USD 39.50 39.80
  • USD 39.50 39.80
  • EUR 39.60 39.90
  • PLN 9.72 9.93

Освітні заклади Луцька отримали спецвказівку

8 Грудня 2015 19:00
Віднедавна провести семінар, конкурс, олімпіаду, зустріч чи будь-який інший захід у стінах освітніх комунальних установ Луцька можна буде лише після дозволу управління освіти.

Зокрема, відповідну інформацію поширило управління освіти Луцької міської ради для керівників дошкільних, загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів від 7 грудня 2015 року.

Зауважимо, що таку вказівку управління освіти дало невдовзі після того, як представники Фонду «Новий Луцьк» побували на святі у Луцькій загальноосвітньої школі №16 1 грудня. Того дня свій перший документ – посвідчення учня, а також пізнавальні книги про рідне місто - отримали більше 80 учнів з нагоди свята Дня Букваря.

Нагадаємо, нещодавно під час прес-конференції для місцевих журналістів засновник Фонду «Новий Луцьк» Ігор Палиця зауважив, що Фонд постійно стикається з опором з боку міської влади. До прикладу, навіть 1 вересня в деяких школах представникам Фонду забороняли вітати першокласників.

Тож, у повідомленні управління освіти йдеться:

«Для забезпечення належного оперативного планування роботи, зобов’язуємо керівників освітніх установ, що є комунальними закладами, заздалегідь повідомляти в управління освіти про заходи (семінари, конкурси, олімпіади, зустрічі, презентації, ін.), що проводяться на базі Вашого закладу іншими установами, управліннями, фондами, громадськими об’єднаннями, тощо.

