USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

«Волинь» пропустила три м'ячі. Огляд матчу з «Олександрією»

18 Жовтня 2015 18:50
Щойно закінчився матч 11-го туру Чемпіонат України з футболу між «Олександрією» та луцькою «Волинню». Гра тривала на стадіоні "Ніка" в Олександрії. Судить матч Віталій Романов з Дніпропетровська.

Ляпас від "Зорі" болісно вдарив по самолюбству та амбіціях лучан. Розгромна поразка від підопічних Вернидуба стала свідченням того, що "Волинь" не готова до боротьби не тільки з визнаними грандами, а й з фаворитами другого порядку. Втім, специфіка нинішнього чемпіонату України навіть за таких розкладів залишає лучанам шанси на перший в історії фініш в зоні Ліги Європи.

Для прориву лучанам всього-на-всього потрібно брати "свої" очки, з чим команда Віталія Кварцяного до сьогодні, в принципі, справлялася успішно.

Матчем проти "Олександрії" лучани також розраховують зміцнити свої позиції, але свої плани на гру має й Володимир Шаран. Чиї аргументи виявляться більш вагомими – дізнаємося сьогодні ввечері, - повідомляє ua football.









Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
мммм-да..... Показати IP 18 Жовтня 2015 19:24
краще б не дивилася такого футболу! хоча правда це вже за традицією- волинь то грає довгий відносно час - добре, то довгий час- безкінця дуєєєє! причому не важливо яким командам! що це за така тактика гри!!!!!????? і вротар Неділько "м'яко" кажучи "недуже" справляється зі своїми обовязками воротаря! а де Шуст?- він напевно стільки б не пропустив "між ніг"! де футбол від Волині???? де гра???? розчарування........
123 до мммм-да..... Показати IP 19 Жовтня 2015 09:03
Да футбол дійсно поганий,у Шуста вилучення,Волинь з такою грою Єврокубки не світять.
мммммм-не до мммм-да..... Показати IP 19 Жовтня 2015 09:12
Видно, що ти розбираєшсь і слідкуєш за футболом. Шуст червону отримав і пропускав гру. Тепер зрозуміло що тут пишуть люди зовсім далекі від футболу, навіть певно матчі не дивляться
567 Показати IP 19 Жовтня 2015 07:05
Кварцяний грошики заробляє продаючи матчі
789 до 567 Показати IP 19 Жовтня 2015 09:10
Зараз ніхто не платить за матчі, а тим паче Олександрія. Вже народ зовсім криша поїхала??? Називається, замість того щоб підтримати команду то її треба брудом залити.
333 Показати IP 19 Жовтня 2015 09:54
А тоталізатор?
Парі Матч до 333 Показати IP 19 Жовтня 2015 11:44
Який тоталізатор??? Ти футбол дивився??? Тож все видно коли команда здає а коли ні. І зараз за це дуже сильно взялись і пасуть такі матчі
007 Показати IP 19 Жовтня 2015 10:30
А чого ніхто не каже що наш тренер знову не прийшов на пресконференцію. не має що сказати чи взяти вину на себе?
Преса до 007 Показати IP 19 Жовтня 2015 11:45
Правльно зробив що не пішов. Щоб потім такі як ти писала всякі коменти і радувались. Краще не піти
007 Показати IP 19 Жовтня 2015 14:35
Бачила як якийсь інший тренер програв 6-0 Дніпру і нічого пішов, пояснив, взяв вину на себе. А нашому чомусь не хочеться визнати поразку.