USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.15 39.45
  • PLN 9.71 9.93

Обрали голову Волинського окружного адмінсуду

29 Квітня 2014 18:34
Нового голову Волинського обласного адміністративного суду обрали під час зборів суддів, які вже двічі переносилися.

Збори суддів, під час яких були присутні представники громадських структур Волині, відбулися сьогодні, 29 квітня.

Голову суду обирали таємним голосуванням. На посаду претендували два кандидати – Марія Александрова та Олександр Лозовський. Суддя Валентин Дмитрук, який напередодні планував подати і свою кандидатуру, вирішив не претендувати на посаду.

Під час зборів під головуванням судді Володимира Ковальчука обрали лічильну комісію, виготовили бюлетені та здійснили таємне голосування. Всього участь у ньому взяло 16 суддів.

11 голосів отримав Олександр Лозовський, 5 – Марія Александрова. Таким чином, терміном на один рік, головою Волинського обласного адміністративного суду обрали Олександра Лозовського.



Під час зборів, перед початком голосування, до їхніх учасників звернувся присутній у залі лідер Правого сектора Волині Павло Данильчук. Незважаючи на те, що йому зробили зауваження, що представники громадськості можуть виступати лише до початку, або після завершення зборів суддів, він все ж висловив свою позицію слугам Феміди.

Павло Данильчук зазначив, що закон про повернення довіри до суддів не може реалізовуватися, якщо засідання суддів відбуваються в закритому режимі, а судді, які керували раніше, знову хочуть отримати посади. З його слів, у залі були присутні судді, які, виконуючи вказівки Партії регіонів, ухвалювали рішення стосовно активістів. Він наголосив, що представники революційних організацій надалі пильно стежитимуть за діяльністю суддів, зокрема тих, хто намагається залишитися на своїх посадах.



