяцькатись влада, мордякою в асфальт
ааа Показати IP 27 Жовтня 2014 19:36
нехай ще про батька свого напише ваш лапін, який він в нього сашка-валютчик
сила розуму до ааа Показати IP 27 Жовтня 2014 19:43
Саша-долар. Народ пам"ятає одіозні розмитнення машин. А Ігор - активний помічник.
Луцьк для Лучан!! Показати IP 27 Жовтня 2014 19:38
Чому лучани обирають не місцевих??? Ви мешканці вже геть подуріли. Людина приїхала - пограла у вибори і поїхала, а вам тут жити і далі...
сила розуму Показати IP 27 Жовтня 2014 19:42
Шановний Лапін, стати в нагоді Україні в інший спосіб, не будучи депутатом ВР, ніяк не сила. Мужчина завжди має залишатися на висоті, бо він муж, себто мужній, а не скиглити і скликати на допомогу всіх і вся. А як ви були в АТО? Отак і були, за 30 км, від бойових дій, бо ближче - страшно. Не спекулюйте на війні. Це не виправдовує цілі. Заумайтесь, якщо ви ще здатні думати. І хай буде так, як має бути.
я до сила розуму Показати IP 27 Жовтня 2014 20:07
ви, певне, були разом за 30 км від бойових дій, якщо так впевнено пишете????? бо ближче страшно.... ви були за пару тисяч км, а не в Хрящуватому, Вергунці, Металісті та багато інде.... і не ви хоронили побратимів....
Романіді Показати IP 27 Жовтня 2014 19:44
Ці що(ганялись весною в намордниках) зараз воюють, а повернуться можуть таким ,як ВИ мордякою по асфальту.
Асса Показати IP 27 Жовтня 2014 19:55
Лапін геть. Йому і його дітям мільйонів його хватить. Самооборона та буде носитись під кришою його як ненормальна.
сам до себе до Асса Показати IP 27 Жовтня 2014 20:12
Лапін --- згинь нечиста сила --- подивись на себе в дзеркало ти хіба похожий на адвоката --- що фільмів про адвоката надивився "Бандитський Петербург" Лайно геть із Луцька бикота!!!!! І мичі в себе в дома на рідних своїх збери і дай краще їм по 500 грн. може вони у них нуждаються притримай краще гроші собі вони тобі іще пригодяться!!!! Бичара геть-геть-геть!!!!!!!!
ковельчанин Показати IP 27 Жовтня 2014 20:02
Ірина заробила цей пост бо багато зробила як голова благочиного фонду...а Лапін в народі "долар" бандит бандитом !!!!!!!!
Лучанин Показати IP 27 Жовтня 2014 20:10
У Лапіна немає нічого святого - палити вогонь під пам"ятником Святого Миколая !!! Тут проходять богослужіння.Люди постійно вшановують Святого. Але в Лапіна основне дорватися до корита !!! За що і за кого віддали голос лучани !!!
Волинь моя до Лучанин Показати IP 27 Жовтня 2014 20:23
Да ладно вам.. під памятником святого.. Головне в той памятник лобом не битись))) а то дійсно поввижається :-D
ковель Показати IP 27 Жовтня 2014 20:10
чого пішов в луцьк а не в ковель бо в ковелі "долара "всі знають !!!,а спонсорують цього " патріота" такі самі "патріоти " п"явки Івахів, Єремєєв, Мартиняк..в стане долар слухняною маріонеткою в руках нафтових і молочних магнатів.
ковель2 до ковель Показати IP 27 Жовтня 2014 20:58
докази? поп.....ти може кожен
Маю думку Показати IP 27 Жовтня 2014 20:20
На мою думку, треба вміти достойно програвати. Програв - визнай! А за таку самодіяльність під міськрадою - треба до адмінвідповідальності притягнути
учасник Показати IP 27 Жовтня 2014 20:36
А що сц...куни забанили мій позов?
