Норвежка стала володаркою першого золота на Олімпіаді в Пекіні

5 Лютого 2022 12:47
На Олімпійських іграх у Пекіні був розіграний перший комплект нагород. Жінки повели боротьбу в скіатлоні, передає УНН з посиланням на сайт змагань.

Переможницею гонки стала норвежка Тереза Йохауг, яка здолала дистанцію за 44 хвилини 13,7 секунди. Срібна призерка росіянка Наталія Непряєва програла переможниці 30,2 с. Бронзова медаль посіла австрійка Тереза Штадлобер (+30,5).

Україну у цій гонці представляли одразу чотири спортсменки, і усі опинилися в нижній частині заліку. Марина Анцибор фінішувала 56-ю, Вікторія Олех – 60-а, Юлія Кроль – 62-ма, а Дар'я Рубльова стала круговою.

Українці сьогодні також боротимуться за медалі Олімпіади-2022 в біатлоні та санному спорті.

Читати ще: Яскраве віртуальне шоу та парад країн: у Пекіні стартували Зимові Олімпійські Ігри