USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.76 9.94

Волинських міліціонерів збирають на суботник

11 Квітня 2014 13:15
Громадські активісти допоможуть правоохоронцям навести лад із понівеченою будівлею УМВС.

Про це під час прес-конференції, що відбулася 11 квітня, розповів начальник УМВС України у Волинській області Петро Шпига.

З його слів, зранку 12 квітня особовий склад управління візьме участь у суботнику, зокрема, вставлятимуть вікна та відновлюватимуть бруківку. Петро Шпига розповів, що допомагатимуть правоохоронцям у цьому представники громадських організацій, які самі виявили це бажання. Таким чином, відбудеться перший етап робіт із приведення у належний стан понівеченої будівлі. Нові вікна, з його слів, забезпечать представники громадських структур, тому що у міліції недостатньо коштів.



«Міліція наразі у фінансовому плані не має можливості проводити грандіозні ремонти. Це була пропозиція громадських організацій, це їхня ініціатива – допомогти нам у плані заміни вікон та ремонту щодо бруківки», - розповів Петро Шпига.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
Лучанин Показати IP 11 Квітня 2014 13:26
Взагалі то міліцію має займати розкриття злочинів та відновлення правопорядку, а не виконувати роботу слюсара, ремонтника чи будівельника. Шпига мав би знати, що за перероботку чи за роботу у поза робочий час людям слід доплачувати. А для початку почитати функціональні обов'язки міліціонерів, де відсутні будь-які посилання на те щ міліціонер має виконувати роботу стекольщика. Нехай он ПС, самооборона та автомайдан, які порішали йому посаду начальника, встановлюють вікна, двері та перемонтовують фасад, який самі і побили. Як кажуть, хто заказує музику той платить.
Анонім до Лучанин Показати IP 11 Квітня 2014 13:44
мусорам- дуполизникам! Чого ви не плакалися, коли вам при янику не доплачували за "перероботку", чи хабарів вистачало для відчуття справедливості.
Кабан до Лучанин Показати IP 11 Квітня 2014 14:07
Робітники ср_ні!!!
йося моргенштерн до Кабан Показати IP 11 Квітня 2014 16:17
мусор мусор виносить
Анонім до Кабан Показати IP 11 Квітня 2014 19:29
Ваш коментар відповідає вашому статусу - "кабан"!!! Хрокнув і далі пішов ср__ть!!!
закон Показати IP 11 Квітня 2014 13:35
это прямое нарушение закона про охрану труда.ремонтом должны заниматся строители или у*людки уничтожившие здание.или несогласных отправят к сектантам на коленях стоять перед данильчуком
Лучанину Показати IP 11 Квітня 2014 13:36
100%! Петро Шпига починає танцювати під дудку майдаунів і це вже недобре. Начальник міліції і її особовий склад повинні займатися безпосередніми обовязками - розкриттям злочинів, дотриманням правопорядку, а не дурницями
Лісник до Лучанину Показати IP 11 Квітня 2014 14:08
Мєнти вміють тільки "рішати" і "кришувати", а сміття підібрати їм не по-функціональних обов"язках!! Мусора одним словом.
Анонім до Лісник Показати IP 11 Квітня 2014 14:12
коментар було видалено
Любі свині Показати IP 11 Квітня 2014 14:20
Нешановні критики ПС і Шпиги! Ще тиждень тому ви кричали, що в центрі Луцька бардак і треба відновити приміщеня УМВС. Ще тиждень тому ви горлопанили, що міліція має "задавити" ПС і інші прогресивні організації. Робили ставку на швидкого ( з маленької букви спеціально ). Але ваша пісня не зіграла - тому ви зараз від злості і жовчі в мізках біснуєтесь. Але хоть в порошок свої зуби зітріть - буде все по - новому! наклацайте на мій комент хоть 1000 мінусів - всеодно ваше не візьме! Слава Україні. Тролям краснопузим - ганьба.
Анонім до Любі свині Показати IP 11 Квітня 2014 16:13
ха*ло
Свинюці, ананіму і л Показати IP 11 Квітня 2014 15:54
Невельмишановні ! Кожний має займатися своїми справами. А хто, вибачте, на...ав, той нехай і прибирає за собою.
Міра Показати IP 11 Квітня 2014 16:14
Суботник - це добре. Треба вчити людей підтримувати чистоту і порядок. Жаль, що зовсім не той "контингент" займається правопорядком. А може це робити їм легше? І знову займаємось не тим, чим треба! А час біжить,що далі робитимуть? Підуть милостиню збирати чи що?
лпдмуа а простише и Показати IP 11 Квітня 2014 17:11
хто був мудріший то давно звільнився і в ту строну навіть недивиться а зброю то хоч найшли ?