USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.71 9.93

Нові враження та цікаві знайомства – «швидкі побачення» у Луцьку

5 Лютого 2018 14:21
Лучани мають прекрасну можливість познайомитись, поспілкуватися з різними цікавими людьми та навіть зустріти свою половинку у відпочинковому комплексі GOSTI, що у селі Брище під Луцьком.

Speed ​​dating (спід-дейтинг, з англ. - «швидкі побачення») - формат вечірок міні-побачень, організованих з метою познайомити людей однин з одним.

Формат «speed dating» простий: гості, розбившись на пари, спілкуються по 7 хвилин, щоб зрозуміти, чи є у них щось спільне, чи цікаво продовжити знайомство.

Аfter party дозволить ще краще пізнати один одного, зазначають організатори.

Вікові групи: Ч27+ Ж24+; Ч34+ Ж30+.

Усі, хто заповнять анкету за посиланням, отримають запрошення на 10-15 побачень за один вечір. Пам’ятайте, ризикнувши один раз, можна залишитись щасливим на все життя!

Орієнтовна дата проведення 8-9 лютого, вона буде уточнена пізніше.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
Казанова Показати IP 31 Січня 2018 19:12
Шось дуже підозріла послуга. А є не швидкі побачення, а повільні ? Наприклад Ч50+Ж18, але так шоб жінка не взнала ?
Не-казанова до Казанова Показати IP 5 Лютого 2018 14:28
Є, валом навіть. Називаються "проституція"
Наталія Показати IP 1 Лютого 2018 10:26
Мені 41 рік. Шукаю чоловіка віком 37-45 років.
Чоловік до Наталія Показати IP 5 Лютого 2018 14:27
З віком обранця Ви дуже помилились. Оптимальна формула підбору пари для дорослого чоловіка - свій вік ділиш на 2 і додаєш 7. Тобто сорокарічному чоловіку потрібна жінка не старше 27-30 років (максимум). Вам же краще забути про казочки типу "мені 40, виглядаю на 25" і шукати партнера за 50.
Олена до Чоловік Показати IP 5 Лютого 2018 16:40
Брєд! В мене чоловік на 7 років молодший, то мені його кидати і шукати собі персіонера? Ага, щас...
Чоловік до Олена Показати IP 5 Лютого 2018 16:57
Ну що Ви, пані? Я написав не "брєд", а відому і ПІДТВЕРДЖЕНУ ВІКАМИ формулу (чому завжди дівчат видавали у молодому віці, і чому завжди вважалось нормою коли старший в парі чоловік - ніколи не задумувались?) Та і для чого ці питання до мене про "кидати-шукати" - я ж не істина в останній інстанції, і не порадник на всі випадки життя. Та і давати поради людям, схильним до геронтофілії - то не зовсім для мене, вибачайте. На цьому побажаю успіхів і попрощаюсь.
до Наталі Показати IP 5 Лютого 2018 16:24
бери мого! !!!!!! ще й могорич тобі хороший поставлю.
Цинік до до Наталі Показати IP 5 Лютого 2018 17:14
В ЗАГС ходила? про "поки смерть не розлучить нас" слова повторювала? то от тепер і живи з тим, кого вибрала, нічого спригувати.
Вудмен Показати IP 5 Лютого 2018 19:44
Стара баба як холєра, а ще хоче кавалєра...