«Охоронці праці» перевірили газові господарства Волині
Промислову безпеку та охорону праці у газових господарствах Волині перевірило територіальне укравління Держгірпромнагляду. У результаті під заборону потрапили 56 видів робіт та одиниць обладнання, – інформують «Волинські новини».
Так у Камінь-Каширському управлінні газового господарства ВАТ «Волиньгаз» кваліфікація слюсарів не відповідає вимогам нормативно-правових актів, повідомили у прес-службі Держгірпромнагляду по Волинській області. Водії Ковельського управління, які працюють на автомобілях з газобалонним обладнанням, не мають талонів на паспорти балонів. У Ківерцівському УГГ не укомплектовано автомобільні аптечки, а працівники не в повному обсязі забезпечені спецодягом.
У переважній більшості перевірених управлінь газового господарства не розроблені інструкції з безпечної роботи з газом, відсутні або не перевірені газосигналізатори. Відсутні акти про технічний стан димовентиляційних каналів. Оператори та особи, відповідальні за технічно-справний стан і безпечну експлуатацію газового госодарства, не пройшли навчання та перевірку знань.
За виявлені порушення до адміністративної відповідальності притягнуто 58 осіб.
На даний момент перевірки тривають.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Так у Камінь-Каширському управлінні газового господарства ВАТ «Волиньгаз» кваліфікація слюсарів не відповідає вимогам нормативно-правових актів, повідомили у прес-службі Держгірпромнагляду по Волинській області. Водії Ковельського управління, які працюють на автомобілях з газобалонним обладнанням, не мають талонів на паспорти балонів. У Ківерцівському УГГ не укомплектовано автомобільні аптечки, а працівники не в повному обсязі забезпечені спецодягом.
У переважній більшості перевірених управлінь газового господарства не розроблені інструкції з безпечної роботи з газом, відсутні або не перевірені газосигналізатори. Відсутні акти про технічний стан димовентиляційних каналів. Оператори та особи, відповідальні за технічно-справний стан і безпечну експлуатацію газового госодарства, не пройшли навчання та перевірку знань.
За виявлені порушення до адміністративної відповідальності притягнуто 58 осіб.
На даний момент перевірки тривають.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0
Дрони змінюють хід війни: Трамп визнав успіхи України та заговорив про тиск на Кремль
Сьогодні 21:14
Сьогодні 21:14
У Луцьк на щиті повернеться Герой Роман Меюс
Сьогодні 20:16
Сьогодні 20:16
На Донеччині загинув воїн з Волині Євген Мазурок
Сьогодні 19:29
Сьогодні 19:29
Не могли повернутися з острова: рятувальники допомогли шістьом відпочивальникам на Світязі
Сьогодні 19:11
Сьогодні 19:11
У Луцьку підліток стріляв із пістолета у громадському місці 
Сьогодні 18:53
Сьогодні 18:53
У Нововолинську попрощалися з Героєм Сергієм Олексюком, який загинув понад 2,5 року тому
Сьогодні 18:25
Сьогодні 18:25
У Луцьку покажуть легендарний балет «Лісова пісня»
Сьогодні 17:56
Сьогодні 17:56

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.