учасник Показати IP 27 Жовтня 2014 20:38
Пишу ще раз, що якщо мені по пошті не пришлють 500 грн., Волинскі новини доживають останні дні. Я тільки звідти і з порожньою кишенею
Лось до учасник Показати IP 27 Жовтня 2014 23:10
Ти ж пароль не сказав, а бабки дають тільки тим, що пароль знають. Поможу - пароль"БОМБА". Відзив "Іди в дупу". Тільки тоді дають гроші.
8 Показати IP 27 Жовтня 2014 20:47
Програвати треба достойно. Хочемо в Європу, а поводимось, як азіати.
Поц на шевроле до 8 Показати IP 27 Жовтня 2014 21:15
Засуньте Європу в одне місце.Нам потрібна воєнна хунта а не смазливий педагог.Іра давай досвіданья.
Волинь моя до 8 Показати IP 27 Жовтня 2014 21:18
То вперед на схід на фронт до азіатів і поводься з ними як Європа :-D
Сергій Показати IP 27 Жовтня 2014 20:59
Геть в Ковель
Дирка Показати IP 27 Жовтня 2014 21:10
Ірочка така хазяйовита, кажете? Так давайте оберемо її мером наступного року! а Лапін нехай попробуй у ВР Добкіним там трохи морди побити
Лось до Дирка Показати IP 27 Жовтня 2014 23:03
Морди бити там хватає кому. От Гузь спец по наручниках і ставленню на коліна. А в Раді треба нормальні адекватні люди, які вміють думати.
Анонім Показати IP 27 Жовтня 2014 21:14
Ну що там покемони ще скачуть?..запасніки
Пуля Показати IP 27 Жовтня 2014 21:18
Мене одного захарили дівчата в центрі міста з завученими діалогами про хазяйновиту Констанкевич?
Проходий до Пуля Показати IP 27 Жовтня 2014 21:30
Діалоги вроді не заучені, я в силу своєї роботи їзжу містом, то мені різні дівчата і навіть хлопці декілька разів попадались. Але вони як свідки Єгови якісь) хоча цікаво часом послухати) багато з них вміють робити свою роботу)
Проходий до Пуля Показати IP 27 Жовтня 2014 21:34
якщо Констанкевич їх виведе до міськради, то самооборона звідти звалить, бо вони їх замучить розмовами))) або взагалі на сторону Констанкевич переманять за 5 хвилин)
За справедливість до Проходий Показати IP 27 Жовтня 2014 22:10
Респект!
Лось до Пуля Показати IP 27 Жовтня 2014 23:04
А тебе на "захарило" камуфляжне розгулювання мирним містом?
Новолучанка Показати IP 27 Жовтня 2014 21:25
Ірино, ви теж відстоюйте свої права. Приведіть свою колону співачок, лікарів і насть шевчиків. Боріться!
Анонім до Новолучанка Показати IP 27 Жовтня 2014 21:43
Я впевнений, що вона не опуститься до рівня Лупанів.
розум до Новолучанка Показати IP 27 Жовтня 2014 21:44
Ірина Мирославівна - інтелігентна, розумна людина і їй не до снаги вибрики невігласів, але що маємо - те маємо.
Новолучанка до розум Показати IP 28 Жовтня 2014 00:16
К чорту інтелігенція. Бачте шо робиця. Я за неї голосувала і не хочу лоханутися через якихось абурегенів.
щ до розум Показати IP 28 Жовтня 2014 07:32
ще одна єговістка з завченою мантрою
оля Показати IP 27 Жовтня 2014 21:50
один з активістів - Ваня Білополець, фізкультурник, алкаш, який тільки вміє, що бити дівчат. І з ним ще кілька блазнів прийшли заробити копійчину у Лапіна. Хай би побив спочатку Івахіва, що обкрадає селян з його району, а Добкінв Лапін у дупу цілуватиме як і його татко.
