USD 39.73 40.00
  • USD 39.73 40.00
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.76 9.92

Цинічна маніпуляція: мера Луцька спробували оббрехати після ранкової атаки на місто

15 Серпня 2023 10:56
Після ранкової ракетної атаки на Луцьк 15 серпня недоброзичливці із російськомовного ресурсу «Труха» із сумнівною репутацією вирішили запустити цинічний фейк про очільника Луцької територіальної громади, мовляв, посадовцю байдужі наслідки трагедії, адже він дозволив собі вийти на пробіжку в парк.

Про це повідомив міський голова Луцька Ігор Поліщук.

«Друзі, на жаль є люди, які не цураються в такий час продукувати ненависть в українців один до одного та перекручувати факти.

Одразу після вибухів, орієнтовно за 20 хвилин (близько 05:40 ранку) я прибув на місце події, де перебував разом з представниками ДСНС та поліції. Після спілкування з вищевказаними представниками в моїй подальшій присутності більше не було необхідності і я пішов у наш Центральний парк, очікуючи інформацію від представників ДСНС. На момент мого перебування в парку ще не було жодної інформації про загиблих», – написав мер.

Читати ще: Труха. Як популярний телеграм-канал розганяє фейки і придумує відмазки, коли це помічають

Зазначимо, російськомовну мережу Телеграм-каналів під брендом «Труха» постійно звинувачують в підігруванні російській пропаганді, перекручуванні фактів, публікації місць «прильотів» і неперевіреної інформації.
Читати ще: Сім’ям загиблих на шведському заводі SKF виплатять по 200 тисяч, – мер Поліщук
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 29
Ася. Показати IP 15 Серпня 2023 11:11
Хай собi бiгають.
Волинянин Показати IP 15 Серпня 2023 11:16
Так в чому його оббрехали? Якщо він дійсно вийшов на пробіжку.
Аааабзака до Волинянин Показати IP 15 Серпня 2023 16:33
А де ж те дійсно ви взяли? То вас осінило після свіжої дози солі?
Семен Показати IP 15 Серпня 2023 11:18
Коли у країні майже три мільйони підписників у подібних каналів, то і правда, не тим займаються наші можновладці... "Дурку" в Олиці не у музей потрібно перетворювати, а навпаки розширяти і використовувати виключно за прямим призначенням.
Ууууу Показати IP 15 Серпня 2023 11:19
Труха спеуиіічнии канал, мімікрує під патріотичнии, а насправді гниль.
Александр - 1 до Ууууу Показати IP 15 Серпня 2023 13:56
100%
Володимир Показати IP 15 Серпня 2023 11:39
так в чому брехня? він не був в парку?
АаааааЦЬ до Володимир Показати IP 15 Серпня 2023 16:33
Так мова не про парк, а про цинічну пробіжку. У вас дефект сприйняття інформації?
Анонім. до АаааааЦЬ Показати IP 15 Серпня 2023 22:13
пробіжка була, але не цинічна, а ранкова
Оглядач до Анонім. Показати IP 16 Серпня 2023 15:02
Пробіжка була спортивно-оздоровча, щоб звільнитися від отриманого годиною раніше стресу. Теж не бачу в цьому нічого поганого, це ж не в робочі години відбувалося, а в 6.50.
Володимир до Оглядач Показати IP 16 Серпня 2023 16:41
все залежить від розуміння чим має займатись міський голова для тих у кого в голові обов'язки міського голови обмежуються перерізанням стрічок або головуванням на сесії міської ради то так він все вчинив вірно а ті хто розуміють всю складність роботи СПРАВЖНЬОГО міського самоврядування та принципів які закладені в їх роботі часу на пробіжку після вибуху точно не має бути.... P/S/ А зважаючи на нещодавню тактику повторних ударів в теж саме місце це виглядає взагалі м'яко кажучи дивним....
Їгор Показати IP 15 Серпня 2023 12:53
А чого виправдовуватись коли не винний
Аааааа до Їгор Показати IP 15 Серпня 2023 16:32
