USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

Скільки коштує розгром приміщення волинської міліції

19 Травня 2014 14:53
В обласному УМВС досі не замінені вікна, вивіска і стіни фасаду. Лучани та приїжджі споглядають це архітектурне диво, як пам’ятник революції.

Тож скільки вартує розпал демократії і революції в мірках штукатурних робіт?

Нагадаємо, під час штурму обласного управління МВС на мітингувальників з даху приміщення летіли світло-шумові гранати, а у відповідь з натовпу у стіни та вікна приміщення летіла бруківка.


Інформаційне агентство Волинські Новини надіслало інформаційний запит в обласне управління МВС України у Волинській області із запитанням, чи оцінені збитки, завдані під час штурму управління.

У відповіді, яка надійшла на адресу видання, вказується, що попередня орієнтовна вартість відновлювальних робіт складає 1,190 мільйона гривень.

Окреслили й ряд робіт, які необхідно зробити:

- провести заміну віконних блоків, склопакетів, дверей до музею, громадської приймальні та відділу комплектування;
- виконати відновлювальні роботи по зовнішньому фасаду адмінбудівлі з комплексом робіт – ремонт утеплення та декоративного оздоблення, виконання зовнішнього фарбування стін, заміна віконних зливів, водостічних труб;
- капітальний ремонт конструкцій даху над центральним входом з влаштуванням нових літер та герба з підсвіткою;
- виконати капітальний ремонт внутрішніх приміщень першого поверху адмінбудівлі, що зазнали найбільшого пошкодження від руйнування та пожежі.


ЧИТАТИ ЩЕ: НА ВОЛИНІ УТРИМАННЯ МІЛІЦІЇ, ПРОКУРОРІВ, СУДДІВ ОБХОДИТЬСЯ У 250 МІЛЬЙОНІВ
Напередодні Великодня, 12 березня, в Луцьку був проведений суботник. Того дня й ремонтували обласне управління МВС. До роботи стали як працівники міліції, так і громадські активісти.

Згідно з повідомленням УМВС України у Волинській області, того дня встановили склопакети та замінили віконні блоки третього поверху адмінприміщення №2 по вулиці Винниченка, 11.

За які ж гроші ремонтуватимуть приміщення обласного УМВС – поки невідомо.


