USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Нововведення для випускників: обов'язкове ЗНО з трьох предметів

23 Вересня 2015 08:33
По три предмети ЗНО, які будуть зараховуватися як результати обов’язкової підсумкової державної атестації, складатимуть випускники цього навчального року. Так вирішили у Міністерстві освіти і науки України, - йдеться на сайті відомства.

Минулого року це був один предмет - українська мова і література.

Тепер буде три дисципліни – українська мова і література, іноземна мова та ще один предмет на вибір – математика або історія.

"Відповідно до Положення про державну підсумкову атестацію учнів (вихованців) у системі загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 30 грудня 2014 року № 1547, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 14 лютого 2015 року за № 157/26602, державна підсумкова атестація випускників загальноосвітніх навчальних закладів І ступеня проводитиметься з трьох предметів з 10 по 20 травня 2016 року. Державна підсумкова атестація випускників загальноосвітніх навчальних закладів ІІ ступеня – з 1 по 10 червня 2016 року з трьох предметів", - йдеться у повідомленні.

Тобто, якщо випускник школи не складе три обов’язкові тести ЗНО, то атестат йому не видадуть.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
мама Показати IP 23 Вересня 2015 08:52
Так чому в школах немає додаткових уроків з іноземних мов, чому діткам в початкових класах учитель програму викладає як попало. Чому???????
батько Показати IP 23 Вересня 2015 08:55
В нас 4 гімназія імені Модеста Левицького взагали такій бардель ого............ ( іноземна мова)
Анонім до батько Показати IP 23 Вересня 2015 10:40
Головне гроші вчасно потрібним людям в потрібні кабінети заносити. Дивись, із ЗНО порішають. Той факт, що одного зняли, інший новопризначений взяти не відмовиться.
мама до батько Показати IP 23 Вересня 2015 11:24
Ще й кількість уроків зменшили: було 3 на тиждень, вже 2
Лана Показати IP 23 Вересня 2015 09:36
Дуже погано, бо ввели іноземну.
мама школяра Показати IP 23 Вересня 2015 10:18
Якраз добре, що ввели іноземну. Тепер побачимо рівень викладання іноземної в школах. Вчителі викладають як звикли, а від дітей вимагають академічний рівень. Книжки з англійської за оксфордською програмою хороші, але ще треба, щоб вчитель вмів навчити по цим книжкам.
Педагог, доцент іноз Показати IP 23 Вересня 2015 11:10
Це знову перегибання палки! Сьогодні сказали на позавчора! Хіба діти винні, як у них викладається іноземна мова? Особливо у сільській місцевості! І чи тести відповідатимуть загальним вимогам, а не тому рівню, який необхідно мати тим, хто хоче вивчати іноземну як спеціальність? Це буде великий бламаж для всієї освіти в Україні - половина дітей не отримають атестатів! У Європі нема такого, куди ми на словах намагаємося йти. Потрібно спочатку поставити мету, а тоді йти до неї. Багато дітей пішли б після 9 класу здобувати професійну освіту. І так травмований український народ, а тут ще знову через таку необдуману акцію! І ще й Міністерством освіти, здавалося б, самою інтелектуальною ланкою!
Юрист Показати IP 23 Вересня 2015 12:37
Мене дуже цікавить, як можна розтлумачити дану статтю. В Положенні йдеться про ДПА, не про ЗНО. В поясненні сказано, що ЗНО зараховується як ДПА, в Положенні цього я не бачу. До того ж в Положенні йдеться про державну підсумкову атестацію випускників загальноосвітніх навчальних закладів І і ІІ ступенів, тобто 1-9 класів. То це означає, що ЗНО здають також у 4 і у 9 класах? І останнє, що означає "здати"? Скільки це є балів? На мій погляд, стаття написана нечітко. Поясніть, будь ласка.
учать Показати IP 23 Вересня 2015 13:09
Щодо вивчення іноз. мови в школі - вчать англ., з 1 класу, мають відмінні оцінки, але за сім років навчання лише граматика, розмовляти можуть на примітивному рівні. Зате зошита купляю щороку, не дешеві 250 грн.
мама Показати IP 23 Вересня 2015 23:33
Украінськоі не знають а зно англо