Панахида, хвилина мовчання, квіти і свічки: у Луцьку вшанували пам’ять захисників України
Сьогодні в Україні відзначають День пам’яті захисників України, які загинули за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність нашої держави. Згадують українських воїнів, які 11 років тому потрапили в оточення під Іловайськом. На тлі домовленостей про зелений коридор вони потрапили під вогневий обстріл. Символом тієї трагічної події стала квітка соняшника. Зараз вона уособлює останній шлях захисників зеленим коридором.
Про це повідомили в Луцькій міській раді.
Сьогодні біля фотостенда «Герої Небесної Сотні – Загинули за Єдність України» відбулося вшанування воїнів, які з 2014 року полягли на російсько-українській війні. На Театральний майдан прийшли рідні і близькі загиблих.До заходу також долучилися Луцький міський голова Ігор Поліщук, голова Волинської ОВА Іван Рудницький, голова Волинської обласної ради Григорій Недопад та керівники правоохоронних структур, військових частин, ДСНС.Читати ще: У Луцьку долучилися до всеукраїнської акції «Служба. Захист. Пам’ять»
Пам’ять захисників України присутні вшанували хвилиною мовчання. За упокій душ спочилих воїнів священники відслужили панахиду.Також міський голова Ігор Поліщук та його заступниця Ірина Чебелюк побували на міському кладовищі у селі Гаразджа та вшанували пам'ять загиблих військовослужбовців.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це повідомили в Луцькій міській раді.
Сьогодні біля фотостенда «Герої Небесної Сотні – Загинули за Єдність України» відбулося вшанування воїнів, які з 2014 року полягли на російсько-українській війні. На Театральний майдан прийшли рідні і близькі загиблих.До заходу також долучилися Луцький міський голова Ігор Поліщук, голова Волинської ОВА Іван Рудницький, голова Волинської обласної ради Григорій Недопад та керівники правоохоронних структур, військових частин, ДСНС.Читати ще: У Луцьку долучилися до всеукраїнської акції «Служба. Захист. Пам’ять»
Пам’ять захисників України присутні вшанували хвилиною мовчання. За упокій душ спочилих воїнів священники відслужили панахиду.Також міський голова Ігор Поліщук та його заступниця Ірина Чебелюк побували на міському кладовищі у селі Гаразджа та вшанували пам'ять загиблих військовослужбовців.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0
У селі на Ковельщині за 60 тис. продають ФАП. Фото
Сьогодні 07:45
Сьогодні 07:45
Мільйон українців подали заявки на отримання коштів для програми «Скринінг здоров’я 40+»
Сьогодні 06:48
Сьогодні 06:48
Норвегія обмежила використання генеративного ШІ у школах
Сьогодні 00:29
Сьогодні 00:29
22 червня: свята, події, факти. День скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні
Сьогодні 00:00
Сьогодні 00:00
У США троє туристів померли від спеки під час прогулянки Великим каньйоном
21 Червня 2026 23:31
21 Червня 2026 23:31
Ніколи не отримував права: у Луцьку затримали п'яного юнака за кермом ВАЗа
21 Червня 2026 23:02
21 Червня 2026 23:02












































Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.