USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Пам’ятник волинським Героям Майдану. Затверджений ескіз

15 Травня 2015 13:23
Журі визначилося з ескізом пам’ятника волинським Героям Майдану.

Про це повідомили у відділі інформаційної роботи міськради.

Так, сьогодні у сесійній залі міської ради відбулося засідання журі конкурсу на кращий ескіз пам’ятника волинським Героям Майдану.

Попередньо узгодивши питання встановлення пам’ятника на місці поховання Василя Мойсея з родиною, 4 березня виконавчий комітет міської ради прийняв рішення про оголошення замовленого конкурсу на кращу проектну пропозицію пам’ятника на місці захоронення волинського Героя.

Начальник управління містобудування та архітектури міської ради Леонід Герасимюк повідомив, що замовлення виконували скульптори із Львівської національної академії мистецтв. Вони підготували дві проектні пропозиції, які розглянуло журі і підтримало першу.

Ця композиція складається з двох окремих пам’ятників. Один із них розташований на місці могили Василя Мойсея, поруч - фігура Архистратига Михаїла, покровителя воїнів.

Композиція буде створена із бронзи та граніту.

Журі, очолюване головним художником міста Ярославом Матвіївим, напрацювало зауваження та пропозиції і запропонувало авторові проекту протягом місяця допрацювати проект з їх урахуванням.
Нагадаємо, розпорядженням Луцького міського голови 22 травня визначили Днем вшанування пам’яті лучан, які загинули під час антитерористичної операції на сході України.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
патріот Показати IP 15 Травня 2015 13:36
А з родиною радились,чи так,як минулого разу?
анонімус до патріот Показати IP 15 Травня 2015 15:04
хто проти непотрібного памятника той агент кремля
23123 до анонімус Показати IP 15 Травня 2015 20:06
Украина под усе!
Р1 до патріот Показати IP 15 Травня 2015 15:54
Радились
Мойсей до патріот Показати IP 15 Травня 2015 17:04
Думкою родичів,як завжди, ніхто не цікавився!!!
Мойсей до патріот Показати IP 15 Травня 2015 17:07
Брехня,нас просто поставили перед фактом.
Любомль Показати IP 15 Травня 2015 13:39
Гарний буде
лучанка Показати IP 15 Травня 2015 14:13
Пам"ятник Архистратигу Михаїлу - мудре рішення! Героям Слава!
123 Показати IP 15 Травня 2015 15:37
Прибрати хрест й добре буде. Не всіж віруюючи
123-му Показати IP 15 Травня 2015 16:15
Прибрати все і залишити хрест, бо всі є віруючими. Немає значення до якої релігії та конфесії себе відносять. Хрест не визнають лише ті, хто вклоняється дияволу.
666 до 123-му Показати IP 15 Травня 2015 18:13
Егеж, ще прикрасити стрічками та обнести парканчиком. На в'їзді в кожне село такий пам'ятник стоїть. Нижчий варіант значно краще.
поліщук до 123-му Показати IP 16 Травня 2015 06:08
Вже тих хрестів наставлено на кожному кроці. Думаєте, віруючих від того побільшало. Навпаки. Звикаємо. Хвігура та й годі.
Анонім Показати IP 15 Травня 2015 17:21
Пам*ятник Героям Майдану це зрозуміло. Цікаво,що то за плита на могилі у героя Мойсея Василя???
речі з своїми іменам Показати IP 15 Травня 2015 18:15
Цей пам'ятник чи композіція тільки Василю Мрйсею і більше нікому. Все інше - ілюзія.