аяяй до оля Показати IP 28 Жовтня 2014 07:37
Що ж ви, Олю, з такими дружите? Мабуть тому, що сама фізкультурниця і все інше?
SGG Показати IP 27 Жовтня 2014 21:52
Що ці ряжені роблять там в броніках? На фронт віддайде!
маша Показати IP 27 Жовтня 2014 22:08
Лапін хай їде визволяти країну від сепаратистів і не бунтує народ .Бо вже пора партизанські загони створювати і приводити в порядок таких як лапін і гузь великі борці за Україну тільки за зручні місця,гузь теж скакав поки не сів в кпрісло заступника ,а потім різко втих і седів тихенько . Пора цим сукам вказати на їх місце .Чомусь у Луцьку не балатувався бо лучани знаю хто воно і чого варте .А мамі має бути соромно що виростила такогосина ,а не годитись ним як вона каже -материнська любов ,любовю ,а чмо є чмом і чмом зостанеться.
маша Показати IP 27 Жовтня 2014 22:11
Пора збирати новий майдан і гнати таких підлих гадів поки ще не приступили до роботи.
неф Показати IP 27 Жовтня 2014 22:13
Потрібно наняти автобуси і зразу всіх з під мерії на схід.
Ірен Показати IP 27 Жовтня 2014 22:13
Хто така мадам костанкевич без палиці? Так воеа всім помагає, просто шістка яка виконує благодійні доручення начальника. Яке вона мала право відсилати особисті листи по квартирам мешканців з проханнями за неі голосувати? Де взяла доступ до баз даних з адресою та повним ПІБ адресата? Все начисто скупили. Фу.
Анонім до Ірен Показати IP 27 Жовтня 2014 22:55
Ой а лапін бідоття,аж майдан в центрі збирав, в коробочку гроші кидали і казав що від політики далекий, пойшло трохи часу, хоче бути депутатом. БРЕХУННН. Він без оплатно і сраку не підніме, хлопці деякі за півроку і дома не були а в нього маса часу агітувати було, не воювати а розмови вести.
Лось до Ірен Показати IP 27 Жовтня 2014 23:07
А де взяв Гузь на 19? СМС-ками задовбали виборців:) І ті проголосували, шоб відчепився:)
За справедливість Показати IP 27 Жовтня 2014 22:15
Ось тут ми і побачили обличчя наших чоловіків. Вони навіть програвати достойно не вміють. Сором! Одна жінка на 15 чоловіків і довела, чого вона варта. А ви, шановні, не можете заспокоїтись? Бо нема у вас розуму, мудрості, авторитету! У вас є лише сила. Та й то не ваша - сила брудних грошей. Оже сьогодні своїми вчинками ви довели - за народ ви стояти не будете. Бо поряд з вами на вулиці біля міськради-обличчя, явно не патріотичні.
за поніманіє Показати IP 27 Жовтня 2014 22:47
У що та жінка обійшлася своєму спонсору, знають тільки вони двоє. Як не стане депутаткою, їй емігрувати доведеться.
Лось до за поніманіє Показати IP 27 Жовтня 2014 23:06
А Лапін, типу, без копійки йшов, або копилку свою розбив і на виборчу кампанію рвонув:)
всезнаючий Показати IP 27 Жовтня 2014 22:57
Вірю у перемогу Констанкевич і вже зараз хочу привітати її з ПЕРЕМОГОЮ!Тільки вона гідна представляти луцьку громаду в парламенті.А усім іншим кандидатам (в тому числі і Лапіну)раджу випити по грам 300 горілки або коняку і лягти спати, а в ранці проснутися і стати нормальною людиною(а не кандидатом) і зайнятись справою, яку щоденно умієте робити. Ірино Мирославівно, не переживайте - все буде добре.З ПЕРЕМОГОЮ ВАС!,
вербичу Показати IP 27 Жовтня 2014 23:15
Мутна Грінчук займається фальсифікацією .Це вже зрозуміли всі. Як така продажна особа може бути директором школи ? Непрофесійна людина у всьому. Це побачила не лише громада Луцька але й України .Досить !!! За все потрібно відповідати .Це незаперечний факт. Вербич готуй подання .Це твій серйозний кадровий прорахунок. Ви збурили виборців вам це так просто не подарують.