«На даний час джерел фінансування та виконавців робіт для ліквідації збитків, відновлення приміщення та майна не визначено», - йдеться у відповіді за підписом начальника обласного УМВС Петра Шпиги.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 41
Коля Показати IP 19 Травня 2014 14:44
Нехай Данильчук і Правий Сектор зі зрекетованих коштів скинуться на ремонт!
))) до Коля Показати IP 19 Травня 2014 21:01
я дождусь времени, когда все эти уроды ответят за то, что опозорили город. ответят рублем. то есть гривной, конечно. все, кто зафиксирован на фото и видео, - в ментуру. или на общественные работы. лечиться трудом.
Олег Показати IP 19 Травня 2014 15:00
Як це не визначено????!!!!! А де ті рила, які в перших рядах штурмували? Всі наші волинські ЗМІ мають і відео і фото! За чий рахунок цей банкет? Знову з нашого кармана? Чи для ПСцик***нів закони не писані? Он, якийсь хлопець розмалював під'їзд, то вже суд відбувся!!!!
Василина Показати IP 19 Травня 2014 15:08
хах))) догралися в революцію))))))) ай молодці)))))) тож сходіть ще побийте вікна))чого ні???
12 Показати IP 19 Травня 2014 15:13
Хто штурмував нехай і платять!!!
Анонім до 12 Показати IP 19 Травня 2014 15:20
Х то кидав у людей гранати і спровокував так відповідь, нехай і платить. Ніхто ж з готовою бруківкою туди не ішов
Джулія до 12 Показати IP 19 Травня 2014 18:29
А хто боявся з-під дивану вилізти-хай і зараз не гавкає!
))) до Джулія Показати IP 19 Травня 2014 21:03
коментар було видалено
Петро Показати IP 19 Травня 2014 15:26
Для дописувачів "Коля, Олег, Василина", чи ви такі наївні, чи у вас інтелект на нулю, чи ви просто запроданці? Дайте відповідь.
... до Петро Показати IP 19 Травня 2014 15:33
навпаки адекватні люди,які люблють свою країну і місто і я б ні за яких обставин не пішла б ніде нічого громити бо це тупо ось і все і вся революція це гарно розрекламований трюк... і спрацював стадний рефлекс типу всі кажуть і я так кажу..
111 Показати IP 19 Травня 2014 15:34
Знову ремонт з нашої кишені, замість того шоб підняти зарплати чи пенсії (а краще те і інше), будуть фінансувати ремонти будівель зруйнованих майдаунами.
МВ Показати IP 19 Травня 2014 15:37
ось херої того дня.. http://www.volynnews.com/news/extreme/revoliutsiia-u-lutsku-khronika-bachennia-fotohrafa/
Українець до МВ Показати IP 19 Травня 2014 16:14
В яблучко! Все як на долоні. Матеріалу вдосталь. Справа за реакцією відповідних уповноважених органів. Коротше кажучи, думайте про можливі наслідки, активісти. Хочемо до цивілізованої Європи, тож будьмо цивілізованими протестувальниками!
кеша Показати IP 19 Травня 2014 15:37
Арештуйте рахунки правосциків нехай оплатять ремонт.
Лучанка до Петро Показати IP 19 Травня 2014 15:49
А хіба те, що витворяє ця влада не зрада інтересів України? Виділяти з бюджету мільйони на створення спецбатальону територіальної оборони, коли на Волині дві тисячі міліціонерів? Кого вони будуть охороняти ? Столяра? А може просто треба відмити гроші? В мене таке враження, що Україну просто знищують свідомо під гарні, патріотичні гасла!
))) до Лучанка до Петро Показати IP 19 Травня 2014 21:02
прокинулись. вітаю з прозрінням. з захопленням чекаю наступних перемог ідіотів.
Петро Показати IP 19 Травня 2014 15:49
До дописувачки "... до Петро", ви не в адекваті, не розумію вас - ви йдіть, не йдіть, ховайтесь в підземеллі, але скоріше в даний момент ти троль, ти непотріб, вибачаюсь, але це так!
Так от Показати IP 19 Травня 2014 15:52
На громадські роботи цих вандалів, доки не відпрацюють той мільйон з лишком!!! Нехай мітлою попрацюють, а не кулаками і язиком!!! А то розвели люстрацію і місцевий рекет, роз"їли морди і понабивали кишені...
Петро Показати IP 19 Травня 2014 15:57
До дописувачки "Лучанка до Петро" - виділяти з бюджету мільйони на створення спецбатальону територіальної оборони, коли на Волині дві тисячі міліціонерів?, невже ви не бачите і не розуміїте, які функції виконувала міліція, і як ганебно вона досягла результатів недовіри у суспільства, мене коробить чи ви тролі ригів, чи ви не розумієте реалій сьогодення, а бо ви?????????????
Церковна миша до Петро Показати IP 19 Травня 2014 18:10
На***ра створювати ще одну воєнізовану структуру з незрозумілими повноваженнями? Дали б краще гроші на армію.
Петро Показати IP 19 Травня 2014 16:05
Дописувачу "Так от"- так оце тобі скажу, так хоть частинку внеси ти, в добробут України, а тоді троль і обговорюй, якщо хтось хоче подискувати будьласка залишайте координати і тоді поспілкуємося, а то лишень інтимно, власноруч, і лишень з своїми власними амбіціями....... а в загальному якісь неадекватні відгуки!
