Обом уже понад 80 років: у Луцьку побралося подружжя пенсіонерів
У Центрі надання адміністративних послуг у місті Луцьку зареєстрували незвичний шлюб. Марії Іванівні та Миколі Євтихійовичу уже понад 80 років, тридцять з яких вони живуть разом.
Про це інформують у луцькому ЦНАПі.
Як зазначають, причина реєстрації шлюбу – не з радісних. Марія Іванівна потребує особливої турботи і догляду, тому Микола Євтихійович хоче забезпечити їй це. Але і сам чоловік потребує допомоги.
Голова обласного відділення Всеукраїнського об’єднання ветеранів Валентин Добрянський, який впродовж 30-ти років дружить з «молодятами» стверджує, що уже півроку допомагає їм стати подружжям і влаштувати спільне життя у спеціалізованій установі.
«Це люди вищого ґатунку, котрі беруть величезну відповідальність на себе – піклуватися один про одного, наскільки це можливо, – розповів друг новоспеченої сім’ї. – Але їм самим це дуже важко робити. Тому потребують влаштування у геріатричний пансіонат. Звернулися до Луцького міського голови Ігоря Поліщука за сприянням. Він дуже допоміг. Щиро вдячні Ігорю Ігоровичу за людяність!»
Читати ще: Кохання не має меж: у Ковелі взяли шлюб відомі спортсмени з інвалідністю
«Попри поважний вік та чималий стаж спільного життя пара була у дуже піднесено урочистому настрої – відчувалася вага події для кожного з них. Ніжність, турбота, любов, відданість відчувалися у кожному русі і погляді. Щиро бажаємо Марії Іванівні та Миколі Євтихійовичу здоров’я, сили і терпіння! Хай доля дарує щасливі хвилини разом у розумінні та турботі один про одного!» – пишуть у ЦНАПі.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це інформують у луцькому ЦНАПі.
Як зазначають, причина реєстрації шлюбу – не з радісних. Марія Іванівна потребує особливої турботи і догляду, тому Микола Євтихійович хоче забезпечити їй це. Але і сам чоловік потребує допомоги.
Голова обласного відділення Всеукраїнського об’єднання ветеранів Валентин Добрянський, який впродовж 30-ти років дружить з «молодятами» стверджує, що уже півроку допомагає їм стати подружжям і влаштувати спільне життя у спеціалізованій установі.
«Це люди вищого ґатунку, котрі беруть величезну відповідальність на себе – піклуватися один про одного, наскільки це можливо, – розповів друг новоспеченої сім’ї. – Але їм самим це дуже важко робити. Тому потребують влаштування у геріатричний пансіонат. Звернулися до Луцького міського голови Ігоря Поліщука за сприянням. Він дуже допоміг. Щиро вдячні Ігорю Ігоровичу за людяність!»
Читати ще: Кохання не має меж: у Ковелі взяли шлюб відомі спортсмени з інвалідністю
«Попри поважний вік та чималий стаж спільного життя пара була у дуже піднесено урочистому настрої – відчувалася вага події для кожного з них. Ніжність, турбота, любов, відданість відчувалися у кожному русі і погляді. Щиро бажаємо Марії Іванівні та Миколі Євтихійовичу здоров’я, сили і терпіння! Хай доля дарує щасливі хвилини разом у розумінні та турботі один про одного!» – пишуть у ЦНАПі.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0
Водію стало зле: у Луцьку авто вʼїхало у стовп
Сьогодні 09:36
Сьогодні 09:36
На Волині попрощалися з 20-річним Героєм Валентином Агеєнком
Сьогодні 09:19
Сьогодні 09:19
У «Резерв+» тимчасово не працюють деякі сервіси. Що відомо
Сьогодні 09:03
Сьогодні 09:03
Смерть дитини в Olympic Village: ексдиректорку дитячого табору затримали в Чорногорії
Сьогодні 08:46
Сьогодні 08:46
60% молодих британців хотіли б повернення країни у ЄС
Сьогодні 08:29
Сьогодні 08:29


Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.