USD 39.80 40.10
  • USD 39.80 40.10
  • EUR 39.90 40.20
  • PLN 9.85 10.10

Очільники «Слуги народу» Арахамія і Корнієнко у відео розхвалили Комуністичну партію Китаю

12 Липня 2021 16:19
Очільник фракції «Слуга народу» Давид Арахамія та глава партії Олександр Корнієнко підготували відеопривітання з нагоди 100-річчня Комуністичної партії Китаю.

Про це повідомляють «Букви» із посиланням на китайський канал CCTV.

Так, Арахамія в межах виступу заговорив російською і заявив, що «китайський приклад є унікальним завдяки, перш за все, звісно, Китайській партії», книги якої він читає.

«Мені посол Китаю подарував збірки творів, книги голови партії. Я читаю і захоплююся горизонтом планування. Що є унікальним для китайського народу та всього світу – це горизонт планування», – додав нардеп.
Корнієнко водночас підготував дещо довший виступ українською.

Він зазначив, що Китай продемонстрував приклад того, «як можна за короткий термін побороти бідність та гарантувати усім мешканцям достатньо високий рівень соціальних гарантій».

«Ті темпи економічного зростання, які демонструє Китайська Народна Республіка під керівництвом Комуністичної партії Китаю та її очільників, дають приклад усьому світу, як треба вибудовувати гармонійні стосунки з партнерами в усьому світі», – наголосив Корнієнко.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
Ага Показати IP 12 Липня 2021 16:30
В Китаі вони обоє уже б давно булиб в камері.
БУДЬ ГОТОВ!!! Показати IP 12 Липня 2021 16:33
ВСЕГДА ГОТОВ!!!
Лучанин Показати IP 12 Липня 2021 17:27
І знову повторюсь - ні дня без зашквара. Ну чого вони такі тупі, як і ті плебси , що їх обрали?
Правда Показати IP 12 Липня 2021 18:00
А що тут дивного.Ви ж голосували за це,"комунізьм"по-українськи...чекаємо коли в багатих заберуть,"поділять",і на заводи і фабрики з китайськими управлінцями,бажано в три зміни,ід....
Jktu Показати IP 12 Липня 2021 18:43
Хто нам пише і приймає закони? Хто регулює захмарні тарифи? Хто управляє нами, як в ляльковому театрі? І якісь сексуальноозабочені, і психічно неврівноважені, і алкаші і накінець наркомани. В якій іще гвателупі наркоман може бути народним депутатом? Та голова ВР, спікер, колеги-депутати мають згоріти від стиду. Президенте! Та розділи ти накінець в цій "сходці" борщ окремо а мухи окремо! Чи немає там що ділити?
ABC Показати IP 12 Липня 2021 19:59
Якщо буде потрібно, то вони завтра і Північну Корею будуть розхвалювати. Ніяких моральних принципів у людей. Ідеальні пристосуванці.
Анонім Показати IP 12 Липня 2021 22:17
Краще про дідів на мопедах прочитав би
Анонім Показати IP 13 Липня 2021 09:53
знову ця сладка парочка. шено забули про корабельну сосну. а ті нове записали...))))
Ара хам і я Показати IP 13 Липня 2021 10:14
2 дєда на мопєдах то Пилип і Орлик?