Зазначену інформацію необхідно надсилати на адресу управління електронною поштою, вказавши час, місце проведення заходу, ініціатора його проведення, запрошених представників ЗМІ».
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 35
автомайдан Показати IP 8 Грудня 2015 19:05
А Гребенюка та Силку ще не звільнили ? Вони ж підпримували антимайдан.
Так до автомайдан Показати IP 8 Грудня 2015 21:46
А в Луцьку був антимайдан?
Василь Показати IP 8 Грудня 2015 19:12
Переслідування - найвища мета демократії! (будь-хто)
123 Показати IP 8 Грудня 2015 19:16
Все добре, всі будуть повідомлені і нікому не прийдеться бути мудрішим за інших. Школи- відкрита система державно-громадського управління, де батьки, вчителі, громадськість беруть участь у навчально - виховному процесі і всі заходи мають буьи висвітлені на сайтах шкіл, управлння освіти, в змі.
лучанин Показати IP 8 Грудня 2015 19:17
Нехай Гребенюк поясне своє рішення, чи вже себе чує царьком.
лучанка Показати IP 8 Грудня 2015 19:17
А в шкільний туалет без дозволу управління освіти можна ходити?
Анонім до лучанка Показати IP 8 Грудня 2015 21:33
можно,але гроші наперед...бо ви ж розумієте
124--- Показати IP 8 Грудня 2015 19:24
А орендарів та РЕПЕТИТОРІВ теж "построять" ?!
125... до 124--- Показати IP 8 Грудня 2015 21:34
ніяких орендаторів не може бути в закладах освіти, це порушення законодавства.
126... до 125... Показати IP 8 Грудня 2015 21:55
і позашкільних закладах також....
Анонім Показати IP 8 Грудня 2015 19:28
Чисто справочная информация: "Віднедавна" - это "Недавно", а "Вскоре" - это "Найближчим часом". Какое из этих слов надо использовать следует из глагола "можна буде".
Анонім Показати IP 8 Грудня 2015 19:34
А ще проголосувати за петицію про вступ до вишу без ЗНО. Як це відмінити вступ на базі 9 класів - ну це ж собі кишеню закрити.
Анонім Показати IP 8 Грудня 2015 20:16
В якому транспорті пенс Іонери мають право на без коштовниюй проьзд
Іван Показати IP 8 Грудня 2015 20:17
Дрібні люди завжди бажають бути великими та значущими. Після цього забуття. Так тримати.
Фотін Показати IP 8 Грудня 2015 20:39
Чого боїться Романюк? нехай школа розвалиться, але ніякий інвестор, що не заніс хабар в мерію немає права подарувати школі "щось". А батьки нехай здають на ремонт класу, і на школу окремо бо клас то не школа .... Микола Ярославович Не адмін ресурсом потрібно змагатись, а реальною роботою!
Шурик до Фотін Показати IP 8 Грудня 2015 21:45
Золоті слова
Анонім до Фотін Показати IP 8 Грудня 2015 22:20
Любопытно, как ты пришел к такому заключению исходя из того, что некий чиновник в гороно решил плюя в потолок составлять отчеты для вышестоящего начальства о проделанных мероприятиях в курируемых им школах? А иное из фотокопии документа, вокруг которого развернулся этот сыр - бор, и не следует.
Лучанин Показати IP 8 Грудня 2015 20:59
Гнати того довбаного Гребенюка.Про дітей треба думати,а не про посаду.
Тарас Чурило Показати IP 8 Грудня 2015 22:06
Спочатку інфекційна лікарня, тепер школи, Романюк діє методами КПРС
789 Показати IP 8 Грудня 2015 22:07
Дивне розпорядження. Таке враження, що Гребенюк спеціально підігрує конкурентам, та підставляє міського голову.
Дивно Показати IP 8 Грудня 2015 22:18
Назва статті - мало що не секретна деректива КДБ.А ще є спецопераціі про повідомлення щодо нещасних випадків та ушкоджень перебоів з світлом та теплопостачанням. Хто з керівників так розхвилювався? Хто відмовив комусь, а тепер валить на якісь заборони. Інформувати- це значить не приховувати.
Натапія Показати IP 8 Грудня 2015 23:31
Жахіття. Не бути добру.. Протистояння за рахунок освіти не вирішити. Не чіпайте школи -храми науки, а не арени поєдинків.
Я до Натапія Показати IP 9 Грудня 2015 06:59
В статті правильно нарисано, що ніхто не просив погоджувати чи питати дозволу, а просто інформувати. Адже так в школах чинять і вчителі по відношенню до своіх директорів. Чи директори є незалежними особами, що налені абсолютною повноною влади?
Уважний Показати IP 9 Грудня 2015 01:13
ЖИВУ МАЙЖЕ РІК ЗА КОРДОНОМ , ДІТИ ХОДЯТЬ В ШКОЛУ ЇЗДЯТЬ ПО РІЗНИМ ТУРНІРАМ І ТАК ДАЛІ, НІ РАЗУ НЕ ЧУВ НА ЖОДНИХ МІРОПРИЄМСТВАХ ,ВИСТИПУ НІЯКИХ ПОЛІТИКІВ НІ ПРЕДСТАВНИКІВ ЯКИХСЬ ФОНДІВ І ТАК ДАЛІ , ПОДАРУНКИ І ПРИЗИ ЗВІСНО ПРИСУТНІ, ЛЮДИ ЖИВУТЬ І РАДІЮТЬ ЖИТТЮ , А НЕ СЛУХАЮТЬ РІЗНОГО РОДУ БРЕХУНІВ І ПОПУЛІСТІВ, БО ПЛАТЯТЬ ПОДІТИ , А ЛЮДИ ЯКІ ІХ ЗБИРАЮТЬ ПРАВИЛЬНО І ПЛЮС МІНУС ЧЕСНО РОЗПРИДІЛЯЮТЬ, А В НАС ХОЧУТЬ ЧУТИ І БАЧИТИ БРЕХУНІВ, БО ВОНИ КРАДУТЬ, АЛЕ ДІЛЯТЬСЯ "ГЕРОЇ" ЗЕМЛЯКИ ,СХАМЕНІТЬСЯ І ПОЧТЬ ДУМАЙТИ , БО "ПРОСРЕТЕ" КРАЇНУ! !!!
Кріс до Уважний Показати IP 9 Грудня 2015 09:22
БО "ПРОСР*Т*" КРАЇНУ! Пізно - ми вже!
до уважний до Уважний Показати IP 9 Грудня 2015 11:02
Не знаю в якій краіні ви живете,я прожила сім років у Флориді США там часто використовують середню школу для агітацій політиків,ніхто нічого не нав'язує,кожен робить свій вибір,не розумію проблеми.
Mauser Показати IP 9 Грудня 2015 09:30
Навіщо заважати інвесторам, благодійникам , які хочуть допомогти розвитку міста та освітніх закладів, невже наша влада сліпа, як маленьке цуцення?
До "УВАЖНОГО" Показати IP 9 Грудня 2015 09:30
А ти зраднику за кордоном за країну турбуєшсяґ!!! То повернися та й допоможи воювати, кордони відстоювати, економіку піднімати, а не хизуватися як класно в ситій Європі Українець хр*новий....
Хмурий Показати IP 9 Грудня 2015 10:28
Все правильно - нема чого по школам швендяти всякій шушарі. Постійно то якийсь цирк, то вистава, то штунди. І на все - давай бабло. Хоче фонд допомогти школі - є телефон директора, є відділ освіти. Узгоджуйте. А самодіяльна допомога - це корупція.
Вчитель Показати IP 9 Грудня 2015 10:48
А чому це все не правильно???? Про олімпіади,семінари конкурси ми знаємо тільки тоді,коли особисто ваша дитина приймаєє участь у цьому прцесі.Але ніхто не відміняв,що ви можите прийняти у часть поза конкурсом,так само і як вчителі прийти на семінар,чи діти з районів приїхати на олімпіаду... А так на сайті управління освіти буде вся інформація,а не шукати по сайтах всіх 26-ти шкіл.Я вчитель школи у Заборолі і не завжди присилають запрошення на конкурси,олімпіади,симінари тощо,а так на одному сайті буде все...ВИ ПРО ЦЕ ПОДУМАЛИ,ЧИ ЛЕГШЕ ВАМ ВСІМ ШУКАТИ КОРУПЦІЮ В ЦЬОМУ!!!!!?????
акредит Показати IP 9 Грудня 2015 11:02
Заговір проти ,,Укропу". Методи яника ,,нє пущать!"
до влади Показати IP 9 Грудня 2015 11:09
Шановні владці зрозумійте побудувати комуністичну демократію не можливо!
тіп-топ Показати IP 9 Грудня 2015 13:11
ОРЕНДАРІВ -ХАЛЯВЩІКІВ ТРЕБА ПОВИГАНЯТИ З ОСВІТНІХ, ТА ПОЗАШКІЛЬНИХ УСТАНОВ. А ТІ ХТО ДОПОМАГАЕ ЗАКЛАДАМ ЗАВЖДИ РАДІ! АТО знайшли халявну кормушку в комунальних закладах.
Україна Показати IP 9 Грудня 2015 13:56
Ото перегризлися українці між собою.А Романюк з Гребенюком як брали хабарі так і беруть
Вчителю Показати IP 9 Грудня 2015 20:43
Ти де вчив ГРАМАТИКУ ???