Цікавий до Петро Показати IP 19 Травня 2014 16:56
А яка частка ПС у добробуті України? Уточніть.
Семен Показати IP 19 Травня 2014 16:13
Нечего там ремогтировать. Грянут перемены, те должности и рыла станут никому не нужные, вот тут то и под очередное "буратино" здание быстро перепрофилируют. Кто? Угадайте сами!
небайдужий Показати IP 19 Травня 2014 17:04
під час штурму обласного управління МВС на мітингувальників з даху приміщення летіли світло-шумові гранати , а у відповідь з натовпу у стіни та вікна приміщення летіла бруківка.....А МОЖЕ НАВПАКИ????
123 до небайдужий Показати IP 19 Травня 2014 17:39
ПОВНІСТЮ ПІДТРИМУЮ
Церковна миша до небайдужий Показати IP 19 Травня 2014 18:13
Ні, ви неправі. Бруківка летіла таки у відповідь на світло-шумові гранати.
))) до небайдужий Показати IP 19 Травня 2014 21:05
ще велике питання, хто ті гранати кидав. це були НЕ менти. але це питання задав тільки один журналіст, який першим констатував, що серед ментів тих ушльопків не знайшли. ну очевидно ж, хто це був. думайте, думайте.
vekelka Показати IP 19 Травня 2014 18:44
треба хімакова потрясти він і заплатить те що накрав з попередніх ремонтів.
Солдат Показати IP 19 Травня 2014 18:57
Я як колишній працівник МВС можу твердо сказати, що розігнати потрібно те обласне управління МВС, яке нічорта не робить, а лише проїдає левову частку бюджету МВС. Всю роботу виконують райвідділи і міськвідділи.
РС Показати IP 19 Травня 2014 19:25
Питання звичайно спірне. Але якби не було тих міні-революцій з штурмами по західній Україні - може б Проффессор ще б досі сидів на троні. Люди забувають, але ті захоплення адмінбудівель - єдине, що дійсно тиснуло в той час на Януковича. Звичайно ламати власність міста - не є добре, але той час те виправдовував. Люди на Майдані теж кидали бруківку, покладену за гроші платників податків. Вони були неправі...? Жодним чином не виправдовую насильство чи безлад, але під час революції не до такту і манер... А гроші на ремонт - так це дрібниці, в порівняні з тим, що крадуть у нас з під носа культурні манерні люди з краватками. Така думка...
))) до РС Показати IP 19 Травня 2014 21:07
знаєте, краще три проффесори, ніж криваві уроди, які власноруч поклали вже кількасот українських трупів і не зупиняться. це перше. друге - яник струханув і втік, коли оті почали розстрілювати людей на вулицях. просто рятуючи свою тупу шкуру, втік.
Лучанин Показати IP 19 Травня 2014 19:50
Данильчуки І Гузі зруйнували не лише приміщення Луцької міліції, вони і їм подібні руйнівники зруйнували Україну заради захвату керівних посад.
Кабан Показати IP 19 Травня 2014 20:08
Працівників Управління МВС можна поділити на дві категорії: 1)строчать звіти і перекладають бумажки з місця на місце, словом день до вечора; 2)"рішають" діла, отримують дань з міськрайвідділів і кришують незаконний бізнес. Всього по штату цих дармоїдів біля кількох сотень.
Лучанка Показати IP 19 Травня 2014 22:31
На злобу дня,яке обличчя УМВС -такий фасад будівлі.Одне відповідає іншому.Сьогодні є першочергові не вирішенні питання,які терміново потребують фінансуванн.А будівля напередодні фінансувалася підприємцями(попередній ремонт зроблено за спонсорські кошти),отож знайдуться знову " бажаючі".А ПС Волині хай зробить щось корисне для міста,достатньо бігати по підприємцях та держслужбовцях, збиваючи кошти.
Митник Показати IP 19 Травня 2014 23:08
Правосекі в нас відбирають гроші за контробас, як можна вижити на зарплату 1900 грн. Пропозиція ми ремонтуємо ментам УВД а УВД правосеків відправить в СІЗО. УРА-УРА-УРА
ВОЛИНСЬКІ НОВИНИ - Ц Показати IP 19 Травня 2014 23:10
ЯКЩО ЦЕ НЕТАК?? СПРОСТУЙТЕ
свг Показати IP 20 Травня 2014 07:53
з ремонтом приміщення все дуже просто-начальник УВД повинен подати заяву до прокуратури на гудьониша і йогокоманду. але не подасть бо як справжній мент-боягуз тим більше вони його поставили на посаду. все продається...
Дмитро Показати IP 20 Травня 2014 08:54
ахереть придуркі розвалили то нехай і платять
бивший мент Показати IP 20 Травня 2014 10:48
ЦЕ УПРАВЛІННЯ ПОТРІБНО РОЗІГНАТИ ВОНО ВОЛИНЯНАМ НЕ ПОТРІБНЕ ТІЛЬКИ ПРОЇДАЮТЬ БЮДЖЕТ СІДЯТЬ НА НАШІЙ ШИЇ ,ШИЇ ПЛАТНИКІВ ПОДПТКІВ
прораб Показати IP 20 Травня 2014 10:50
кошторисна вартість перелічених робіть складає 700 тис гривень Питання хто рахував і чий тепер буде откат
мв до прораб Показати IP 20 Травня 2014 11:37
ні.... питання правильне буде: хто тендер виграє на ремонт???