USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Нова нічна варта патрулює Луцьк

22 Лютого 2014 00:53
Близько 500 чоловік вартуватимуть сьогодні спільно із правоохоронцями у Луцьку.
Чергові патрульні групи нині відправилися охороняти громадський порядок міста Луцька. Відтак до патрулювання цього разу окрім Самооборони та міліціонерів долучилися представники "Запорізького козацтва". Важливо, що на варту стали також працівники трьох охоронних фірм міста. Виокремилася також окрема структура "Веломайдан".

Додамо, що основу патрульних груп складали минулої ночі і сьогодні представники правоохоронних органів, десантники, афганці, та члени Самооборони.

Поки правоохоронці не одягнули форми, тож знову патрулюватимуть у цивільному. Додамо, що не виключено, що містом патрулюватимуть й самовільні патрулі.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 15
Анонім Показати IP 22 Лютого 2014 01:01
Молодці!!!
Марія Показати IP 22 Лютого 2014 01:14
Справжні захисники України! Козаки! Героям Слава!!! ЦЬОМ!!!!
ГПЗ Показати IP 22 Лютого 2014 01:43
Всі дружно охороняють! Молодці хлопці!
D Показати IP 22 Лютого 2014 01:51
МОЛОДЦІ!
ВОПРОС Показати IP 22 Лютого 2014 03:19
А КАК отличить их от титушек ??? повязка не вариант !!!
олена Показати IP 22 Лютого 2014 05:13
позавчора у нас у Привокзальному районі ходили группи молодих хлопців підлітків з битами . реально страшно зустріти таке пізно ввечері. так що молодці. будемо надіятися що в нас у Луцьку все буде спокійно.
jcnf до олена Показати IP 22 Лютого 2014 09:03
це були тітушки з правого сектора
я Показати IP 22 Лютого 2014 07:08
действительно, надо какой-то отличительный знак, чтобы люди и их не боялись и чужие не подделывались....
Анонім до я Показати IP 22 Лютого 2014 09:04
татуіровку у вигляді куполів....у декого з них тимпаче вона є...
сашко Показати IP 22 Лютого 2014 08:11
Аж любо дивитись мужики настоящи разом стали и все буде добре тильки хряк яник не розумийе що ми вси украйинци и нам немайе що дилити слава украйини
анархія Показати IP 22 Лютого 2014 09:05
даздравствує анархія.....
журналістам Показати IP 22 Лютого 2014 13:08
а як поводити себе при зустрічі з ціми перебранцями в масках.якщо міміциянтам покі дозволяють виходити на роботу хулігани з банди данільчука то хоть надрукуйте телефон іхнего ватажка.
0501 до журналістам Показати IP 22 Лютого 2014 13:53
Совет для тех кто имеет достаточно сил и знаний-ВАЛИТЬ С***К НАГЛУХО.Для остальных ? Честно,не знаю.
0501 Показати IP 22 Лютого 2014 13:41
"22.02.2014 г." Терещук,хватит врать.Где информация про разбой на ул.Сичовий,произошедший 21.02.2014 г., с двумя криминальными трупами(огнестрел из обреза);где информация про то как бандота совместно с так называемым правым сектором снимают дань с магазинов и фирм,причём суммы превышают цифры рэкета лихих 90 , а иногда и поборы налоговой, и доходят до 50 - 60 процентов от каждодневного дохода.Или это секретная информация?Конечно люди молодцы,честь и хвала им,но для решения серьёзных криминальных проблем до фени ваши патрули и всё прочее.
Віталік Показати IP 22 Лютого 2014 16:58
чому не патрулювати місто людьми, які це робили у минулому і будуть робити у майбутньому? якщо питання недовіри до форми - зняли форму, одягли цивільне та пов"язки на руки і - вперед. але вони знають свою роботу, мають досвід і всеодно отримуватимуть гроші. для кого це ШОУ?