USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.76 9.94

Новий конфлікт навколо волинського центру реабілітації дітей-інвалідів

13 Листопада 2014 11:04
Представники Волинської облдержадміністрації вирішили провести опитування працівників реабілітаційного центру, чи довіряють вони своєму керівнику. Втім, до цієї справи не запросили обурених батьків, які виступають проти директора.

Конфлікт виник 11-го листопада.

Так, у редакцію Інформаційного агентства Волинські Новини зателефонували представники Волинської обласної громадської організації «Янголята» й повідомили, що вкотре чиновники роблять перевірку, а скаржників не запрошують, аби вислухати їхні нарікання.

Прибувши у Волинський центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів Міністерства соціальної політики України, репортер побачив, що дійсно на місці відбуваються збори трудового колективу. В оголошені, розміщеного в холі, зазначено, що обов’язкова присутність усіх працівників.
Прийшли на збори і обурені батьки - виникла суперечка.

Батьки дітей-інвалідів почали дорікати представникам ОДА, що їх знову не запросили і перевірка буде лише на словах. На це заступник директора департаменту соціального захисту населення - начальник управління соціального захисту населення Людмила Сірбіненко повідомила, що про опитування колективу не попереджали ні сторону яка скаржиться, ні директора центру.
Зауважимо, що в реабілітаційному центрі працює 82 людини, а на збори колективу прийшло лише 52. Їм роздали папірці, де потрібно було зробити позначку: «підтримують» чи «не підтримують» свого керівника.

Варто наголосити, що під час опитування колективу був присутній директор, а люди сиділи на стільцях один біля одного, тож можна було побачити, хто як голосує.

Втім, опитування таки відбулося: 36 осіб висловили свою підтримку директору, а 18 - ні. Ці результати мають додати до загальної справи перевірки.

