USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Патріарх Філарет у Луцьку: правда на нашому боці

31 Травня 2015 20:25
За відпущення гріхів та перемогу українців над агресором разом із лучанами молитиметься Патріарх Філарет.

Зустріч із Патріархом Київським та всієї Руси-України Філаретом відбулася 31 травня у Свято-Троїцькому кафедральному соборі у Луцьку. Тисячі лучан зібралися на майдані поблизу собору, аби вітати патріарха на Волинській землі. Зустрічали Філарета, окрім пересічних лучан та духовенства, і представники міської та обласної влад.

Під час короткого вітального слова Філарет зазначив, що радий цього року знову завітати до Луцька, аби відслужити святу літургію та разом з лучанами помолитися за відпущення наших гріхів і за те, щоб Україна здобула перемогу над агресором на сході, щоб Бог підтримав українців у боротьбі за свою рідну землю.

«Ми знаємо, що правда на нашому боці, а Бог – там, де правда. Тому ми впевнені, що Бог допоможе нам, а їх нехай приведе до покаяння, тому що вони - наші брати, а вбивають своїх братів, як нові Каїни», - наголосив Патріарх.

Він побажав, щоб Бог напоумив агресора покаятися та припинити ворожнечу між народами.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 28
дідо Показати IP 31 Травня 2015 20:45
Волинь вітає патріарха.
Толя Показати IP 31 Травня 2015 20:52
А чому гуньчикова галька завжди либилась, вона ж не в цирк прийшла???!!!
Анонім Показати IP 31 Травня 2015 21:03
коментар було видалено
Майдан до Анонім Показати IP 31 Травня 2015 21:22
Твій, так званий тобою ж "ополчєнєц", має, вірніше мав право (доки не став терористом) на цю землю УКРАЇНИ такі ж права, як і усі УКРАЇНЦІ. І дасть Бог не ота даунецько-лугандонська бандота разом з кацапнею буде вирішувати як має жити моя і моїх братів-українців споконвічна земля. А Патріарх Філарет правильно каже, перемога над агресором буде за нами-українцями, а не за бандюгами-терористами і пупінськими тролями. Ось так анонім ти зака...ний.
Анонім до Майдан Показати IP 31 Травня 2015 21:52
коментар було видалено
AC Показати IP 31 Травня 2015 21:42
Россияне такой же народ как и украинцы, вот только среди россиян большетаких типа Путлера и другой нечисти.
Анонім до AC Показати IP 31 Травня 2015 21:54
коментар було видалено
Анонім до AC Показати IP 31 Травня 2015 22:09
коментар було видалено
петро тролю аноніму Показати IP 31 Травня 2015 21:55
Жлобе замурзаний. Розкольницька церква-це Російська православна церква Московського патріархату,яка 1448 року вийшла з Киівськоі Митрополіі і була за це 141 рік анафемованою і невизнаною Костянтинопільським Вселенським Патріархом і Собором. Дауне,книжки читай. 1948 року РПЦ МП святкувала гучно свое 500ліття( ну, з 1448 року). А у Киеві святкували в 1948 році 960 річчя з дня Хрещення Русі. Тролю анонімний піджимай свого собачого хвоста і з мордою Путіна чеши в угрофінію ,до Гундяева.
Анонім до петро тролю аноніму Показати IP 31 Травня 2015 22:04
А ну знаток, скажи на каком Вселенском соборе и в каком году была признана Киевская метрополия? PS. Принятие христианства и появление самостоятельного патриархата - это далеко не одно и тоже. Более того, объясни, почему Украина входит в состав Московского патриархата? Ведь этот вопрос решается не в Москве, а в Константинополе.
вірна до петро тролю аноніму Показати IP 1 Червня 2015 00:36
Стеблина...хіба так гарно священику Київського патріархату ображати люд простий...від тебе такого не очікувала! який ти після цього священик..а??? Петро Стеблина? дивись...зів'янеш ненароком )
