USD 39.70 40.00
  • USD 39.70 40.00
  • EUR 39.75 40.05
  • PLN 9.76 9.92

Після ракетної атаки на Луцьк очільник Волинської єпархії УПЦ закликав вірян до молитви за перемогу України

16 Серпня 2023 00:19
Архієпископ Волинський і Луцький Нафанаїл, який очолює Волинську єпархію Української православної церкви, після ракетної атаки на Луцьк висловив співчуття родинам загиблих і поранених й закликав вірян до спільної молитви.

Про це повідомили у Волинській єпархії УПЦ МП.

«Обласний центр Волині у вівторок, 15 серпня 2023 року, став свідком страшної трагедії. Знову російські війська, які прийшли на українську землю, завдали ракетного удару по місту.

У цей важкий день я висловлюю своє щире співчуття родинам та близьким загиблих, пораненим, а також всім, хто постраждав через цю ворожу атаку!

Закликаю усіх вас, дорогі браття і сестри, до сугубої молитви. Підсилимо нині молитви до Бога за перемогу Української Армії, за настання благословенного миру в нашій країні, на наше рідне мирне місто, наші родини й близьких!» – відзначив Нафанаїл.

Нагадаємо, сім’ям загиблих на шведському заводі SKF з бюджету Луцька виплатять по 200 тисяч.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
Ага Показати IP 16 Серпня 2023 06:08
Кірілу 'многая лєта' не забули після цього заспівати?
Волинь Показати IP 16 Серпня 2023 06:33
Фсбешник кацапський згадав про Украіну
Glover Показати IP 16 Серпня 2023 06:45
Без толку це діло!
Петро Показати IP 16 Серпня 2023 08:37
Щож, Слава Богу! Може проснуться. Дай Боже!
Ау до Петро Показати IP 17 Серпня 2023 21:43
А що Онуфрій?.. Далі мовчить… фсбшник може?
Анонім Показати IP 16 Серпня 2023 09:43
кожної служби на колінах молиться церква за мир і воїнство наше. і кирила не споминають
123 Показати IP 16 Серпня 2023 12:18
Скільки ще має загинути синів і дочок України, щоб церква, священники, парафіяни, які моляться Богу на території УКРАЇНИ прибрала зі свого мозку і життя це "мп". Якось дико звучить: єпархія Української Православної Церкви "московського патріархату" висловлює співчуття родинам загиблих, яких вбила зброя випущена з території рф кацапськими орками, яких благословляли на знищення населення України "священники" московського патріархату.
321 Показати IP 16 Серпня 2023 17:00
головне щоб несли грошики йому на ракети яки летять в луцьк! трепло е трепло6 може говорити все що подобаеться тупим прихожанм але щоб несли грошики йому.. звездити не мишки ворочати..
Микола Показати IP 17 Серпня 2023 16:56
Фарисеї, мудрудствуючі лукаво. Породження єхидні
Дмитро Показати IP 17 Серпня 2023 18:43
Ганьба московським попам...покайся сатана в рясі...
Анонім Показати IP 18 Серпня 2023 21:24
Лицемір
Zahidnyak Показати IP 20 Серпня 2023 09:26
Як окремо взята людина він, можливо, і щирий, але дякуючи системі, в якій він знаходиться, всерівно служить "аднаму народу, братьям по вєрє"!..