патріота Показати IP 27 Жовтня 2014 23:20
Ігорчику, тримайся!!!
Лось Показати IP 27 Жовтня 2014 23:22
Бл**дь. Які придурки! Мало вам, що голови положили на мАйдані х"й знає за що? Тепер знову закликають навіть по соцмережах збиратись. Знову битись за когось? Хай кандидати самі йдуть, хто себе ображеним вважає. Навіщо луцьку кіпіш від якихось чужинців? Морди будуть лучанам бити(не дай Бог) А організатори будуть "тащитись", що знову лохи за ідею б"ються. Яка нахрєн ідея? Бабки.Правлять світом.
дурні ви Показати IP 27 Жовтня 2014 23:37
Бо ви вже задовбали !!!))))
Путін до дурні ви Показати IP 27 Жовтня 2014 23:38
Джо, в тебе алгогланія?
Дорні ви до Путін Показати IP 27 Жовтня 2014 23:43
НУ ДА!!! От я зараз і піду під міськ раду "Причинять боль"
Путін до Дорні ви до Путін Показати IP 27 Жовтня 2014 23:44
Я жду тебе з милом, Джо!
Дурні ви до Путін Показати IP 27 Жовтня 2014 23:47
Поки я приїду, намаж милом дупи всі, хто там стоїть, щоб не гаяти часу!!!
Путін Показати IP 27 Жовтня 2014 23:48
добре
Дістали Показати IP 27 Жовтня 2014 23:52
А що зробила Ірина як особистість самостійно для Луцька, чого вона варта без грошей Палиці.Легко бути благодійником за чужий кошт.Дзвонили до батьків дітей, які були в Буковелі, рекомендували голосувати за неї. Бридко і низько!
Студент ЛНТУ до Дістали Показати IP 27 Жовтня 2014 23:55
Брехня! Провокація! Чергова! Скільки Ви можете таке писати?
Пантік В. до Дістали Показати IP 27 Жовтня 2014 23:58
дурак ти, Дістали)
Лось до Дістали Показати IP 28 Жовтня 2014 00:12
що, в Буковель не взяли? Так туди кращих беруть. І воїнів АТО, якщо пам"ять "відшибло". Хай тебе не "бе за чий кошт, але в тебе не брали, а діти відпочивали. І воїни. А майданчики, а все інше. Поброди по Луцьку, подивись.
Жижа до дістали Показати IP 27 Жовтня 2014 23:57
Шо ви несете!!! Це не правда!
Одуван Показати IP 27 Жовтня 2014 23:59
А я САша ОДУВАН)))
Одуван ссссска Показати IP 28 Жовтня 2014 00:00
я спати ліг, а ви мені не даєте... ніхто
Лось до Одуван ссссска Показати IP 28 Жовтня 2014 00:21
Дай я тобі поспіваю, моє маленьке."Баю, баюшки, баю. Вибори нам по"ую. Депутати -звіздуни. Лиш би не було війни" Заснуло, моє сонечко?
Дістали Показати IP 28 Жовтня 2014 00:02
Сподіваюсь білі шати заплямувались, а то чесні тільки на словах, а справи з душком
таксист Показати IP 28 Жовтня 2014 07:31
хто слідкував за кампанією агітаційною той бачив що за лапіна та гузя агітував комбат дніпро-1 а це одиниця бені тобіж це все дешеві понти бо беня та палиця кенти
патріота Показати IP 28 Жовтня 2014 07:43
Зайшов на сайт ЦВК: Лапін переміг, з чим його і сердечно вітаю.