Анонім до петро тролю аноніму Показати IP 1 Червня 2015 07:51
Воно малограмотне, зазомбоване, але г..ти знае!!!!!! Згідна з тобою на 100%
Анонім2 Показати IP 31 Травня 2015 22:37
коментар було видалено
тролю Показати IP 31 Травня 2015 22:53
Вкотре тобі баране пояснюю - церква свята і непорочна А поняття канонічна церква - не існує!
Анонім до тролю Показати IP 31 Травня 2015 23:40
Почитай сначала хотя бы Декамерон, а потом суди о непорочности церкви. Или объясни почему происходят расколы церквей либо почему в мире существует множество церквей? PS. Между прочим, иудеи, христиане и мусульмане верят в одного и того же бога. Но их религии весьма отличаются друг от друга. Объясни этот нюанс.
ОЛЯ Показати IP 1 Червня 2015 07:54
З діда-прадіда була одна віра і церква,і при чому тут росіяни-жили всі мирно і дружно,а це наробили...бабтисти і жиди.
Степан Показати IP 1 Червня 2015 09:44
А на першому фото хто ця симпатична жіночка в окулярах ?
Степан до Степан Показати IP 1 Червня 2015 09:45
Не на першрму,а на четвертому фото ?! Її хтось знає ?
до Степана Показати IP 1 Червня 2015 10:27
Це Гуні сожитєльниця. Су...а ще та, хто працює на заводі, той знає її добре. Дура-дурою, а строїть з себе "вершки суспільства".
До Степана Показати IP 1 Червня 2015 10:30
Вона збиральниця пліток на заводі, а вночі Гуньчику їх переказує, бо що з ним ще можна робити!!!!
петро до аноніма,вір Показати IP 1 Червня 2015 13:01
Звертаюсь до вас,неуки. Так звані росіяни,а насправді угрофіни(вепсь,мурома,марі,мордва,комі,пермя,ерзя та інші)імонголоіди(татари,башкири,якути,буряти,хакаси,калмики та інші)ніколи не були і не будуть слов'янами.А украінці належать до слов'янських народів-европеоідів і входять до індоевропейськоі гілки народів. Отож брехня про братство росіян та слов'ян остаточно лопнула з подіями у Криму та Донбасі і слава Богу,бо тепер видно хто е хто.Наступне:прийняття християнства князем Аскольдом та його воінами 860 року,хрещення княгині Ольги 960 року, хрещення Русі князем Володимиром Святославичем 988 року і створення цього ж року Киівськоі митрополіі,яка вважалась незалежною від Костянтинополя,але з часом всеж іерархат було визнано і впроваджено,але Киівська митрополія хоч і увійшла під зверхність Костянтинопільського Вселенського Патріарха,але зберігала великі автокефальні права. І Киівська митрополія була визнана зразу Костянтинопільським Собором,бо хрещення Володимира відбувалось у повній згоді з імператором та іерархами Костянтинополя, і ці ж іерархи охрещували Володимира,адже Володимир одночасно ще й одружувався з сестрою імператора. А чому іудеі,християни,мусульмани,до речі і буддисти вірять в одного бога,то це проста історія -першоджерелом цих релігій була ведична релігія і культура, календар якоі нараховуе свое існування з 5508 року до н.е.,ця релігія і зараз живе на теренах Украіни,де і зародилася. Бачите ,юродиві,не любите ви правди,а брехнею харчуетесь і всяку погань,гидоту сіете серед людей. Бережіться,негідники,кари і Божоі теж.Можна було б нагадати анонімним тролям про існування на теренах Украіни ще скіфського епархату,але багато честі для московськопатріархатних тролів.
Україна Показати IP 1 Червня 2015 14:00
Добро і правда переможе !!!
А Показати IP 1 Червня 2015 14:17
Шановні журналісти, скажіть, будь-ласка, а пигу шпиги Ви нащо крупним планом фотографуєте, у Вас же новина приїзд патріарха Філарета, то для чого нам в такий день созєрцать на головного бандюка волинського мвс?
розочка до А Показати IP 21 Червня 2016 11:58