Новообраний голова суду подякував колегам за висловлену довіру та зазначив, що, окрім нього, у колективі багато гідних людей, які мають більший стаж роботи у судовій системі. Протягом найближчого року він пообіцяв не розчарувати тих, хто підтримав його кандидатуру та намагатися довести тим, хто за нього не голосував, щоб вони змінили думку. Він подякував представникам громадськості та журналістам за те, що ті відвідали збори суду та побачили волевиявлення суддів. Найближчим часом, у травні, він пообіцяв вирішити питання про призначення своїх заступників, із обговоренням та врахуванням думки кожного.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 48
феміда Показати IP 29 Квітня 2014 18:53
Як взагалі таких як Данильчук і Ко. можна допускати до залу суду? "Незважаючи на те, що йому зробили зауваження..." Да його тільки в одному випадку треба туда "запускати" і такий час, багато хто сподівається, скоро настане!!! Це ж немає ніякої поваги до оточуючих і це ж судді!!! Це возомнили себе "пупами" Землі і творять що хочуть?!
НЕЛУЧАНИН до феміда Показати IP 29 Квітня 2014 23:10
поки що судді уявляють себе небожителями. пора їх повернути на землю, ближче до людей, яким вони повинні служити та інтереси яких у першу чергу захищати
Анонім до НЕЛУЧАНИН Показати IP 30 Квітня 2014 07:25
Судді повинні служити ЗАКОНУ і більше кіному. А ось місцева влада - громаді!!!
лучанин Показати IP 29 Квітня 2014 19:32
данильчук молодець! Справедливысть перемогла !
Рома Показати IP 29 Квітня 2014 19:33
Я думаю це справедливе рішення! Молодці все відкрито так і має бути!
адвокат Показати IP 29 Квітня 2014 19:35
Лозовський - хороша людина і справедливий суддя! Успіхів Вам Олександр Анатолійович!
Леся до адвокат Показати IP 29 Квітня 2014 21:17
а цей адвокат "клієнт" олександра ?
до адвоката Показати IP 29 Квітня 2014 19:39
А як же політичні справи! Забули? його там постанови теж є!
коля Показати IP 29 Квітня 2014 19:40
яка марка його машини
ніколя Показати IP 29 Квітня 2014 19:41
ви думаєте він сам заробив
люда Показати IP 29 Квітня 2014 19:42
слава богу що Александрова пішла
фідря Показати IP 29 Квітня 2014 19:44
а що валюх голубий
Анонім до фідря Показати IP 29 Квітня 2014 21:35
без сумнівів
катя Показати IP 29 Квітня 2014 19:49
думаю дужжжжже багато
Арсен Показати IP 29 Квітня 2014 19:56
Ото Паша Данильчук розкабанів за гроші Правого Сектору!
в добру путь Показати IP 29 Квітня 2014 20:07
"Пообіцяв вирішити питання про призначення своїх заступників" - тепер не тільки це, а й усі питання у суді Саня буде вирішувати. На догоду своїм "громадським" друзям - пацанам з наколками, що присутні в залі і ВЕЛИКОМУ адвокатишці. не міг їм надякуватись за відвідання і ШАНУ висловлював і знов дякував. А як же незалежність судової влади? і від громадськості в тому числі.
999 Показати IP 29 Квітня 2014 21:01
коментар було видалено
Адвокат Показати IP 29 Квітня 2014 21:05
Пригріла і виростила александрова "діточок". Бог їм суддя.
Юрист до Адвокат Показати IP 29 Квітня 2014 21:31
Зверніть увагу, що у всіх луцьких судах старий голова переобрався (луцький міськрайонний, господарський, апеляційний). Певно все таки проблема була не в колективі, а в людині
111 до Юрист Показати IP 30 Квітня 2014 09:37
це в яких таких судах.... по твоєму голови так різко помінялися..????
Кость Показати IP 29 Квітня 2014 21:11
Сама хабарів не брала і їм не давала ото і результат
Ірина Показати IP 29 Квітня 2014 21:14
коментар було видалено
999 Показати IP 29 Квітня 2014 21:17
коментар було видалено
Анонім до 999 Показати IP 29 Квітня 2014 21:21
Тож власне....
громадянин Показати IP 29 Квітня 2014 21:20
а слабенко там випадково крутився ?
прохожий Показати IP 29 Квітня 2014 21:28
коментар було видалено
Армен Показати IP 29 Квітня 2014 21:44
Марія Ананіївна людина з великої літери і на відміну від інших чесна суддя. А люди, яких вона пригріла і виховала, просто зрадники, боягузи і непотріб . Думаю БОГ все бачить!!!
гіві до Армен Показати IP 29 Квітня 2014 21:49
то чого ж її люди не підтримали якщо вона така хороша? мабуть шось не так було в колективі, раз вона набрала 5 голосів з 16. цифри говорять самі за себе. бути хорошим суддею не означає бути хорошим керівником
люстратор до гіві Показати IP 29 Квітня 2014 22:44
Мажорна команда ставлеників М.А. "пошла"вождя".Діточки суддів,прокурорів,голів рад,головних лікарів,недоумкуватих полішуків і т.д А що далі? Мораль, совість інші людські чесноти для них ...
Ашот до Армен Показати IP 29 Квітня 2014 22:01
"Всі продажні, брехливі та нечесні, а я одна чесна і на білому коні". Типічна риторика Марії Ананіївни, через що її і не вибрали.
Анан Показати IP 29 Квітня 2014 21:58
Нехай стара головиха йде, вона давала накази репресувати майданівців. Якщо не пішла б так, то вивели б з ганьбою. Лозіні дивись не підкачай, ми тобі віримо. Я так розумію і колектив за тебе. Дмтрук карти хотів сплутати і зіграти на руку головисі, але Бог розуму дав.
лучанин Показати IP 29 Квітня 2014 22:11
а чого видаляють коментарі про орієнтацію вітька?
дідо до лучанин Показати IP 29 Квітня 2014 22:14
а звідки ти знаєш про його орієнтацію?
лучанин до дідо Показати IP 29 Квітня 2014 22:16
люди кажуть, а диму без вогню....
дідо до лучанин Показати IP 29 Квітня 2014 22:18
да не похож він якось. вдягається як нормальний мужик, говорить тоже.
дідо до лучанин Показати IP 29 Квітня 2014 22:21
хіба він добре маскується....
НЕЛУЧАНИН до дідо Показати IP 29 Квітня 2014 23:15
ДІДУ, а він що, на тебе пробував залізти ?
Дописувач до лучанин Показати IP 29 Квітня 2014 23:26
які репресії майданівців? Що за бред? Хто і коли репресував майданівців в окружному суді
лучанин Показати IP 29 Квітня 2014 22:20
бачив багато раз з ким він тусується. одяг не показник. а оточення багато про що розкаже
333 Показати IP 29 Квітня 2014 22:40
Будемо надіятись що все стане краще! Що проста людина сама зможе добитись правди в тих судах! Що люди стануть краще ставитись один до одного! !!! А судді будуть також пам ятати що вони також як і всі під Богом ходять!!!!
НЕЛУЧАНИН Показати IP 29 Квітня 2014 23:18
сама по собі зміна голови ще ні про що не говорить. все залежить від політичної волі центральної влади у Києві. якщо суддів не будуть пресувати - велика імовірність того, що вони перестануть торгувати своєю совістю
Суд Показати IP 30 Квітня 2014 05:40
Хана, старим комсомольським чинам... Романюк М. Я наступний з плеяди бюрократів!!!
Анонім Показати IP 30 Квітня 2014 07:05
Бред це все , як можна було вибрати голову апеляції знову Філюка, він живе як цар, бабло просто неміряно, маєток трішки менший як в Яника, і звідки це все, скільки неправомірних рішень було прийнято, а його знову головою. А Ананівна навіть власного авто немала, не кажу вже про будинок
Це ж очевидно до Анонім Показати IP 30 Квітня 2014 11:07
Філюк з правим сектором, от і залишився. Всі призначення в області відбуваються за домовленністю, все давно поділено. Якщо хтось не згідний - правий сектор фас... Тепер достатньо наїзду Данильчука і всі втікають з посад, бо бояться судимих відморозків та зброї.
777 до Це ж очевидно Показати IP 30 Квітня 2014 11:27
Вже і я це зрозміла, на жаль: одні покидьки змінили інших. Шкода дуже загиблих тільки
1 до 777 Показати IP 30 Квітня 2014 11:59
а до чого загиблих тикати то туди то сюди...
* до 1 Показати IP 30 Квітня 2014 18:47
А до того, що боротьба завершилась нічим (див пост вище) Тільки ми можемо просто посумувати з цього приводу, а людей, на жаль, не повернути
триндець Показати IP 30 Квітня 2014 14:23
А ще недавно повідомляли на ВН що Данильчук та Ко їдуть на Схід і шо? Вже приїхали? Чи бронік вже неналазить?