уррра до патріота Показати IP 28 Жовтня 2014 08:28
краще Лапін, ніж Канстанкевічь! корисутючись чужим баблом - далеко на заїдеш Палиця прошойв - бо багато будував - видно Іринка ще маленька для таких ігор тому нехай Лапін - той хоч на сході трохи померз
Ганьба до уррра Показати IP 28 Жовтня 2014 11:22
А в Лапіна бабло, за яке він відмазував бандюків!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
знаю до Ганьба Показати IP 28 Жовтня 2014 11:38
Лапіна фінансує Єремеєв і Івахів- до речі як і Гузя. Тепер можна сказати що Континіум купмв усю Волинь. Вітаю Вас ЛОХторат
ага до знаю Показати IP 28 Жовтня 2014 12:21
ти не знає ти фантазуєш, бо тролити і показувати свою неповноцінність легше ніж щось робити в цьому житті. Досить писати бред
свг Показати IP 28 Жовтня 2014 07:50
хто такий лапін-замполіт який втік з армії бо там були важкі часи-. а тепер він трандить що вміє ваоювати і захищати... гнати поганою мітлою таких захисників.
розум Показати IP 28 Жовтня 2014 09:43
Ірино Мирославівно, вітаю. Ви достойні бути у ВР. А дії Лапіна свідчать про його слабкодухість, а не мужність. Програвати також треба достойно, а не опускатись до мордобою під міською радою. Може вже вистачить тих майданів, саме час єднатися і щось покращувати, думати хоч інколи за людей, а не за себе одіозного красеня-бунтівника.
Злий до розум Показати IP 28 Жовтня 2014 12:18
Так це ні про що не свідчить, про замовність даного матеріалу свідчить. тай все Люди прийшли аби проконтролювати законність і щоб нівкого не виникало навіть лівої думки щось десь накрутити. Бо були такі пориви з боку певних сил... Все законно ніхто ні кого не бив. Для участі в акції за бажанням кожен долучився і купив за власні кошти, чай сосиски, хліб. Самооборона підвезла лише буржуйку, дрова і кип"яток.
розум до Злий Показати IP 28 Жовтня 2014 17:58
Матеріал ніхто не замовляв, це моя власна думка, і я маю право на неї, так само як і Ви на свою. Мені цікаво, яким чином проявлялися ті "пориви з певного боку". Щось про це ніхто не чув, а Ваш кандидат ні сіло, ні впало почав закликати до якихось акцій. Чи може це у нас уже так буде завжди: щось комусь здалося і проводимо акції, або ще краще - майданимо? Хто працювати буде?
СЕРГІЙ Показати IP 28 Жовтня 2014 14:34
ІРИНА КОСТАНКЕВИЧ БУДУЧИ ГОЛОВОЮ БЛАГОДІЙНОГО ФОНДУ НОВИЙ ЛУЦЬК ЗРОБИЛА БАГАТО ДЛЯ ЛУЦЬКА І ЛУЧАН ЯК ДЕПУТАТ ЛУЦЬКОЇЇ МІСЬКОЇ РАДИ ДОПОМОГАЛА УЧАСНИКАМ АТО НА АТО БУЛА 28 ВЕРЕСНЯ 2014 НА КОНЦЕРТІ ВСЕ ДЛЯ ПЕРЕМОГИ КИНУЛА ГРОШІ НА АРМІЮ ПАНІ ІРИНІ ТРЕБА ПРИСВОЇТИ ОРДЕН ЗА ЗАСЛУГИ 3 СТУПЕННЯ ВОНА ОСВІДЧЕНА ПОРЯДНА ЖІНКА ПАТРІОТ УКРАЇНИ.
гриць до СЕРГІЙ Показати IP 28 Жовтня 2014 14:57
Сірожа, а чому третього. Я полагаю, третього можна дать за концерт, за допомогу - другого, а за те, що ще й гроші в скриньку кинула - мона й первого дать.