Ну от вас назвуть тридварасом, а ви не такий, то що виправдовуватись не будете? Хоч колись мозги включати пробуйте, селяни!
Свідомий Показати IP 15 Серпня 2023 13:34
А в чому його провина? Може мав випити в каптьорці шмурдяку, то тоді би вам сподобався. Людина зранку позаймалась фізкультурою, і з тверезою головою піде працювати. Якби він когось лишив в небезпеці, це одне, але коли нормальну адекватну поведінку хочуть видати за ненормальну це вже маніпуляція суспільною свідомістю. І наміри у маніпуляторів явно не благі.
Александр - 1 Показати IP 15 Серпня 2023 13:53
Мабуть краще б опохмелявся зранку.. Тоді всім було б спокійно. Що поганого в тому що людина веде здоровий спосіб життя? Хтось приводить себе до тями пивом , а інший зарядкою. Кожному своє. Не бачу в цьому ніякого криміналу. В кожного з нас попереду день , іноді важкий. Як його починати - кожен вирішує сам.
Категорія А Показати IP 15 Серпня 2023 14:24
" ... і я пішов у наш центральний парк...". А повинно було би бути: " а шостій годині уже був на робочому місці у своєму кабінеті, де через чергового дав доручення викликати на робочу нараду на 7 год. керівників структурних підрозділів, керівників підприємств, установ міста. Помічникам і радникам надано доручення підготовити порядок денний наради, список виступаючих, проект протокольного доручення і т. п.
Ігор до Категорія А Показати IP 15 Серпня 2023 15:02
Зараз видалять твоє повідомлення, як і моє
2023 до Категорія А Показати IP 15 Серпня 2023 15:54
Це так покійний Антон Федорович робив....
АаааааЦЬ до Категорія А Показати IP 15 Серпня 2023 16:37
Дивує, чому ви, така мундра людина, ще не премєр - міністр? Чому не очолюєте уряд України?
Хорий до Категорія А Показати IP 16 Серпня 2023 03:14
Ти в 6 на роботі вже? Навряд чи.
Свідомий до Категорія А Показати IP 16 Серпня 2023 08:43
Совдеповське мислення так і пре з вас. Сучасні управлінці знають, що наради це пуста непродуктивна трата часу. Для здійснення ефективного управління необов'язково щодня збирати людей і маринувати в кабінеті. Як правило після таких маринувань вони йдуть маринувати підлеглих по вертикалі, а тоді знімати стрес, і робочий день втрачено. Сучасні засоби дозволяють давати розпорядження і під час пробіжки. Вчені доводять, що саме під час прогулянок на свіжому повітрі краще працює мозок і генерує свіжі ідеї. Плюс, це додаткова можливість побачити реальний стан справ на власні очі, можливість зустрітись, поспілкуватись і почути думку жителів міста, а не брехливу доповідь керівника якогось відділу у затхлому кабінеті.
Оглядач до Свідомий Показати IP 16 Серпня 2023 15:00
А ще корисніше було би не в Центральний парк поїхати, а на Світязь, там повітря чистіше, і природа красивіша)
До 2023 Показати IP 15 Серпня 2023 16:15
Це усталений порядок, це протокольна вимога, так роблять усі державні управлінці у межах своїх функціональних обов'язків !
луцьк Показати IP 15 Серпня 2023 17:07
В чому брехня?
Тетяна Показати IP 15 Серпня 2023 22:18
Царство Небесне загиблим. Як жаль
Арсен Показати IP 16 Серпня 2023 08:41
... і я пішов у наш Центральний парк... Пішов)))
Ната Показати IP 16 Серпня 2023 16:00
А ще мер можливо мався і їв зранку. Це теж цинічно? Це так по українськи не бачити реальних проблем, а розводити бабські ради. Можливо доцільніше поговорити про корупцію?
Марія Показати IP 16 Серпня 2023 18:07
Так хай бігає, тількі на мою думку без селфі можна було б і обійтись, чи прилитіло: селфі, не долетіло селфі?
Мер до Арсен Показати IP 16 Серпня 2023 21:00
... і я пішов ... ! Так буде правильніше !