USD 39.70 40.00
  • USD 39.70 40.00
  • EUR 39.75 40.05
  • PLN 9.76 9.92

Олігархи та бізнесмени покидають Україну чартерними рейсами

14 Лютого 2022 10:06
Олігархи, бізнесмени і депутати-мільйонери полишають Україну на приватних літаках.

Про це розповіли у ТСН.Ранок із посиланням на інформацію Української правди.

За даними видання, лише 13 лютого з Києва вилетіли приблизно 20 літаків. Зокрема, в неділю відлетіли борти олігарха Ріната Ахметова. Сам він, ймовірно, залишив країну ще два тижні тому. Мільярдер Віктор Пінчук відлетів з України напередодні.

Серед рейсів, що відправились, був помічений приватний літак ексміністра інфраструктури уряду Азарова Бориса Колеснікова. Сам бізнесмен твердить, що лишився в Києві, а літак відправив на технічне обслуговування. Мовляв, щонайменше до 1 березня не збирається кудись їхати.

Читати ще: Україна скликає термінову зустріч з Росією упродовж найближчих 48 годин

Серед тих, хто вже не в Україні, проросійський нардеп Вадим Новинський та президент харківського футбольного клубу «Металіст» Олександр Ярославський, кортеж якого на смерть збив людину.
Приватний борт на 50 осіб також замовив депутат ОПЗЖ, мільйонер Ігор Абрамович.

За даними УП від двох джерел до ОПЗЖ та двох людей, яким пропонували виїхати, цей борт має вивезти з Києва у Відень родичів однопартійців, а також бізнес-партнерів Абрамовича.

13 лютого з України вилетіли бізнесмени Андрій Ставніцер та Вадим Нестеренко, 12 лютого – Вадим Столар та Василь Хмельницький.

У пресслужбі Ставніцера повідомили, що він полетів у відрядження і днями повернеться в Україну.

Натомість у пресслужбі Хмельницького поінформували, що він полетів із командою на навчання і має повернутися в Україну 20 лютого. Там додали, що цей тур був запланований за три місяці і діти Хмельницького лишаються в Україні.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 20
Олесь Показати IP 14 Лютого 2022 10:20
Почалося . Щурі тікають з награбованим . Ввести особливий стан і невипускати їх.
Пасажир до Олесь Показати IP 14 Лютого 2022 12:28
Краще потім не впускати
Стьопа до Олесь Показати IP 14 Лютого 2022 20:19
Лишити мандатів і пожиттєво займати державні посади!!!
Голова Показати IP 14 Лютого 2022 10:22
Як переховуватися то в Європі як красти то в Україні. На замітку всім мародерам поки їх нема їхнє майно без нагляду. Ні нащо не намікаю
! Показати IP 14 Лютого 2022 10:23
І нехай не повертаються. Ніколи.
Анонім до ! Показати IP 14 Лютого 2022 11:31
Хочете дефолт?
O_o? Показати IP 14 Лютого 2022 10:27
Націоналізуйте майно втікачів на користь держави (для потреб збройних сил)
kika до O_o? Показати IP 14 Лютого 2022 13:18
100%
Alex Показати IP 14 Лютого 2022 10:28
Головне назад їх не впускати!!!!
В один кінець Показати IP 14 Лютого 2022 10:38
а назад їм треба заборонити в'їзд і все що мають в Україні конфіскувати в державу.
Українка Показати IP 14 Лютого 2022 10:39
Прошу ВАС БІЛЬШЕ І НЕ ПОВЕРТАТИСЯ В Україну !!! Досить нас усіх доїти.!!!
В . Показати IP 14 Лютого 2022 10:40
Побежали крисы!!!!аннулировать гражданство и назад их не впускать.всех олигархов ,народных депутатов, чиновников и членов их семей."Заробитчан"это не касаеться
Українці Показати IP 14 Лютого 2022 10:45
Серед втікачів - ні одного українця ! Справжні українці - патріоти і боронитимуть Україну !
Ого Показати IP 14 Лютого 2022 10:46
а шо ж вони так злякалися? що росіяни прийдуть? так це ж їхні друзі і партнери по грабуванню українців! чого вони від них тікають? та ще й чомусь у Європу з таким їм ненависним НАТО втекли! чого в расєюшку то не втікають?
Пенс Показати IP 14 Лютого 2022 11:15
Втікли і вивезли 16 міліардів $, не на оборону,на шльоми , броніки для захисників,а на себя любімих.
Анонім Показати IP 14 Лютого 2022 11:35
Це не перші втікачі в нашій історії, практично більшість із них завжди поверталася
Олег Показати IP 14 Лютого 2022 11:48
Тепер вони із-за бугра будуть рвати на собі рубашку і доказувати, як вони люблять Україну, будуть казати: "З Україною в серці")))
Оце так шанс! Показати IP 14 Лютого 2022 13:40
Народ аплодуватиме Зе після конфіскації майна непатріотів. І спиртзаводи, і горілчані та тютюнові фабрики. А особливо фармацевтичні разом з аптеками.!
Галя Показати IP 14 Лютого 2022 14:15
Та вони вернуться скоро !! А де ще так красти можна як не в Україні !! А у нас на Україні росте хатина на хатині!!
швондерам Показати IP 14 Лютого 2022 14:48
ох и комменты) не пускать, конфисковать - сплошной популизм. Такое ощущение, что люди совсем лишены образования, логики и любых когнитивных способностей. Вообще, даже на шаг вперед не думают. Самоубийство какое-то)