Нагадаємо, раніше зі скаргою на директора центру прийшли батьки дітей-інвалідів і працівники центру до губернатора. Вони говорили про зловживання становищем, використання ресурсів не за призначенням і непрофесіоналізм директора центру. Тоді голова облдержадміністрації пообіцяв провести перевірку.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 34
Аня Показати IP 13 Листопада 2014 11:09
Люди бояться,бо їх зжеруть, а ми втопимо один одного, але правди не добємося.На жаль, такі ми є. Така наша ментальність українська.Втоплю сусіда, а сам буду жити добре.
м до Аня Показати IP 14 Листопада 2014 16:06
Люди не повинні боятись їх ніхто не "зжере", центер не зактиють бо на це права немають даже наша ОДА на це права немає. А у Києва на даний момент таких грашей немає. Директора просто потрібно замінити, якщо не справляється з своїми обовязками, а також за те що допустила до такого центр , який раніше процвітав. а порушення настане час і будуть доведені тоді воне не уникне відповідальності разом з гол. бухгалтером. людей залякує бо в неї вже безвіхідна ситуація, але як маленька дитинка канфєтку віддавати не хоче і зубів зїсти немає.... Прийде час і все стане на свої.....
галя Показати IP 13 Листопада 2014 11:22
Скільки можна боятися?! Поки люди будуть "би*лом", яке всього боїться - не треба по-заочі скаржитися і нити, що щось не подобається.
Сем Показати IP 13 Листопада 2014 12:17
Судя по сапожках, зарплата (чи зліва) не....(погана).
балакун до Сем Показати IP 13 Листопада 2014 13:04
Купи своїй такі. Чи хочеш щоб всі в лаптях ходили?
ІННА до Сем Показати IP 13 Листопада 2014 14:36
Ви попали в точку- це ж головний бухгалтер центру ТРОХИМЮК ЛІЛЯ АНАТОЛІВНА,яка вміє відмивати гроші,а поруч з нею-славнозвісний корупційний психолог,яка відкрила приватний кабінет у державному закладі(разом зі своїми подругами)Бїдненькі, соромно в очі батьків дивитися!!!!!!!!!!!!! а здирати 100 грн за годину не соромно??????????????(у робочий час)
тіто до ІННА Показати IP 15 Листопада 2014 15:01
такий самий приватний кабінет був і в гр Сонечко де Інна була вчителем реабілітологом гляділа няня за гроші дітей проводились платні заняття може ще додати і пікантної інформації як Інна зажигала
інна до тіто Показати IP 15 Листопада 2014 15:37
ми всі бачили на екранах своїх комп"ютерів та телевізорів де і хто ,і з ким зажигав,коли за стіною спали діти, якщо вам є що мені сказати,то скажіть під своїм іменем.чого ховаєтесь? і тоді поговоримо.....за приватні кабінети-нас багато мам,які водили дітей за гроші і які це підтвердять і я в тому числі приводила свою дитину на їгрову терапію.ще питання є????????????????????
тіто до інна Показати IP 16 Листопада 2014 14:18
я теж знаю мам які ходили до тебе на заняття приватні і як ти разом з подругами пиячила в одній групі закусуючи їжею що няня з їдальні принесла а діти інваліди лежали в сусідній групі чекаючи свого горе педагога.якщо ти такий борець за правду то може розкажеш ще про дівчинину в якої взяла тисячі гривень за посаду бо була впевнена що станеш директором .ЛЮДИ ВІДКРИЙТЕ ОЧІ
123456 до тіто Показати IP 16 Листопада 2014 14:41
О Інна Олегівна майстер пиятик!!! Тільки себе чомусь не видно...
інна до тіто Показати IP 16 Листопада 2014 19:17
відкрий своє лице,ГЮЛЬЧИТАЙ!ДУЖЕ ХОЧУ ПОЗНАЙОМИТИСЬ З ТИМИ МАМАМИ І ДІВЧИНОЮ ))))))))))))))))))))))ВІДЧУВАЄШ СВІЙ КІНЕЦЬ?????????????ТАК-ТАК ЦЕ СКОРО ВІДБУДЕТЬСЯ І ВСІХ ГОДЮК З ЦЕНТРУ БУГАЙ ЗАБЕРЕ ЗА СОБОЮ))))))))))))))))))))))))))))))В ОЧІ СКАЖИ-БОЇШСЯ??????????
тіто до інна Показати IP 17 Листопада 2014 17:25
хочу нагади про ваші з Ющик посиденьки.коли пили а не займались з дітьми чи ти забула про 2х річну феєрію коли директором була моя добра знайома яка багато цікавих історій розповідала я ще тоді дивувалась як така людина може працювати в центрі а тепер ще й лити грязь на інших чого ж ти тоді не кричала що центр деградує бо було де їсти пити і відпочивати. я не знаю хто така бугай і який з неї директор але я осуджую і надю що вона так разом з тобою керувала
саша до тіто Показати IP 17 Листопада 2014 18:51
якщо бугай не знаєш,то чого так захищаєш її????????????в заступники хочеш????????????хочеш бути помиями?????????????фуууууууууууууууу,як гидко!!!!!!!!!!!!ще не надоїло одне ї теж писати?самій людині це прямо сказати СЛАБО))))))))))))))))))
777 до тіто Показати IP 16 Листопада 2014 22:58
коментар було видалено
Юлія до тіто Показати IP 15 Листопада 2014 21:59
Чому ж не додаєте? Якщо маєте не мовчить. Ми наприклад своєю інформацією щиро поділились
САША до тіто Показати IP 16 Листопада 2014 19:28
В ПОНЕДІЛОК,нічна група святкувала день соц.педагога біля них були батьки і бігали діти-занять не було- всім керувала огороднійчук алла володимирівнА)))))))))))
123456 до САША Показати IP 16 Листопада 2014 22:09
Напевно Огороднійчук стане директором,коли в Бугай закінчиться контракт...)))
САША до 123456 Показати IP 16 Листопада 2014 22:17
МИШКОВЕЦЬ ДЛЯ НИХ В ОДА РОБОТУ ЗНАЙДЕ)))))))))))))))БУГАЙ В ОДА ВЖЕ БРАТИ НЕ ХОЧУТЬ.................
123456 до САША Показати IP 16 Листопада 2014 22:41
Головне,що без роботи не лишаться!!!
саша до 123456 Показати IP 16 Листопада 2014 22:46
бугай завжди собі роботу знайде-вона багато чого вміє робити)))))))))))))огороднійчук тільки язиком підмітати))))))))))))))
123456 до саша Показати IP 16 Листопада 2014 22:54
Ну в цьому плані (багато чого вміє і язиком підмітати) їм гачукову не переплюнути! Більше пліток і інтриг як вона ніхто уже не приплете!
своя до 123456 Показати IP 21 Листопада 2014 01:30
Огороднійчук підходить лише стадом корів у себе в селі керувати, а не держзакладом... Їй бракує професіоналізму навіть на одну групу, не кажучи про цілий центр
інна до тіто Показати IP 16 Листопада 2014 22:43
поки не почула, що про мене говорять, ніколи б не подумала, що я так цікаво живу :)
тіто до ІННА Показати IP 15 Листопада 2014 15:01
коментар було видалено
777 до тіто Показати IP 16 Листопада 2014 22:54
коментар було видалено
Юлія Показати IP 13 Листопада 2014 13:26
Чого тут боятися! Прохання батьків правомірне та правда на стороні батьків! Директор Центру не просто некомпетентна людина, а злочинниця! Ії треба не просто звільнити, а посадити!
красавчик Показати IP 13 Листопада 2014 17:33
красавіці в них дірєктор, ефектна, тільки з мозгами не вдалася. бо тут, або красіва або розумна іншого не дано
мама Показати IP 13 Листопада 2014 23:42
А панi директорцi треба бути скромнiшою. Вона не директор розважального центру.
хахаха Показати IP 14 Листопада 2014 16:58
Ой я знаю історію бугай і чайки. ой чайка чайка як ти такий розумний викладач таку підчепив, а подивитись такий щирий українець((((((((((((((правильний . Ти провславився
Анонім до хахаха Показати IP 14 Листопада 2014 16:59
Любов-зла! Полюбиш і ...
екс Показати IP 21 Листопада 2014 01:39
Так-так, Бугай-Новосад і тут прославилася... "бурная молодость" не проходит бесследно...)))))). Треба ж і гордість вже мати!!!