USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

ОПЗЖ обігнав «Слугу народу» і зайняв перше місце в рейтингу партій

4 Лютого 2021 23:58
У рейтингу політичних партій «Слуга народу» наразі посідає друге місце із 18,6% підтримки, свідчить свіже опитування групи «Рейтинг» (серед тих, хто визначився з вибором і має намір голосувати), інформує ВВС.

Ще на початку січня партія Зеленського залишалася лідером симпатій українців із 21,6% підтримки.

Та тепер на першу сходинку вийшла «Опозиційна платформа – За життя», за яку готові проголосувати 18,9% опитаних.

Далі в рейтингу політичних партій – «Європейська солідарність» (15,2%), «Батьківщина» – (12,2%), «Українська стратегія Гройсмана» (4,8%), «Радикальна партія» – 4,7%, «Сила і честь» – 4,5% та «Голос» – 3,5%.

У президентському ж рейтингу Володимир Зеленський і надалі лишається лідером, свідчить опитування «Рейтингу».

За нього готові проголосувати 21,2% тих, хто має намір голосувати та визначився із вибором.

Порівняно з початком січня рейтинг президента впав на 5% – тоді свій голос за нього готові були віддати 26,2% респондентів.

Приблизно про такі ж тенденції говорить і свіже опитування КМІС – 22,1% підтримки Зеленського зараз порівняно із 27% на початку січня.

Після Зеленського у президентському рейтингу слідують Юрій Бойко (17,1%), Петро Порошенко (16,4%), Юлія Тимошенко (12,1%), Ігор Смешко (7,5%).

При цьому моделювання другого туру показало, що чинний президент одержав би перемогу над будь-яким із опонентів. У парі з Порошенком – 56% проти 44%, з Бойком – 60% проти 40%, з Тимошенко – 55% проти 45%.

Водночас 63% українців підтримують ідею розпуску парламенту, відставку уряду – 62%, відставку президента – 50%.

Опитування групи «Рейтинг» проводилося з 2 по 3 лютого в усіх областях України , крім анексованого Криму та непідконтрольних територій Донбасу. Похибка не перевищує 2,2%.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 18
скептик Показати IP 5 Лютого 2021 00:34
а мурку на роялі зіграти - не допомогає ?
The Bubochka Показати IP 5 Лютого 2021 01:23
А я забараню! І партію ОПЗЖ і Шарія...
Сталін Показати IP 5 Лютого 2021 06:05
Запахло смаженим)))
Qwerty Показати IP 5 Лютого 2021 06:28
Проплачена брехня
0903 Показати IP 5 Лютого 2021 08:57
Хана
Лучанин Показати IP 5 Лютого 2021 09:38
Голосувати за партію з літерою "Ж", і якою керують з кремля, можуть тільки довбури або зрадники
Анонім до Лучанин Показати IP 5 Лютого 2021 10:04
А за партію з літерою «С» чи з лідером на П краще ? Дурниць не меліть. До чого тут літери?
Лучанин до Анонім Показати IP 5 Лютого 2021 10:33
Полюбляєш кума путіна з рабіновічем та іншим сбродом? Справа не в літері, а в суті персонажів цієї л*йнопартії.
Андрій до Лучанин Показати IP 5 Лютого 2021 10:52
Ви вже в тому л*йні сьомий рік,і все Путін винний. В дзеркало не пробували подивитись?
Лучанин до Андрій Показати IP 5 Лютого 2021 11:08
А ти більше голосуй за двічінесудимих прохфесорів, і за жо п.вців, тоді пожиттєво з л*йна не вилазитимеш
Андрій до Лучанин Показати IP 5 Лютого 2021 12:02
В вас всі кругом винні, тільки не ви.
Лучанин до Андрій Показати IP 5 Лютого 2021 13:50
Я за л.йно не голосував і ніколи не проголосую
777 до Лучанин Показати IP 5 Лютого 2021 11:40
Ссышь? Правильно делаешь.
Лучанин до 777 Показати IP 5 Лютого 2021 11:51
Поміняй памперс енурезний
777 до Лучанин Показати IP 5 Лютого 2021 17:07
Дурилка картонная.брысь в свой схрон обратно.ато не успеешь.
Гаргола Д.М., м. Луц Показати IP 5 Лютого 2021 11:29
Повністю з вами Андрій згідний і підтримую вас. Україна у "г*мні" вже не сьомий рік, а скоро вже буде як 30 років. І всі 30 років хтось винний, тільки не самі українці. Краще когось винити у своїх гріхах, а в себе під носом, що в державі робиться не хочеться бачити. Видно у нас такий менталітет, всіх винуватими робити. Привикли на халяву жити, все їм Путін винний, винний Трамп, який не виправдав довіру. Завтра Байден з Путіним будуть товаришувати, українці скажуть, що Байден вже зрадник не виправдовує довіри. Щирі українці самим необхідно наводити порядок у себе під носом в державі, якщо та Україна вам треба, і не звертати увагу на Америку, на Росію чи ЄС, а самим доводити, що ми нація, а не "дуполизи".
К.лучанин до Гаргола Д.М., м. Луц Показати IP 5 Лютого 2021 12:24
Певно українцям таки щось пороблено, це факт! Я цілком погоджуюсь з думкою нині покійного, відомого поета Івана Драча: " Українці це троїсті музики, одне думає, друге говорить , а третє робить." Я вже в котре в цьому переконуюсь у правоті Івана Драча.Українці не вміють думати на виборах, аналізувати ситуацію, вибирають менше зло протестуючи проти когось ( як було на виборах 2019р). Вибирають комедіантів! Хіба це не сумно , не прикро за державу в цілому! Донбас здали, Крим здали ! Здають території без бою, без захисту своєї незалежності. Корупція , злодійство у вдаді знищують державу. Нащадкам нічого не залишиться. Роботи люди не мають, пенсії не сумісні із життям! Оце надбання за 30 роуів. Це така загальна картина нашого розвитку. А я памятаю Україну промислово розвинутою , технологічною з високим рівнем освіченості. Це вже в минулому бо все розтринькали, пограбували а народ став заробітчанином без майбутніх пенсій . Ось так воно є. Тепер "слуга народу"-соросьонок рекомендує пенсіонерці продати собаку, щоб заплатити з газ. ЦЕ ГАНЬБА! Цю нинішню владу треба гнати поганою мітлою, бо майбутнього в України НЕ БУДЕ! І ще одне ,влада каже РОСІЯ ворог, агресор , а з нею торгують . Де логіка ?
Анонім Показати IP 5 Лютого 2021 12:55
а може хватить до когось тулитись бо ми нікому не треба а вигоду для своєї країни шукати з усіх сторін головне щоб для країни вигода була. для її економіки для людей . ато понабирали кредитів під скажені проценти і здають інтереси держави. але ми вже під ковпаком " шаг вправо шаг влево....як кажуть .